Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5COINMASTER++WHİTES
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

SPECTRA VX3 ÇIKTI YENİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
yusuf öztürk Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 104
  Alıntı yusuf öztürk Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Kasım 2017/2012 Saat 11:03
herkese selamlar
Ahev arkadaş bende spectra vx3 var,ben bununla 50 kuruşu 40cm den tesbit edebiliyorum.
Bu makinayı 2.5 ferekansında paralar ve mücevherler programında kullanacaksın,eğer derinliğin artırılmasını istiyorsan hassasiyyet ayarında Rx'i toprak mineralı musade ettiği kadar yükselteceksin ama eğer 3 frekans modunda kullanırsan ayırım azalacaktır ve derinlikte azalır.
Spectra v3 ya vx3'te sürekli toprak ayarı yapmak zorundasın.
Ben bu makinadan çok razıyım
Saygılar
Yukarı Dön
ahev Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 13/Kasım 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 13
  Alıntı ahev Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Kasım 2017/2012 Saat 12:14

SELAM USTA

GEÇEN YIL  KIŞ AYLARINDA BEN KENDİ CİHAZIMI  MAYINLARI YENİ DÖŞEDİKLERİNDE VERMİŞTİM ÇOK ŞÜKÜR O ZAMAN MAYINLARI SÖKÜP ÇOK SİVİLLERİN GEÇİŞİ İÇİN YOL AÇTILAR DAHA SONRASINDA NERDEYSE HEPSİNİ SÖKTÜLER ÇOK ŞÜKÜR ŞİMDİ İHTİYAÇ KALMADI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
BANA V3İ İÇİN NET TECRÜBE TAVSİYELERE İHTİYACIM VAR  CİHAZ ALMAK İSTİYORUM 
SAYGILAR
ALLAH'A ABD VE ASKER OLANA HERŞEY MUSAHHAR OLUR . R .N K.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Kasım 2017/2012 Saat 14:00

AHEV MERHABA SELAMLAR

MADEM MAYIN VS İŞİ BİTMİŞ İHTİYAÇ YOKMUŞ VS VS BEN DE YAZDIKLARIMI KALDIRDIM ..

BEN ARTIK BUNDAN BÖYLE SPECTRA V 3  LERİN HİÇBİR SERİSİNLEN İLGİLENMİYORUM  ..
SEBEBİNE GELİNCE DE BEN HİÇBİR ŞEYİNİ BEĞENMEDİM  TASVİP DE ETMİYORUM  BURAYA SEBEBLER DE SIRALAMAYA NİYETİM YOK  ÇÜNKİ YAZDIM ORALARINI OKURSUNUZ.
BENİM İLGİ ALANIM (DFX=300 )  LEN BİTMİŞTİR YANİ   1960 YILI İLEN GÜNÜMÜZÜN EN SONU DFX--300 LEN SONA ERMİŞTİR.. BUNDAN İLERSİ  BENİ HİİÇ İLGİLENDİRMİYOR...

OLAY  ( KEEN VHİTES )  İLEN KARISININ ARASININ AÇILMASI SEBEBİ İLEN PATLAK VERİYOR

BU SPECTRA V3 LER KARISININ İŞİ OLUYOR O SEBEBTİR BU KARMAŞAYA VE ŞU AN AYRILMIŞLARDIR  KARISININ DA KEEN NİNDE %50    %50 YARI YARIYA PAYLARI VAR ŞİRKETTE VE BÖLÜŞÜLÜYOR..YAKIN TARİHE KADAR MESELA DÜNYANIN HER YERİNDEKİ WHİTES ANA BAŞ BAYİLERİNİN ÖZEL İSTEKLERİ VARDI  BANA MESELA 100 TANE  DFX YAP TAMAM YAPILIRDI  BANA ŞU MODELDEN ŞUKADAR YAP TAMAM YAPILIRDI AMA ŞİMDİ DUVAR SONRA BU AYRILIK OLDU GENE SİPARİŞLER ALINMAYA BAŞLADI KEEN  TARAFINDAN ÇOK DA İYİ GÜZEL OLDU .GEÇENLERDE BOL MİKTARLARDA DA DİREKT U.S.A ORİJİNAL MONTAJ 

XLT           LER GELMİŞTİR ŞU ANDA DA SATIŞTADIR  NE GÜZEL OLDU............ONK....
ARKADAŞIM 10GB  BOŞ HAFIZA MEVCUT SIKIŞTIRMA FORMATI İLEN 20 GB ÇIKIYOR VE HER İSTEDİĞİMİZİN FAZLASINI DA YÜKLÜYORUM  BANA BU KISMI LAZIM MAKİNEDE BU KISIM VAR OLDUĞU MÜDDETÇE  BAK EN BASİDİ NE OLUYOR...

