Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5YENİ ANLATIM YENİ İZAHLAR
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

naci babanın dahi çubukları

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
feltom Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 38
  Alıntı feltom Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: naci babanın dahi çubukları
    Gönderim Zamanı: 07/Şubat 2017/2012 Saat 17:20
selamlar naci baba cubukları bu gün aldım Allah razı olsun ev ödevlerime başladım cubuklar süper çalışıyor sorduğum soruyu anında cevaplıyor ileri geri yapıyor bazen de yukarı kalkıp geriye geliyor bu akşam bir mika kutuyu saklattım buldu üstüne götürdü bazen sorduğum sorunun cevabını hereket etcek gibi yapıyor ortada duruyor soruyu beceremediğim zaman ağır ağır hareket ediyor tekrar kısa ve öz sorursam çok hızlı bi şekilde evet veya hayır diyor nekadar engellemek istesende kuvvetli bir şekilde gidiyor durduramıyorsun hafif sesli olarak çalşmada yaptım daha iyi çalıştı içimdende yaptım güzel çalışıyor tek başıma  çalıştım ikili cubukla  henüz daha   4 lü çalışma yapmadım ben işi kapınca ilerde onuda denicem herhangi bi rahatsızlık vermedi bir konuyu sorgulayınca uzun sürerse bittikten sonra  ikinci konuya girince yorgunluk hissi veriyor 10- 15 dakka istirat verince tekrar güçlü bir durumda çalışıyor tek kullanmada biri 0 biri 8 sağ da 8 numara solda 0 numara çalışıyorum daha çok çalışıp pişmem lazım soruları kesin ve net sorarsan hemen cevaplıyor uzun sorunca cevabı teretdüt ediyor yine cevaplıyor   şimdilk görüşmek üzere sevgi ve saygılarımla çok teşkkür ederim hürmetle ellerinden öperim .
Yukarı Dön
byviva Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 19/Kasım 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 6
  Alıntı byviva Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Şubat 2017/2012 Saat 17:27
sayın feltom ben de naci baba ya sipariş verdim dün henüz elime geçmedi inanın heycan yapıyorum sabırsızlanıyorum bir de sizin yazınızı okuyunca iyice kurtlandım cevap yazmak istedim iyi akşamlar saygılar
Yukarı Dön
feltom Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı feltom Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Şubat 2017/2012 Saat 18:35
selamlar arkadaşım inanki şimdiye kadar böyle bir şey görmedim hayatımda evimden çıkmadan daha  çok uzaktan define yerine en az 50 kilometre var uzaklık gideceğim ne var ne yok orda bi şey varmı diye cevap veriyor yolda birşey varmı tehlike varmı gideceğim yerde tehlike varmı soruyorum cevaplıyor ne sorarsan onu cevaplıyor artık yanımda iç cebimde gezdiriyom gecede yastığımın altına saklıyorum sabah evden çıkmadan çalşma yapıyorum 10 dakka günlük işlerimi aynısı  dosdoğru çıkıyor arkadaşlarımın kim olduğunu yeni anladım bana zarar verirmi diye soruyorum cevaplıyor  bügün sefte denemek için araziye çıktık bir arkadaşımla  sordum buralarda bize yakın gömü varmı diye varsa ileri yoksa geri git diye var dedi beni oraya götör dedim bir ahıla götürdü çok eski kuyuya tekrar tam nokta yap dedik kuyunun 5 metre güney yönüne ilerledik cubuklar önce bi havalandı sonra yere çöktü tekrar kurdum çubuklar hiç bi şey demeden kendiliğinden içten dişa dönmeye başladı sıkı tutuyorum banamısın demiyor dönüyor arkadaşa tut dedim oda sıkıca tuttu biraz sonra bıraktı tekrar kendi dönüyor ben enlgelliyemiyorum  çubuklar gömüyü bulunca senin sormana bile gerek kalmıyor  o işaretini yapıyor  yeri noktaladık yakın zamanda bi makina tutup yeri kontrol edicez bu olay şans eseri oldu  öyle denemiye çıkmıştık arabaya binince arkadaşın gözleri fol taşı gibi açıldı nedir bu ya ben böyle şey ilk defa hayatımda görüyorum dedi valla bende öyle dedim bende ilk defa karşılaşıyorum  20 seneden beri hep arazideyiz dibimizde mal varmış  ta haberimiz yokmuş biz gidiyoruz 100 150 200 kilometre uzaklara ormanlara dağlara  bi sürü masraf  diyeceğim böyle şimdilik görüşmek üzere sevgiler saygılar
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Şubat 2017/2012 Saat 06:45
selamlar feltom arkadaş doğrusu anlattıklarınız çok ilginç ben de çubukçuyum fakat sizin kadar hızlı hareket ettiremeiştim.Kan grubunuz  nedir olsa olsa ondan olabilir.Bende  şimdi problem  yok fakat beni dinlerseniz her sorunun cevabı doğru mu bunu sorgulayın.Çünkü  doğru çıkmayabiliyor.Altın işaretini alsanız bile makine gerekiyor..bol şanslar
Yukarı Dön
nusyam Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 21/Nisan 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 19
  Alıntı nusyam Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Şubat 2017/2012 Saat 09:52

