Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5YENİ ANLATIM YENİ İZAHLAR
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

bu çubuklar akıllara ziyan işler yapıyor

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1234 6>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
toroslu Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 08/Şubat 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 17
  Alıntı toroslu Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12/Mart 2017/2012 Saat 07:43
sevgili babacığım sen bizlere daha çooooook lazımsın kendine iyi bak seni önce ALLAHA sonra kendine emanet ediyoruz acil şifalar dilerim. herkes ne derse desin MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIR ama yinede meyvesini vermeye devam eder; Kem (kötü) sözde sahibine gerek;bizde öyle derler.saygıyla ve sağlıcakla kal.
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12/Mart 2017/2012 Saat 08:01
HOCAM MAŞALLAH CEVABI HEMEN YAZMIŞSINIZ. OKUDUM AKLIMA DA YATTI.YALNIZ BU ÇUBUKLAR BANA SORARSANIZ  MAKİNELERE GÖRE KAT KAT DAHA HASSAS BU NEDENLE DE EN UFAK ALTIN ZERRESİNE BİLE ÇEKİYOR.MAKİNELER İSE BELLİ BİR YOĞUNLUĞA ULAŞMAYINCA ÇEKMİYOR.PEKİ BUNU AYARLAMAK MÜMKÜN OLABİLİR Mİ.BİR DE İŞİN BAŞKA BİR YÖNÜ AKLIMA GELİYOR.BUNDAN BİRKAÇ YIL ÖNCE BİR ARKADAŞTA ALAN TARAMA VARDI ARAZİDE GEZERKEN TAM AKŞAM EZANI OKUNDU BAŞLADI MAKİNE SAPITMAYA  AYETEL KÜRSİ OKUYUNCA DÜZELİYOR BİTTİĞİNDE TEKRAR SAPMALAR BAŞLIYORDU ARKADAŞ ELİMDE UYUŞMA BAŞLADI GİDELİM BURDAN DEYİNCE BIRAKTIK.DİYECEĞİM O Kİ ALTIN BULAMAMANIN NEDENİ ÜÇ HARFLİLER OLABİLİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.VELHASILI ÜÇ HARFLİLER  BİR YANDAN POLİS JANDARMA BİR YANDAN İŞİMİZ ÇOK ZOR.SAYGILAR
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12/Mart 2017/2012 Saat 09:36

KARABEY ARKADAŞIM TEKRARDAN MERHABALAR

VALLA İĞNELERİ YEDİKÇE AÇILDIM SAAT 8.5 OLDU ECZANEDEKİ ARKADAŞA DA TAKVİYE İLAÇLARDAN ISMARLADIM GETİRDİ ŞİMDİ SAAT ÖĞLEDEN SONRA 3 DÜR VE HEMEN HEMEN İYİCENE AÇILDIM GİBİ DEĞİL DE AÇILDIM  İYİYİM YANİ ŞU AN .. HERNEYSE..