DÜNYADA NE KADAR METHEDİLEN  AYRI MARKALARDA MAKİNELER VARSA  VE DEYİN Kİ BU MAKİNENİN ÜSTÜNE BEN MAKİNE TANIMAM DİYENE BENİM SÖYLİYECEĞİM ŞUDUR..
GETİR O METHEDİĞİN MAKİNEYİ GETİRİYOR BAKIYORUM NEYMİŞ NE ÖZELLİKLERİ VARMIŞ HEMEN  XLT ---DFX  VEYA DFX=300-----E  5 DAKKADA KURUYORUM OLUYOR O METHEDİLEN MAKİNE AL BAK BAKALIM DİYE VERİYORUM ELİNE O İDAACI ARKADAŞA BİR BAKIYOR AAA DİYOR AYNI SANKİ BU MAKİENİN İKİZİ GİBİ YAAA İŞTE BÖYLE BU İŞ..

ŞİMDİ KALKMIŞ HERKEZ O MAKİNE BU MAKİNE ŞU MAKİNE BİLMEM NE MAKİNE  HERKEZ BİR ŞEY KONUŞUYOR YAA BIRAKIN BU İŞLERİ ARKADAŞLAR BENİM DİLİMDE TÜY BİTTİ BUNU İZAH ETMİYE ÇALIŞA ÇALIŞA  ANLAMAK MI İSTENMİYOR BAŞKA ŞEYLER Mİ VARDIR VAR BİŞİLER ..

SPECTRA V3 SERİLERİNDE YUKARDA ANLATILAN HAFIZA YOOOOOOK  OLMAYINCA DA 5 PARA ETMEZ BENİM NAZARIMDA BAŞKALARINA YARIYORSA ALIN GÜLE GÜLE KULLANIN KULANABİLİYORSANIZ TABİKİ BENDEN SON SÖZ BU ......

SAYGILAR..............................................................................NACİBABA.......................ONK...
Yukarı Dön
amale Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 109
  Alıntı amale Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Kasım 2017/2012 Saat 08:16
naci abi v3i vx3 lere karşı tavrınızın sebebi tr şartlarına göre ayarlanmayışımı yoksa ....yeni teknolojidenmi korkuyorsunuz......ŞUNU NET SÖYLİM V3İ LEREDE PROGRAM YAP  HAFIZAYA AL MENÜLERİ VAR çihazın içinde 160 tane ayar noktası var istedigin gibi yap boz hafızaya al olayı v3i de var hiç v3i kullanmadıgınız için menüyü bilmiyorsunuz v3i deki teknoloji renkli ekranı dünyada hiçbir cihazda şu anda yok derinlik konusunda teredütü olan arkadaşlar var örnegin ahev arkadaşımız net sölim dfx den xlt den derin
vx3 de yapboz menü yok cogu sabitlenmiş sadece ses derinlik vco tone ıd frekans secimi vdı kabul red ışık gibi bircok ayar gene ondada var ama v3i kadar ayar yokk az menüsü varr derinlik konusundada v3i le vx3 birebir aynı
Şimi siz diyorsunuzki gidin xlt alın teese geldiii tamam alalımda xlt nin teknolojisi 20 yıllıkk 20 yılda neler degiştii plazma lcd led çıktı herşey dokunmatik oldu siz diyosnuz hayla alın bir siyah beyaz tv ondan iyisi yok iyide millett led alıp hd kanallara gectiii Smile
tabiki herkes kendi kararını verecektir istedini alır ama alamadan yotubenden v3i vidolarını bi izlesinler farkı görsünler  v3i de herşey var şöyle bir menüyü gezim desen 160 ayar gezecen istedini yaparsın istedin metela istedin tonu rengi atayabilirsin istedin herşeyi yaprsın akla hayele gelmicek şeyler varr ben ayarla ugraşamam kafam basmaz diyenler dfx xlt alabilirr dedebu cizelgeye v3i alacaklar bir baksın internette bircok programı var dedeburdaki cizelgenin az olanı vx3 ait menü cok az sınırlı v3i de sadece relic için bir program verilmiş herkes baksın dfx xlt ye benziyomu
LÜTFEN TEKNOLOJİ DÜŞMANLIGI YAPMAYALIM
Yukarı Dön
Bilgin Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 11/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 14
  Alıntı Bilgin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Kasım 2017/2012 Saat 10:07
Amale arkadaşım yorumlarına tamamen katılıyorum. Bende V3 var, ben memnunum. Whites'in sitesinden XLT, DFX, V3 ve V3İ'nin teknolojik karşılaştırmalarını bir inceleyin. Göreceksiniz ki, bir-iki önemsiz konu hariç; V3 hem XLT, DFX ve Vx3'den üstün. Bu karşılaştırma tablosu forumda da yayınlandı. Bilimsel gerçekler bu yöndeyken, icraatta eski teknonojinin yeni ile yarışabilmesi ancak yeniden programlama ile mümkün olabilir.