merhaba lar abiler şimdi benim anlamadığım birşeyler yani olanüstü bir durum mevcut şimdi dedektör mantığı desek bir frekans veya eletromanyetik bir dalga veya benzeri bir durum mevcut olumlu veya olumsuz ama bu çubuk ta ki minareller diyelim ki kendi içinde mevcut minaral veya benzeri kimyasallara yönleniyor ama senin düşünce nasıl bir hakimiyet veya bağlantı kuruyor ben bunu çözemedim bana tamamen bilimsel olarak açıklayabilirmisin hurafe tarzı şeyler olmaz sa anlarım teşekkür ederim abilerim

Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Şubat 2017/2012 Saat 13:19

ARKADAŞIM MERHABA SELAM

BAKIN ÇUBUKLARIN ÇOK GENİŞ AÇIKLAMALARI MEVCUT SİTEDE  ÇUBUKLARIN KISMININ HER TARAFINI OKUYUN İNCELEYİN ANLIYACAKSINIZ ..

ÇUBUKLARA NE SORARSAN SADECE O İŞİ YAPAR ÖYLE MİNERALMİŞ OTMUŞ KAYAYMIŞ HİÇBİŞİDEN ETKİLENMEZ SADECE SORULAN NE İSE O İŞİ YAPAR  HAKİŞKATTIR HURAFE DEĞİLDİR HACI HOCA İŞİ VEYA HURAFE VS DEĞİLDİR  HELE CİNNİ MİNNİ DE DEĞİLDİR TAMAMEN BENİM 55 SENEDE YAPTIĞIM GERÇEK BİR ÜRÜNDÜR GARANTİLİDİR  HERŞEYİNE DE KEFİLİMDİR ..ANCAK NE OLDUĞUNU NEYAPTIĞINI ELİNE ALINCA GÖRÜP İNANIYOR VE HAYRET EDİYORSUNUZ  BAK YUKARDAKİ ARKADAŞLAR DA DAHA YENİ ALDILAR YAZDIKLARINI DA BİR OKUYUN  SİTEDEKİLERİ DE OKUYUN ..

