Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5DEFİNECİLİĞE, FORUMA ve HAYATA DAİR <>5DEFİNE ARAMALARI
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

bu isaretin anlami nedir?

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <123
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
karagün Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 57
  Alıntı karagün Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12/Şubat 2017/2012 Saat 09:08
[karagün]

selamlar saygılar nacı baba değerli yorumların için çok sağ ol naci baba bu yorumundan önce işaretin yanında bır çalışma yaptım çubuklar üç yer gösterdi bir taşın dibinde iki ok işaretin gosterdiği istikamette onbeş metre ilerde üçüncüde aynı işaretin istikametinde kırk metre filan ilerde ama noktaladığım yerlerde her hangi bir sinyal alamadım kayanın tamkarşısında iki metre filan mesafe de sinyal aldım ama ufak bır şey olduğunun sesten anladım açtığım yerde bakır bir bilezik çıktı ince bişi  2 grm filan ağırlığı ama kıyıları kertikli aralarına nokta şekilde desen yapılmış resimini yollacım naci baba cıhazı bılıyon yakında aldım sende proglamladın ilk çalışmam oldu burası başka yerlerede gitme zamanım olmadı daha baba burda senın yuklemış olgun üçüncü progralma çalıştım bu kayanın olduğu yer bir dönümlük yer pırnal ağaçarı var ufak yerli kayalar var bu yer zannediyorum hiç sürülüpte kullanılmamış naci baba yapmış olduğun yorumlarıda aynen uyguluyacam taşta cihaz sinyal vermedi kertik yeride bi tıklayayım bakalım olmaz diye birşey yok baba birde ok işaretin baktğı istikamette eskıden öküz arabası yoluda varmış taştaki kertik onuda gosterıyor olabılır şu an yolun biraz yeri belli biraz yerınıde yan tarla sahıbı kendi yerinin içine almiş sahipsiz yer olduğu için naci baba gömüyü buluncaya kadar yorumlara devam naci baba birde değişik açılardan resim koyacan işaretin onundekı çatlağin icindeki yosunları parmak ucuyla temizledim daha yakın resimlerde var ama boyutu yuksek diye yuklemıyordedededededededededenaci baba oteki resimler kayanın sağı ve solundan çekilmiş burdada kayanın ustün v gibi bir oyuk yer var naci baba bileziğin değeri olabılırmı onuda bır belirtiver  değerli dava arkadaşlarım sizlerinde yorumlarınızı beklıyorum herkese kolay gelsin durmak yok yola devam arkadaşlar hepinıze saygılar naci baba taştaki kertiği  inceledim kapak değilmiş

Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <123

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50