XLT ve DFX'te 10 GB boş hafıza var, V3'te yok meselesine gelince; bir firma bilgisayar olabilme amacı olmayan bir cihaza neden 10 GB boş hafıza koysun, anlayamıyorum. Benim cep bilgisayarım (akıllı telefon) bilgisayar olabilme amacıyla üretilmiş ama içinde 10 GB boş hafıza yok ! Dışarıdan 8 GB boş hafıza takıyorum, ihtiyaç bu şekilde gideriliyor. Ama fabrikası bana 8 GB boş hafıza vermiyor !

V3 ve V3İ cihazları Nacibaba'nın dediği gibi gerçekten çok karmaşık. Kapasitesi yeterli olmayan bu cihazlardan nefret edebilir. Ama ben bu karmaşıklığı seviyorum, çünkü bulmaca çözmek yada bilinmeyeni keşfetmek gibi bu cihazı yavaş yavaş öğrenmekten zevk alıyorum. V3'ü alalı yaklaşık altı ay oldu, bu konuda yoğun mesai harcamama rağmen makinenin yüzde seksenini ancak öğrenebildim. Çünkü türkçe ve ingilizce kılavuzlarında gerçekten öğretici ve açıklayıcı ifadelere yok. Bu işlerin ilmini hiç bilmeden bu dedektörü alanlar için, hiç matematik bilmeden matematik öğrenmeye lise bir seviyesinden başlamak gibi bir şey.

İngilizce bilenler Whites firmasının forum sayfalarını incelesinler. Görecekler ki, V3 cihazlar yazılan yorumlar XLT ve DFX'ten fazla. Hemen her V3 kullanıcısı makinenin ayarları ile öğrendiği herşeyi, ileri kullanıcılar bu cihazla ilgili yazdığı progrqamları paylaşıyor. V3 cihazından sonra ençok makale VX3 hakkında yazılmış. Birçok V3 kullanıcısı XLT ve DFX kullanıp tecrübe kazandıktan sonra bu cihaza terfi etmiş.

Whites'in forumunda kullanıcıların geçmişte hangi cihazları kullandıkları kullanıcı kimliklerinde görüldüğü için biliyorum. O forumda kullanıcılar geçmişte neler bulduklarının listesini bile kullanıcı kimliği altında yayınlıyorlar. Başarılarını kanıtlamak için. Bizim forumlarda ise sorsan da söylemiyorlar !

Hatta bizim forumlarda kullanıcılar bulduklarının resminin ne olduğunu öğrenmek amacıyla bile yayınlamaya çekiniyorlar. Şunu da söylemekde fayda var : V3'de ayar aralığı dfx ve xlt'den çok daha geniş. Örneğin AC sens ve DC sens ayarları, RD ayarı, ground tracking hız ayarlaması gibi. DFX ve XLT'de artık piyasada bulunmayan NiCd şarjlı pil seçeneği var ama NiMh seçeneği yok ! Bu bile insana teknolojinin hangi cihazda olduğunu gösteriyor.

V3 cihazlarını öğrenemediği için kötüleyenleri saygı ile karşılarım. Çünkü bu cihaz sıradan bir kullanıcı için yapılmamış. Konusunda uzman olup ilerlemek isteyenler için yapılmış. Örneğin bir XP Gmaxx, Minelab 705 cihazın kataloğu 4-5 sayfayı geçmezken, V3 yetmiş sayfaya yaklaşıyor !

V3'ün karmaşık ve zengin menü ayarları ile yarışabilecek tek cihaz var: XP Deus. Bu cihazın kataloğu da yaklaşık altmış sayfa !

Herkese selam ve saygılarımla, kimse üstüne alınmasın.
Yukarı Dön
yusuf öztürk Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 104
  Alıntı yusuf öztürk Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Kasım 2017/2012 Saat 11:02
selam
Ben vx3'ü şubat ayında almışım ve ondan önce hiç bir makina kullanmamıştım,şubat ayından şimdiye kadar sitedeki arkadaşların yardımıyla birçok şey öğrendim,çok sağ olsunlar
V3i ve vx3 çok güzeldir,ama eğer bunların içinde birini seçecekseniz v3i'yi seçin,çünkü v3i'de mixed mod programı var ama vx3'te yok,daha derin aramak için mixet mod iyidir ama eğer vx3 alırsanız paralar ve mücevherler programında Rx ayarını yükseltirseniz derin arama yapabilirsiniz.
v3i'nin daha fazla menüsü var ve daha iyidir,bu makinaya bir büyük başlık yapılsa daha çok derine inebilir.
Saygılar
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Kasım 2017/2012 Saat 11:13