SAYGILAR ..........................................................................NACİBABA.......................ONK....
Yukarı Dön
feltom Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı feltom Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Şubat 2017/2012 Saat 12:28
Arkadaşlar selamlar naci babanın cubuklarından aldım Allah razı olsun maci babama tuttuhu altın olsun  ben böyle şey görmedim cubuklar süper çalışıyor bu cubukların püf noktası soruyu doğru sormak ve cevabı saniyede almak ben önceden hazırlıyorum soruları soruya başladığım zaman cevabı alır almaz ara vermeden durmadan soruyorum bu telsiz konuşması gibi mayka bas konuş bırak gibi cubuklarla yoğunlaşıyorum onunla karşımda  bir insan varmış konuşuyorum önce aracam yeri beynimde ve gözümle şurdan şuraya diyorum ara var derse aradığım yeri ikiye bölüyorum sağmı solmu sağ derse oraya yöneliyorum alanımı daraltıyorum bana yeri göster diyorum cubuklar oraya yönleniyor  ve üstüne gelince cubuklar yere çöküyor  sonra sayfa sayfa soruları hızlı bir şekilde arka arkaya soruyorum bütün  çevapları alıyorum selamlar 
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Şubat 2017/2012 Saat 08:05
SELAMLAR FELTOM KARDEŞ SENDEKİ ÇUBUKLAR KAÇ SANTİMETRE VE DE DAHA ÖNCE KAN GRUBUN NEDİR DİYE SORMUŞTUM. CEVAPLARSAN SEVİNİRİM BİR DİĞER KONU DA ALDIĞIN CEVAPLARIN DOĞRULUĞU BUNU HİÇ TEST ETTİNİZ Mİ ETMEDİYSENİZ ETMENİZİ TAVSİYE EDERİM BİR DE ÇUBUKLAR TAM NOKTAYA GELİNCE AŞAĞI ASILMA YAPIYOR MU KOLAY GELSİN
Yukarı Dön
badghost Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 11/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 45
  Alıntı badghost Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Şubat 2017/2012 Saat 10:42
FELTOM ustam peki ne buldunuz bu çubuklarla.yani sadece bölgemi belirlediniz , yoksa  net malzeme bulabildiniz mi.kolay gelsin... 
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Şubat 2017/2012 Saat 11:59

BADGHOST  ARKADAŞ VE KARABEY ARKADAŞA

BU ARKADAŞLAR DAHA 10 GÜN OLDU OLMADI ALALI  ALIŞMA SAFHASINDALAR DAHA BİŞİ BULDU BULMADI GİBİ ŞEYLER SORUYORSUNUZ BUNLAR HENÜZ ERKENDİR  YAVAŞ YAVAŞ İYİCE ALIŞSSI8NLAR BİRKERRE ONDAN SONRASI KISMETSE GELİR TABİKİ ..
ŞİMDİ İLK HEYECAN VAR ONDAN BÖYLE YAZIYORLAR BÖYLE BİŞİ DE HİÇ NE GÖRMÜŞLER NE KARŞILAŞMIŞLAR ŞAŞKINLIK DA VAR TABİİ NE YAPSINLAR KOLAY DEĞİL TABİİ..
BAYAĞI BİR PİŞSİNLER DE SONRASI GELİR ELBETTE BU BİR İKİNCİSİ DE HİÇKİMSE NE MAKİNE İLEN NE ÇUBUKLAN BEN ŞUNU BUNU BULDUM DİYE DE KENDİNİ REKLAM YAPMASIN SONRA GEL BURAYA BAKALIM DERLER ŞAKASI BİLE KALDIRMAZ BU İŞLERİN SAKIN BÖYLE YANILGILARA DÜŞMEYİN HER KİM NE BULURSA HAYIRLI OLSUN  ZATEN SÖYLENMEZ  .....

SİSTEMLİ AKILCIL VE BİLİNÇLİ HER ÇALIŞMANIN SONUCUNDA  ELBETTE BİR HAYIR VARDIR BU İNKAR EDİLEMEZ  BİR DE ŞANS ÇOK MÜHİMDİR  ..AMA ŞANSI DA SEBEBİ DE KİŞİ AZMİ İLEN YARATIR BU DA GERÇEKTİR  BIKMADAN USANMADAN DEVEM EDEN KAZANIR ..