ÇUBUKTAKİ HASSASLIK  O KADAR YÜKSEKKİ IŞIK HIZINDAN DAHA HIZLI HAREKETİ OLDUĞUNDAN DAHA AKLINDAN NEYİ GEÇİRİYORSUN SEN A  DEYENE KADAR BAKMIŞIN O İŞİ BİTİRMİŞ TABİİ HIZ YÜKSEK OLUNCA  BU A--B  GURUPLARINDAKİ KANI OLAN KİŞİLERDE HIZ DÜŞÜYOR İŞTE BU DÜŞMENİN ONLAR İÇİN ÇOK AVANTAJLARI VARDIR  VE HEP BULANLAR DA BU KAN GURUPLARINDAKİ KİŞİLERDE OLUYOR SENELERDİR TAKİP EDİYORUM  BU ÇIKIYOR..
SIFIR ER AŞ NEGATİF IŞIK HIZINDAN DA HIZLI HAREKET EDİYOR  İŞTE BURDA KARMAŞA YAŞANMASI DA BAZEN KAÇINILMAZ OLUYOR NİYE SEBEBİ NE DERSEN DE  İŞ ŞÖYLE OLUŞUYOR  ŞİMDİ DURMUŞUN BİR YERDE  GÖZLEN SAĞDAN SOLA BİR İLERDE ÇÖİZGİ ÇİZİYORSUN BU ÇİZGİ İLEN BENİM DURDUĞUM YER ARASINI TARA DİYORSUN BEN BURDA ŞUNU ARIYORUM VARSA İLERİ YOKSA GERİ GİT DİYORSUN AMA SENİN DAHA İLK CÜMLELERİNDE O İŞİ BİTİRİYOR  BU BİTİRME ESNASINDA AKLINDAN BAŞKA ŞEYLER DE ELİNDE OLMADAN GEÇİRİRSEN İŞTE BU DURUMDA KARIŞIKLIKLAR OLUŞABİLİYOR  VEYA ÇİZDİĞİN ÇİZGİYİ BİR ANDA BEĞENMEYİP DE AZ DAHA İLERİ GİT DEDİĞİNDE ZATEN O BAŞTAN YILDIRIM HIZI TARAMIŞ 2.Cİ BİR BUYRUKTA  ONU YAPAYIM DERKEN İLKİNLEN BU ARADAKİ ZAMAN FARKI VS VS İŞLER KARIŞIYOR  BU GURUPTAKİ KANI OLANLARDA   YANİ 0ER AŞ  OLANLARDA DURUM BU VAZYETTE  BURDA KİŞİ KENDİ BEYNİNİ TAMAMİYLEN KONTROL ALTINDA TUTMASI GEREKİYOR TAM KARARLI BİR ŞEKİLDE  YANİ İLK OLARAK AKLINDAN NE EMİR VERDİYSE İŞİN SONUNA KADAR O EMİR YÜRÜYÜCEK BİR ANLIK BAŞKA BİŞİ SOKMAK  VEYA HERHANGİ BİR SESE BİR ÇITIRDIYA YÖNELMEDE YİNE İŞ KARIŞIYOR .. BİR DE ÇOK ÖNEMLİ BİŞİ DAHA KEŞFETTİM VE BELKİ 100 Ü GEÇEN AYNI DURUMUN DENEMESİNİ DE YAPTIM DEĞİŞİK KİŞİLERDE AYNI DURUMLAN KARŞILAŞTIK BU DA AYNEN ŞÖYLEDİR
KİŞİNİN ÜSTÜNDE CİNNİ OLAY VARSA  KENDİ BUNU BİLMİYEBİLİR  BUNU ANLAMAK İÇİN ŞU BASİT DENEYİ YAPSIN HER KİMDE ŞAŞMALAR ANORMALLİKLER OLUŞUYORSA  ÇUBUK TUTMA İŞİNDE ......
2 TANE KİBRİT ÇÖPÜNÜ ALIN  AYNI TEK KİŞİLİK ÇUBUK TUTAR GİBİ BU ÇÖPLERİ BİRBİRİNE DEĞDİRİN  VE BİŞİ SÖYLEYİN AYNI ÇUBUKLARDAKİ GİBİ  VE BU ÇÖPLER HAREKET EDERSE SİZİN ÜSTÜNÜZDE MUHAKKAK SURETTE CİNNİ OLAY VARDIR MAALESEF  BUNDAN DA KURTULMAK İÇİN FORMUN BAŞLARINDAKİ DİNİ KONULARDAKİ TAHASSÜNÜ SABAH AKŞAM VE İŞE ÇIKARKEN DEVAMLI  HER SEFERİNDE 7 KERRE OKUYUNUZ BU ÇUBUK İŞİNE DE ARADA DEVAM EDİN VE ARTIK HAREKET ETMEZ DURUMA GELİNCE KURTULMUŞ OLUYORSUNUZ  VE BU KİBRİT ÇUBUĞU İŞİNİ DE SAKIN ALIŞKANLIK HALİNE GETİRMEYİN BU DURUM ÜSTÜNÜZDEKİ CİNLERİ ÇAĞIRMAK ANLAMINA GELMEKTEDİR   BİŞİ SORDUĞUNUZDA HAREKET EDİYORSA VARDIR VE OKUMALARDAN SONRA DA HAREKET ARTIK YOK OLDUYSA DA BİTMİŞTİR BUNA RAĞMEN YANİ OKUMALARA RAĞMEN YİNE DE DEVAM EDİYORSA BU ÇÖPLERDEKİ HAREKETLER KENDİNİZE SAĞLAM BİR HOCA BULMANIZI TAVSİYE EDİYORUM .....
BU DURUM DA BÖYLECE NET OLARAK AÇIĞA ÇIKMIŞTIR YAPILAN TECRÜBELER DOĞRULTUSUNDA  VE DE ÇOĞU KİMSENİN ÜSTÜNDE MEVCUT FAKAT KİŞİNİN HABERİ YOKTUR BU DURUMDAN DEVAMLI İŞLERİ AKSİ GİDEN OLMADIK İŞLER OLAN  DURUMLAR  OLACAK İŞİN BOZULMASI GİBİ YAŞAMI İÇİNDE BÖYLE HADİSELER OLAN KİŞİLER DE BU ÇUBUK TESTİNİ YAPIP ÖNLEMİNİ ALSIN  DAHA ÇOK BU DURUM BU İŞLERLEN UĞRAŞANLARDA YANİ DEFİNECİLERDE  + ÇOBANLARDA + İŞİ GEREĞİ ARAZİLERDE OLANLARDA ÇOK SIK GÖRÜLMEKTEDİR  BU DURUMUN GÖZETMENLİĞİNİ DE  BÖLGEMİZDE BULUNAN O DA DEFİNECİDİR BİR KADIN BAKIMCI HOCA VAR  VE EN SAĞLAM İŞİNİ BİLEN DE BUDUR BUNLAN YAPTIĞIM GÖRÜŞMELERDE BUNLAR ÇIKIYOR MESELA ELEKTRİK DİREKLERİ DİKENLER ÇALIŞANLARI  RADYOLİNK İSTASYONU KURANLARI  VE BAZ İSTASYONU KURANLARIN BUNLAR DEVAMLI DESTURSUZ UFAK VE BÜYÜK SU DÖKMELERİ SONUCU ÜSTLERİNE ALMIŞLAR  ÇOĞU DA SAKAT KALMIŞTIR  ÇARPILMALARDA MEVCUT  ONUN İÇİN ARAZİDE UFAK BÜYÜK SU DÖKERKEN 3 KERRE DESTUR DEMEDEN SAKIN YAPMAYIN  ÇOĞU DA MEZAR AÇANLARDA  MEVCUT  BU DURUMLAR    YANİ ARAZİLERDE ISSIZ YERLERDE GEZENLER ÇOK DİKKATLİ OLMALIDIRLAR ..