AMELE  ARKADAŞA

BAK SON DEFA SÖYLÜYORUM KİMİN KAFASI BASMIYORSA İYİCE OKUSUN ONDAN SONRA KONUŞSSUN TAMAMMI BU BİİR

İKİNCİSİ SEN DEVAMLI ACAİP İŞLER PEŞİNDESİN HEM DE KONULARI BİLMEDEN OKUMADAN ANLAMADAN KENDİ KAFANA GÖRE KONUŞUYORSUN  ESAS SEN BU İŞLERİ BIRAK BEN TEKNOLOJİ DÜŞMANI FİLAN DEĞİLİM  SEN BUNU YANLIŞ KİŞİYE SÖYLÜYORSUN  İYİ DÜŞÜN KELİMELERİNİ TART ONA GÖRE KONUŞ VE HER KES DE ONA GÖRE KONUŞSSUN ..

BEN HİÇKİMSEYİ YANLIŞ YERE YÖNLENDİRMİYORUM  SİZLER İÇİN NE İYİYSE DİREK O YOLU GÖSTERİYORUM  BEN SANA DEFALARCA ŞEMALAR ÇİZDİM İZAH ETTİM ANLATTIM DURDUM AMA GALİBA SENİN KAFA BASMIYOR  ANLAYIŞIN BİRAZ SENİN ACAİP.

XLT---DFX---DFX=300        BU 3 AYRI MODEL CİHAZ BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİNLEN ÜRETİLMİŞ İÇİNDE DE BİR İŞLEMCİ BARINDIRIYORMU  VE BANA BU FABRİKA  BİR 10 GB HAFIZA BOŞ VERMİŞ Mİ  VERMİŞ AL BU HAFIZAYI DOLDUR İSTEDİĞİN ŞEKİLDE BU MAKİNEYİ DEĞİŞTİR YAZ BOZ YENİDEN YAP NE ŞEKİL YAPARSAN YAP DEMİŞMİ  VARMI BÖYLE BİŞİ  (( EVET VARDIR ))  BU İŞ BÖYLE OLUNCA DA  İSTERSE 50 SENELİK BİR GERİ TEKNOLOJİ OLSUN   İŞTE KAFAN SENİN BURDA BASMIYOR  BEN YENİ TEKNOLOJİDE NE VARSA BU MAKİNEYE KURARIM SEN DE BAKARSIN AĞZIN AÇIK  NE OLUYOR DİYE  TAMAMMI GÜZEL KARDEŞİM BENİM  BENİMLEN HİÇKİMSE AŞIK ATMASIN  YARGILAMASIN  KONUŞMAYIN  DAHA DOĞRUSU  BİLMEDİĞİNİZ KONULARI......................................................NACİBABA.......................................ONK...

BEN SANA  BÜTÜN  DÜNYADAKİ EN MÜKEMMEL DEDİĞİN HER MAKİNEYİ BU 3 MODELE KURARIM OLUR O MAKİNE  ANLAŞILDIMI ANLAŞILMADIMI İLK ÖNCE BAK BUNLARI İYİCE BELLE SONRA KONUŞ  AMA SEN HİÇBİR MAKİNEYE BİR DFX--XLT  Yİ HAYATTA KURAMASSIN BU DA BÖYLE  DİYORSUN  XLT 30 SENE ÖNCEKİ MAKİNE  İSTERSE 100 SENELİK OLSUN MADEMKİ  BÖYLE BİR HAFIZA VAR  VE BUNA HER TÜRLÜ EMRİ VERİP HER İŞİ YAPTIRIYORSUN  KONU BURDA BİTMİŞTİR ..

NİYE WHİTES BU 3 MAKİNEYİ PİYASADAN SİLMİYE  UĞRAŞIYOR  XLT --Yİ SİLDİ  SIRA DFX E GELDİ ONU DA SİLDİ ARKASINDAN BAYAĞI ÜLKELERLEN ANLAŞMALARI VAR DFX=300 DE ÖNÜMÜZ SENE YARILARINDA SİLECEK  SONUNDA BU 3  RARHATSIZ OLDUĞU MODELDEN KURTULMA YOLUNA GİDİCEK NİYE HİÇ KAFAN BASIYORMU SEBEB NEDİR  SEN ONU SÖYLE

BEN SÖYLİYEYİM SANA YENİDEN ÇÜNKÜ  OKUDUKLARINI İYİ SÜZGEÇTEN GEÇİRİP  ORTAYA BİR MANA BİR İŞ ÇIKARAMIYORSUN DEFALARCA SÖYLÜYORUM HALEN AYNI TAS AYNI HAMAMDAN BİR TÜRLÜ ÇIKMIYORSUN Kİ BEN NE YAPAYIM..