MESELA BUNU BEN İC AD ETTİM AMA  KAÇ SENEDİR UĞRAŞIYORUM  BÜYÜK BİR GÖMÜ  İŞİNE DENK GELMEDİM  BEN DE İŞİ ÇEVİRDİM BAŞKA YÖNE  BOYUNA TEKTEK YERLERİ ARIYORUM HEM DE NE YERLER BULUYORUM  YERİ BULUNCA DA TAM YOĞUNLUK ALANINI NDA TESPİT EDİP  MAKİNE İLEN TOPLAMAYA BAŞLIYORUM  AMA BİZİM BÖLGELERDE  UYGARLIKLARIN ZAYIF OLDUĞU YERLER  OLUNCA DA BAKIR ÇAKIR AZ GÜMÜŞ ALTIN TEKTÜK VS VS ÇIKIYOR  YANİ BENİM BULUNDUĞUM BÖLGE DE BU İŞLERE ELVERİŞSSİZ TAMAM Bİ GECEDE 3--4 SAAT ÇALIŞ 150--200 TANE MADDE TOPLUYORSUN DA BUNLARI IŞIK ALTINDA AYIKLADINMI DA 3--4 TANESİ İYİ BİŞİ GERİSİ BAKIR BRONZ  NE OLUYOR HİÇOLMASSA BOŞ DÖNMEKTENSE YİNE DE O GECEYİ VE MASRAFINI ALMIŞ OLUYORSUN ..
MESELA KAVAK ŞARKÖY ARASI 30 KM FİLAN 30 SENEDİR BU YOLU GİDER GELİRİM BU YOL ÜSTÜNDE SAĞLI SOLLU BUNCA SENE ÇUBUKLAR TABİ YOKTU O ZAMANLAR SIRF MAKİNECİLİKLEN GÖZÜNE KESTİRDİĞİN O YER Mİ BU YERMİ AYLARCA AYNI BÖLGELERİ GENİŞLETEREK TARIYORSUN NEYMİŞ TAM YER BULMAK İÇİN Dİ  ŞİMDİLERDE AYNI YOL GÜZARGAHINI  MOTORUN ÜSTÜNDEN HİÇ İNMEDEN DURUP BİR SAĞ TARAFI BİR SOL TARAFI KONTROL EDİYORUM YÜZLERCE YERLER ÇIKIYOR  ÜSTÜNE KADAR DA GİDİYORUM  TABİ BU TESPİT ETİĞİM YÜZLERCE YERE ZAMAN İÇİNDE BİRİ BİTİYOR BİR SONRAKİNE DALIYORUM  HEPSİNİ GEZMİYE BAKMIYA İMKAN YOK ZATEN HEPSİNİ İŞARETLİYORUM  YANİ YENİ YERİ BULUP İŞARETLEYİP BIRAKIYORUM Bİ DE DÜŞÜNÜYORUM DA SENELERCE BU YOLU GİTTİK GELDİK BU KADAR YER VARMIŞ GÖREMEDİK  GÖZÜKMEZKİ ZATEN NASIL GÖRÜCEN BI DE BU VAR TABİİ  BİZİM GİTİĞİMİZ YERLER İŞTE ÇOBAN BULMUŞ BİR PARA FİLANCA YERDE HAH TAMAM DİYORUZ O BULDUĞU YERİ İNCELİYORUZ BİRİ AĞIL YAPMIŞ FİLANCA YERE O DİYOR İŞTE ŞÖYLE BÖYLE ŞEYLER ÇIKIYOR Bİ MAKİNEDEN GEÇİRELİM HEP BÖYLE SÖYLENTİ ÜZERİNE GİDİYORDUK AMA ŞİMDİ ÖYLE DEĞİL SOR VARSA YERİNE KADAR GİT BAK ŞEKLİ OLDU .. YANİ DİYECEĞİM BİR TARAF KAPALIYSA BAŞKA BİR TARAFA BAKIN  BAŞKA ALANDA ŞANSINIZI DENEYİN  BAYAĞI DA ADETİ ÇOK OLDU DAHA BURDAN ALDILAR YOLDA GİDERKEN DENEME ESNASINDA BULDULAR ÇOĞU Kİ DAHA BUNLARIN ÇALIŞMASI ALIŞMASI GEREKİRDİ  İŞTE BÖYLE ŞANSLARDA VAR  YANİ HERŞEY OLABİLİYOR BEN BUNA İNANIYORUM ..

SAYGILARIMLAN..........................................................NACİBABA...............................ONK.....
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50