BÖYLE BİR DURUM ALMIŞ KİŞİNİN TUTTUĞU ÇUBUK DOĞRUYU SÖYLİYECEKKEN ÜSTÜNDEKİLER ÇUBUKLARI BAŞKA YÖNLERE SAPTIRMAKTADIRLAR  VE BÖYLECE AMAÇ  DEĞİŞMEKTEDİR BU DURUM DA ÇUBUKLARA GÜVENİ SARSMAKTADIR  BUNDAN BÖYLE BURASINI OKUYANLAR BU DURUMU ARAŞTIRIP  ONDAN SONRA ÇUBUKLAN ÇALIŞMAYA BAŞLAMALIDIRLAR KANISINDAYIM...

SAYGILAR..........................................................................NACİBABA........................ONK....

Yukarı Dön
analiz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mart 2017/2012
Durum:
  Alıntı analiz Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12/Mart 2017/2012 Saat 19:57

Nacibaba geçmiş olsun bende birkaç gündür balık tutma sevdasına hastalandım yat limanında iki üç akşam soğuğu yedik sonrası malum ama 675 gram karagözüde çektim.Şimdi bakıyorumda arkadaşların çubuklar konusunda birtakım  sorunları var gibi kullanmış oldukları çubuklar gerçekten iş yapıyorlar ancak çubukların anlatmak istediklerini anlayamıyorlar gibime geliyor çünki çubukların atılımları dönüşleri olumlu olumsuz bilgiler içeren hareketlerini tam manasıyla kavrayabilmek için saatlerini aylarını hatta yıllarını harcamaları gerektiğini düşünüyorum mesela bana göre kullandığı çubukları tam olarak anlayan biri için yağmur çamur deniz kar her türlü hava şartı bir engel teşkil etmez ben bunu bu şekilde algıladım bakın birşey anlatayım inanıp inanmamak siz değerli arkadaşlarıma kalmış geçen akşam limanda arkadaşıma dur bakalım bu balıklar nerede diye çubuklarla baktım tam önümüzde 2-3metre uzağımızda çubuklar balığı tespit etti arkadaşa dedim at buraya kıstırma kurşun taktı tekeyi salladı suya inanmazsınız yaklaşık yarım saat sonra 500gramlık eşkina su soğuk balık hemen vurmuyor kayaların arasında hayvan yani diyeceğim sınır yok yanlızca anlatmak istediklerini anlamak çubukların mesela arkadaşlarım birtakım kayalarda papaz resmi vs şeylerden bahsediyorlar bana mevki veriyorlar bende sadece google earth den bakıyorum işaretin yerini bulup çıktı alıyorum veya e-mail ile onlara gönderiyorum sonuç tam bir şaşkınlık yani tam isabet yani demek istediğim çubukların anlatmak istediklerini iyi anlayabilmek aceleci olmamak sabırla ısrarla çalışmak diyorum Nacibaba saygılar sunarım.

Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Mart 2017/2012 Saat 03:35
SELAMLAR ANALİZ KODLU ARKADAŞ.YAZINIZDA "ARKADAŞLARIN BU İŞE YILLARINI VERMESİ GEREKİRDİYE DÜŞÜNÜYORUM"DİYE YAZMIŞSINIZ .ANCAK SİZ YENİ ÇUBUKÇU OLDUĞUNUZ HALDE ÇOK DOĞRU SONUÇLAR ALDIĞINIZI DA YAZMIŞSINIZ.BU ÇELİŞKİ DEĞİL Mİ.EĞER GERÇEKTEN DOĞRU SONUÇLAR ALIYORSANIZ DEMEKKİBU İŞE YILLARINI YILLARINI VERMEK GEREKMİYOR.SİZ ESKİ ÇUBUKÇU MU YOKSA YENİMİSİNİZ AÇIKLARSANIZ SEVİNİRİM.HA BİR ŞEY DAHA BU İŞTE USTA OLMAKLA HER ŞEY BİTMİYOR.NASİBİNİZİN OLMASI GEREKİYOR.NASİPTE YOKSA MUTLAKA ENGELLER ÇIKAR KARŞINIZA HEM DE HİÇBİR ZAMAN AŞAMAYACAĞİNİZ ENGELLER.KOLAY GELSİN
Yukarı Dön
analiz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı analiz Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Mart 2017/2012 Saat 05:50
Karabey merhaba.Öyle yeni başlama diye birşey yok dostum ben bunca zamandır test yapıyorum çubukların ne demek istediğini anlamaya çalışıyorum öyle araziye çıkıp hadi arıyalım yok toprak altı malum tam bir gizem sayısız farklı mineral yapı işte bunları eleyebilmek için yeraltıdaki metalin adını koyabilmek için bir altını ayarlarına kadar söyleyebilmek için beş on santimetre yanılmayla derinliği verebilmek için elbet uzun zamana ihtiyaç var sanıyorum benim algılamaya çalıştığım zaman uzun bir zaman ama bilemem sen belki çok daha kısa bir zamanda bu işleri başarabilirsin kardeşim.
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Mart 2017/2012 Saat 07:52
TEKRAR SELAMLAR  ANALİZ .SİZ BU ÇALIŞMALARI KAÇ YILDIR YAPIYORSUNUZ NET OLARAK BELİRTİRSENİZ SEVİNİRİM.ŞÖYLEKİ BENDEN DEN UZUN SÜRE EV VE ARAZİ VE HATTA HARİTA ÇALIŞMASI YAPTIYSANIZ ÇALIŞTIĞINIZ SÜREYE BAKARAK BEN DE DAHA NE KADAR ÇALIŞMAM GEREKTİĞİ KONUSUNDA FİKİR SAHİBİ OLURUM.
Yukarı Dön
analiz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı analiz Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Mart 2017/2012 Saat 20:05
merhabalar karabey.........biz seninle aynı yaşlardayız yani yirmi yirmibeş seneye yakın bu çubukların ne anlatmak istediğini anlamaya çalışmakla geçirdim desem yalan olmaz bu olaylara olan merakın beni mutlu etti karabey hangi şehirdesin kasabadamı köydemi yaşıyorsun bilmiyorum ama çevrende arazide şüphelendiğin yerler varsa sana yardımcı olmak isterim google earth ten yerleri işaretleyip sana e-mail atarım herhangi bir mahsuru yoksa tabii nasip kısmet belkide kavuşmak istediklerin sana çok yakındır saygılar sunarım hocam....
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Mart 2017/2012 Saat 04:31
SELAMLAR VE TEŞEKKÜRLER ANALİZ KODLU ARKADAŞIM. YARDIM TEKLİFİNİNİZE ÇOK SEVİNDİM VE DE DUYGULANDIM.NEDEN DERSENİZ SİZİN GİBİ İNSANLARIN NESLİNİN TÜKENMEK ÜZERE OLDUĞUNDAN..SAĞOLUN .BEN KIRKLARELİ'NİN BİR KASABASINDA OTURUYORUM.SİZİ DE TANIMAK, TANIŞMAK İSTERİM.PROFİLİMDE MAİL ADRESİM VAR BURAYA DA YAZAYIM "skral77@hotmail.com"TELEFONUNUZU YAZARSANIZ SİZİ ARARIM HA BU ARADA" HOCAM"DİYE BİR KELİME YAZMIŞSINIZ  TESADÜFİ DEĞİL GİBİ GELDİ BANA... FAKAT BU DA TAM İSABET OLMUŞ...TEKRAR SAYGI VE SELAMLAR
Yukarı Dön
analiz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı analiz Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Mart 2017/2012 Saat 05:14
Merhaba karabey.selamlar demek Allah söyletmiş hoca diye acaba ne hocası oluyorsunuz onu merak ettim karabey bende bursada oturuyorum gelip geçici dünya hayatı şahsi menfaat hırsı insana fayda vermez karabey mail den sana ulaşırım kısmetse karabey sen nasıl çubuklarla çalışmalar yapıyorsun ne aşamalardasın acaba saygılar..
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1234 6>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50