BU 3 MAKİNEDE ÇOK BÜYÜK HATA YAPTI FABRİKA OLARAK AMA BİZLERE CENNETİ VERDİ  BEN ŞİMDİ EKRAN İŞİ OLMASSA DA TEK BİR SİNGA GRAPH EKRANI İLEN SPECTRA V3 Ü  OLSUN SİYAH BEYAZ OLSUN RENKLİ OLMUŞ NE YAZAR O SÜSTÜR ORDA  BEN V3 Ü AY NI ÖZELLİKLERİNLEN VE DE MİLYON FAZLALIĞINLAN BEĞENMEDİĞİN TEKNOLOJİ GERİSİ DEDİĞİN BİR XLT  YE ÇOK RAHAT KURARIM  NE DİYORSUN  VE DAHA DA İLERDE BAŞKA YENİ MAKİNELER DE ÇIKSA BU ÇIKAN HER YENİ MODELİ  BU GARİBAN  XLT YE KURDUĞUM GİBİ DAHA FAZLALIKLARDA KOYARIM

İŞTE WHİTESİN  KURTULMAK İSTEDİĞİ DURUM BUDUR  ÇÜNKİ MAKİNE SATAMIYOR ARTIK  ÖYLE YAPIYOR BÖYLE YAPIYOR YAN GİBİ GÖRÜNEN BAŞKA ŞEYLER ÇIKARIYOR AMA BİR TÜRLÜ OLMUYOR AKLI SIRA SPECTRA GİBİ KARMAŞIK BİR MAKİNE ÇIKARDI HAH DEDİ İŞTE BUN U BUNLARA KURAMAZLAR  DEDİ AMA SEM GETİR EN FAZLA BENİM 10 DAKKAMI ALIR NE DİYORSUN  SEN BUNLARDAN HABER VER  ÖYLE ORTALIĞI SULANDIRMA BULANDIRMA

BAK ŞİMDİ EN SON VE EN ÖNEMLİ MESELEYE GELİYORUM ESAS BURASINI ÇOK İYİ OKU ANLAMAYA ÇALIŞ  ÇÜNKİ ARTIK USANDIM ANLATMAKTAN BİDAA OLURSA BU SAYFAYI REFERANS GÖSTERİP GİT ORASIN I İYİ OKU DİYİCEM  BU SAYFAYA YOLLUYACAM SENİN GİBİ DÜŞÜNENLERİ..........................................................................NACİBABA.....................ONK...

ŞİMDİ DİYON YA  V3 LERTDE BİR SÜRÜ MENÜ VAR AYARLA  HAFIZAYA AL ÇIK  VS VS DEĞİLMİ
 BAK ŞİMDİ AŞAĞIDAKİ GRAFİKLERE

SPECTRA V3  LERİN BU AŞAĞIDAKİ ÇİZELGE

150...............................................................00............................................................150
          ayarı yükseltme                                                  ayarı düşürme kısma
BU YUKARDAKİ GÖRDÜĞÜN AYAR TABLOSU  V3 ÜN TÜM MENÜLERİNDE Kİ DURUMU GÖSTERİYOR  AMERİKADAKİ AYAR LARIN SON OLANI DA 99----100  ARASI OLDUĞU GÖRÜLÜYOR  ADAM YAPMIŞ KENDİNE GÖRE   TAMAMMI

BİDE BİZİM ÜLKE --AVRUPA --ASYA --RUSYA  --HİNDİSTAN--ÇİN--AFRİKA DEDİNMİ BAK BU YUKARDAKİ AYARLAR NERELERE KAÇIYOR
NOT > AVUSTURALYADA    120---130----ARASI  DEĞERLER GÖZLEMLENMİŞTİR

AŞAĞIDAKİ TABLO TÜRKİYE İÇİN VERİLMİŞTİR  BİR KIYASLAYINIZ BAKALIM ..

1000.................................................................00.....................................................1000
eksi  tarafı   düşürme                                                    artı tarafı ayarı yükseltme

GÖRÜYORMUSUN GÜZEL KARDEŞİM BENİM  BU 1000X1000 SADECE  XLT---DFX---DFX=300
LERDE VARDIR VE ŞİMDİYE DEK TE BEN HİÇ GÖRMEDİM RASTLAMADIM EN PİS ŞARTLARDA BİLE  650    DE KALMIŞTIR DAHA YUKARI ÇIKACAK BİR ARAZİ TÜRÜNÜ GÖRMEDİM TÜRKİYEDE  AMA  ADAM  KOYMUŞ  NE OLUUUR NE OLMAAAZ DİYE  AKLIN BASIYOR DUR HERHALDE BU MUKAYESELERE

VE BU ARTI-1000 /// EKSİ 1000     TÜM BUNLAR TÜM MENÜLERDE GEÇERLİDİR  SENİN BEĞENMEDİĞİN XLT TÜRLERİNDE  BİDE SPECTRA V3 E BAK NERDE TAKILMIŞ KALMIŞ  ESAS HİLKAT GARİBESİ O BURASI DEĞİL   BENDE DE YANLIŞ YOKTUR SİZLER HER GECE YATAKLARINIZDA MIŞIL MIŞIL UYURKEN BEN ÇALIŞIYORUM KILI KIRK YARARAKTAN  24 SAATTE 2 SAAT UYKUYLEN YETİNİYORUM  YANİ DİYECEĞİM O Kİ SENİN DEMENLEN ONUN BUNUN DEMESİNLEN MAALESEF BU İŞLER YÜRÜMÜYOR  KUSURA BAKMAYINIZ..

ŞİMDİ  V3 LERDEKİ  ABUK SABUKLUĞA BİR BAKINIZ BİR MAKİNE YAPAN ORTAYA ÇIKARAN BİR MÜHENDİS BÖYLE ABUK BİR ŞEY ÜRETİRMİ  BENİM KAFAM ALMIYOR AMA SİZİN ALMIŞ METHEDER DE DURURSUNUZ HAYIRLI OLSUN NE DİYEYİM GÜLE GÜLE KULLANIN ..

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

ŞİMDİ  ARKADAŞLAR İŞİN  ZORLUKLARINA BİR BAKIŞ ATALIM   V3 LERİN 

MAKİNE ÜSTÜNDE İLK AÇIŞDA GELEN HAZIR AMERİKAYA GÖRE YAPILANDIRILMIŞ  PROGRAMLAR VAR  İYİ GÜZEL  ÇIKIYORSUNUZ ARAZİYE  KENDİNİZE UYGUN BİR PROGRAM SEÇİP GİRİYORSUNUZ ONA ÇALIŞAYIM DİYE BUDA NE YAA ÖTMEYİ KESEMİYORSUNUZ ABUK SABUK HALLER OLUYOR ORASI BURASI AÇ KİTABINI  ORASINI OKU BURASINI OKU BİŞİLER YAPIM DİYENE KADAR ZATEN HAVA KARARMIŞ  HADİ GİDEYİM EVDE DEVAM EDEYİM DİYORSUNUZ  BAŞLIYORSUNUZ O MENÜ BU MENÜ BİR MÜDDET SONRA ALET KENDİNİ KORUMAYA ALMAK İÇİN KİTLİYOR BİR TELAŞ EYVAH KARIŞTIRMASAYDIM KEŞKE ALET BOZULDU ....YAAA SONRA AKÜYÜ ÇIKAR ALETİ AÇ KAPA OHH ÇOK ŞÜKÜR DÜZELDİ DİYORSUNUZ BU SEFER KORKA KORKA DİKKATLİ,CE Bİ İŞİLER YAPMIYA KALKIYORSUNUZ  SONRA DA BEYNİNİZİN ISINIP SU KAYNATIĞINI DÜŞÜNÜP BİR KENARA BIRAKIYORSUNUZ ALETİ .. bu ikinci fasılı
SONRA HADİ İNTERNETE GİREYİM DE BU MAKİNE HAKKINDA VARSA YAZILMIŞ ŞEYLERİ OKUYAYIM DİYORSUNUZ BU DA SABAHLARA KADAR SÜRÜYOR HİÇBİŞİ DE ELDE EDEMEDEN ONU DA KAPATIYORSUNUZU SEFER TÜRKÇE KİTABINI ELE ALIP KOLTUĞA DA KURULUYORSUNUZ Bİ DE KENDİNİZE GELDİĞİNİZDE KİTAP YERDE SİZ UYKUDA  NEREYE BAKTIMDI NEREYİ OKUDUMDU BEN FİLAN AMA HAFIZA BASMIYOR NEYSE DEYİP GEÇİŞTİRİYORSUNUZ  BU İŞ BÖÖYLE UZAAAAR GİDEEER .GENEDE ELDE VAR 0+0 DIR

AKLINA  BİŞİ GELİR BANA TELEFON AÇAR ABİ BEN BUNUN İÇİNDEN  ÇIKAMADIM BUNU PROGRAMLARMISIN  ????   ONLAR PROGRAMLANMIYOR MAALESEF ÇÜNKÜ HAFIZA KOYMAMIŞLAR  TEK HAFIZASI  BİR MENÜDE YAPTIĞIN DEĞİŞİKLİĞİ SADECE HAFIZAYA ALIYORSUN YAPMAA BE ABİ NE OLUCAK ŞİMDİ  VALLA BİLMEM YA SATACAN YA DA KULLANICAM DİYİCEN  TAMAM NACİ ABİ ..........................................................

ARAZİDE  ÇALIŞMAYA ÇIKAN KİMSE  O ARAZİNİN ŞARTLARINA GÖRE  BOYUNA MENÜLERDEN AYAR YAPIP HAFIZAYA ALICAK  KAÇ TANE VARSA HEPSİNİ ELDEN GEÇİRECEK  SONRA BİRAZ RAHATLAMIŞ OLARAK  DOLAŞACAK BİR MÜDDET SONRA YİNE AYARLAR DEĞİŞİP SENİ UYARMIYA BAKICAK BOYUNA AYAR YAP GEZ  GEZMEKTEN ÇOK AYARA VAKİT HARCAMALAR  VBS VS 

YAA BUNDAN 60 YIL ÖNCEKİ İLK AYIRIMLI  (SINNIFFER ) BUNDAN BİN KAT İYİTDİ  ELİN TEK BİR AYARDAYDI ONLAN DA İBREYİ HEP ORTADA TUTMAN LAZIM DI ŞİMDİ SEN 60--70 ADET AYRI AYARI DENGELEMEYE UĞRAŞIYORSUN BUNA DA SON TEKNOLOJİ DİYORSUN  HAYIRLI OLSUN SANA SON TEKNOLOJİN.....................................................................................................................ONK..

ŞİMDİ EN SON OLARAKTAN GERİ TEKNOLOJİ UCUBE DENEN XLT  MİZE BAKALIM  BUNU HERKES BİR KERRE ÖPSÜN DE BAŞINA KOYSUN GECE YATARKEN YANINA XLT Yİ DE AL YAT .BAK NE DEFİNE RÜYALARI GÖRÜCEKSİN   BENDEN SÖYLEMESİ ..  O İŞİ DE YAPIYOR DA  AMA ÇOK YAKININDA OLUCAK.

BAKIN ARKADAŞLAR  TÜM SAMİMİYETİMLEN SÖYLÜYORUM VE YAZIYORUM BUNLARI..................ONK,

BİR (XLT ) VEYA (DFX ) VEYA (DFX=300 ) ALDINIZ  B UNU PROGRAMLATMADAN ARAZİYE ÇIKIP TA ÜSTÜ HAZIR PROGRAMLARINLAN  ÇALIŞIRSANIZ  DERSİNİZ Kİ BU NE YAA BU MU NACİBABANIN METHEDİĞİ MAKİNE  HE VALLAH AYNISINI SÖYLERSİNİZ SONRA DA BANA KARŞI  Bİ TON YAZI DA YAZARSINIZ  KÜFÜR DE EDERSİNİZ HER ŞEY OLUR  BUNDA HEMFİKİRİZ...

AMA BANA YOLLAYIP DA PROGRAMLATIRSANIZ BAKIN NELER OLUYOR SONRASINDA ..

BENİM ORDA 4 AYRI HAFIZADA  4 AYRI PROGRAM VARDIR TÜRKÇE OLARAK YAZAR BİRİNİ SEÇİP GİRİYORSUN BİR HAVA AYARI BİR DE TOPRAK AYARI SONRASINDA KOL GÜCÜNLEN BAŞLIYORSUN TOPRAKTA BAŞLIĞI GEZDİRMELEN MÜKKELLEF OLUP BAŞKA HİÇBİR ŞEYE KARIŞMIYORSUN  ALET KENDİ BİLGİSAYARINCA HER ŞEYİ OTOMATİK KENDİ YAPIYOR SEN HİÇBİR ŞEY BİLE HİSSETMESSİN  ALET BİŞİ BULURSA BUNU SANA 4--5 ÇEŞİT YOLLAN BİLDİRİR BAKARSIN İŞİNE YARAYAN BİŞİYSE ALIRSIN GİDERSİN  YOK O MENÜYMÜŞ YOK ŞU AYARMIŞ BİLMEMNEYMİŞ  B UNLARIN HİÇBİRİ YOKTUR  AMA V3 LERDE VARDIR UĞRAŞIRSINIZ DURURSUNUZ  ARADAKİ FARK DA BUDUR.................................ONK..

SAYGILARIMLAN...................................................................NACİBABA.............................ONK....

Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Kasım 2017/2012 Saat 11:45

TEKRARDAN SELAM HERKESE  YİNE BU SPECTRA V3  LER İÇİN

UNUTTUĞUM ÇOK ŞEYLER VARDA AKLIMA GELENLERİ YAZAYIM BİR BİR DEDİM
ARKADAŞLAR DÜŞÜNÜN BUNDAN TAM 50 YIL ÖNCEKİ ÇIKAN ÇOK MEŞHUR OLMUŞ BİR MAKİNEYİ   COINMASTER   6000 Di  PROFESİONAL     TİPLİSİNİ BU MAKİNE BİLE BU V3 LERE MİLYON BASAR  NASIL BASAR BAKIN ANLATAYIM

KUTU ÜSTÜNDE 6 ADET AYAR DÜĞMESİ VAR TÜM MAKİNE BUNLARLAN AYARLANIYOR  AMA FABRİKA DÜNYAA ORTALAMASINI ALMIŞ OLMAMIŞ  BU SEFER ÜLKELERİ GEZMİŞLER BURALARDAN  DEĞERLER ALIP BU DEĞERLERİN DE ORTALAMASINI KOYMUŞLAR   BİR ÜÇGEN İÇİNDE HER AYARDA GÖZÜKEN  (P ) İŞARETİ İŞTE TÜM DÜĞMELERİ BU   P    LERE ÇEKİNCE İŞİNİZ BİTİYORDU BU MAKİNEYLEN İLK ÖNCE ÇALIŞTIRMADAN ÖNCE  P  LERE ÇEK ÇALIŞTIR HAVA AYARI TOPRAK AYARI GİR TOPRAĞA HİÇBİR SORUN YOK  NE SU İÇİ NE DENİZ İÇİ NE KUMSAL NE TUZ NE KARA NE MİNERALLER  NE RAKIMLAR YÜKSEKLİKLER KARDA BİLE ÇALIŞ DONMUJŞ TOPRAKTA BİLE ÇALIŞ   HAA NASIL MAKİNE ...BU 6 ADET DÜĞMENİN HER BİRİ BAKINIZ NASIL TAKSİMATLIDIR  DÜĞMENİN TAM DİKİ DURUŞU 00 DIR SAĞI İÇİNE ++ ARTI DIR SOLU İÇİNE DE EKSİDİR ŞİMDİ SIKI DURUN  

1000...............................X...............................00.............................X.........................+1000
                                ortalaması                                               ortalaması
stereo potanstır  bu yukardaki görüleni esasında 2 düğmeylen yapılacakken tek bir düğmede toplanmıştır  bir potansionometrede  2 potans vardır mili aynıdır aynı anda her ikisi de hareket eder .. adamlardaki düşünce ve icraatlara bir bakın  ve işte her bu 6 ayar aynen ip canbazının ip üstündeki dengesi gibi de dengelidir  yaa böyle işte

YAPIN BAKALIM BİR SPECTRA V3 LEN MUKAYESE YAPAMASSINIZ Kİ  HEM DE BİLGİSAYARSIZ İŞLEMCİSİZDİR ÖYLE ANALOG KURULMUŞTUR BU MAKİNE  OTOMATI DA YOKTUR  SADECE  BİR İP CANBAZININ İP ÜSTÜNDEKİ DENGESİNİN AYNISI VERİLMİŞTİR  VE MEŞHURLUĞU DA BURDAN KAYNAKLANIR   SORUN BU MAKİNELERİ KULLANANLARA  BAKIN NE DİYECEKLER
DÜNYAA BİRİNCİSİ VE SATIŞI EN ÇOK OLAN MAKİNDEİR BU 6000 Dİ  BUNDAN SONRAKİ WHİTESİN BAŞARIYI YAKALADIĞI 2.Cİ MAKİNE DE  XLT  OLMUŞTUR  XLT NİN SATIŞLARI  6000 Nİ ÇOK GERİDE BIRAKMIŞTIR  AMA BİR 6000 N KULLANICISI BUGÜN MODERN BİR MAKİNEYE GEÇMİŞSSE DEVAMLI AHH ÇEKER BEN NERDEN  VERDİM VEYA SATTGIM 6000 Dİ İMİ DİYE BAZILARI DA ÇOCUK GİBİ AĞLAR ÜZÜNTÜSÜNDEN  BÖYLE BU İŞLER BUNLARI KAFANIZIN BİR YERLERİNE YAZINIZ  HİÇ UNUTMAYINIZ...

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

ŞİMDİ KEEN WHİTES   KARISINDAN AYRILMIŞ  WHİTES SANAYİ İKİSİNİN ORTAKLIĞI ÜSTÜNEYDİ  YARI YARIYA PAYLAŞILMIŞ  KARISI BU SPECTRA V3 LERİ ÇIKARAN  BAKINIZ KEEN  GERİ DÖNÜŞ YAPTI BAŞLADI XLT VE DFX İN AY NEN  MONTAJINA VE TÜRKİYEY DE GELMİŞTİR ÇÜNKİ BU MODELLER EFSANE DİR TUTAR HER ZAMAN  TUTAR TEKNOLOJİ ESKİSE DE TUTAR  ŞİMDİ KARISINLAN KEEN İN ARASINDA SAVAŞLAR VAR BAKALIM BUNLAR NE DERECEYE KADAR  DÜNYAA PİYASALARINA YANSIYACAKTIR  ŞİMDİDEN BİŞİ DENMEZ ..

SAYGILAR....................................................................................NACİBABA....................ONK. 

Düzenleyen nacibaba - 09/Kasım 2017/2012 Saat 11:53
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50