Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5DEFİNECİLİĞE, FORUMA ve HAYATA DAİR <>5DEFİNE ARAMALARI
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

bu isaretin anlami nedir?

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
basri.sali Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 26/Mayıs 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 6
  Alıntı basri.sali Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/ocak 2017/2012 Saat 16:41
tesekkur ederiz nacibaba.senin bilgine guveniyoruz.zaten bilmiyenler yorum yapmasin daha iyi. birde bi soru daha var- bu isaretler hepsi ayni yonde devam ediyor,sirayla ayni yon VE KIBLEYE KARSI. biz o yeri zaten kazdik, yarim metrede yerli kaya cikiyor. yani isaretin gosterdigi yerde degil. o isaretler sasirtmaci ola bilir mi? zaten bu bolge kayalik, tam kaYalarin yaninda yandigini gorduk.cok buyuk isik yapti, kayalar iyice aydinlandi. zaten burda ihtyar koluler tarafindan 40 kulplu kazan konusuluyor. zaten yanma seklide bunu ispatliyor buyuk oldugunu.biz stinger 2 len gectik ama herhalde derin oldugu icin signal vermedi. senin tafsiyen ne olur? hersey icin tesekkurler.saygilarrrr !!!
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/ocak 2017/2012 Saat 17:31

ARKADAŞIM MERHABA TEKRARDAN

ŞİMDİ YANMA OLAYI  TOPRAKTAN BİR ALEVİN ÇIKMASI SONRADA AZALARAK SÖNMESİNİN BAZI ANLAMLARI VARDIR ŞÖYLE Kİ

1>%5 OLARAK ŞEHİTLERDE OLUŞUYOR KENDİ MEZAR YERİNİ BELLİ EDİP ORAYA BİR MEZAR YERİ YAPILMASINI İSTİYOR AYNISI YATIRDA DA VAR..
2>ARAZİDE GECE BİRDEN BİRE AYNI FUTPOL TOPU KADAR BÜYÜKLÜĞÜNDE  BİR BEYAZ RENK KUWETLİ BİR IŞIK BİR İNSAN BOYU YERDEN GİDİYOR BU AĞIR DA GİDEBİLİR HIZLI DA GİDEBİLİR  HATTA ASFALT DÜZGÜN YOLDA RABA İLEN GİDERKEN 150 KİLOMETRELERDE SENLEN YARIŞIR VE BİRDEN ANINDA DURUR YAVAŞÇA TOPRAĞA GİRER  BUNLARDA ŞEHİT OLUYOR ÇIKTIĞI YER VURULDUĞU YER GİDİP TE TOPRAĞA GİRDİĞİ YER DE TAM ÖLDÜĞÜ YER OLUYOR BUNLARDA MEZAR İSTİYOR  BU ANLATIKLARIMIN DIŞINDAKİ OLAYLARDA AYNEN VE BİLİMSEL KANITLI OLARAK DA ŞÖYLEDİR..

%95 OLARAKTAN ANIZ TARLANIN ALTÜST EDİLİP NADASA BIRAKILMASI SONUCUNDA GÜNDÜZ EN ÇOK YAZ AYLARINDA OLUŞUR BU DURUM TOPRAK ALTINA GİREN SAMANLAR GAZ ÜRETİRLER VE GÜNDÜZÜN TOPRAĞIN GÜNEŞLEN ISITILMASI SONUCU GECE DE ARTIK NE REAKSİYON YAPIYORSA BELİRLİ BİR SAATTE YANARAK FIŞKIRIR BUNLARIN BOYU KISA DA OLUR ARTIK GAZIN DURUMU İLEN İLGİLİ YÜKSEK TE OLABİLİR GAZ BİTİNCE DE ALEV AZALIR VE SONRA DA SÖNER BU DURUM ÇOK SIKLIKLAN HER YERDE GÖRÜLÜR..

DİĞER KONU DA YİNE ALTTA BİR GAZ TABAKASININ SIKIŞMA SONUCU HEP AYNI YERDE ALEV GÖRÜLÜR  BU DA ÇOK SIKLIKLAN VARDIR

VE ŞUNA DA HERKES %100 İNANSIN BU SÖYLİYECEĞİMİN DIŞINDA TÜM ANLATILANLAR HURAFEDİR HİKAYEDİR EMİN OLUNUZ...
<>YOK BİR KÜP BULUNMUŞ TA AĞZI KAPALIYMIŞ KIRINCA DA İÇİNDE ALTIN PARALAR GÖRÜLMÜŞ AMA BU KÜPE EN YAKIN KİŞİ BU KÜPÜN İÇİNDEN ÇIKAN ALTININ GAZI İLEN KISA SÜREDE ÖLMÜŞ ???????????????
ALTININ HERHANGİ BİR GAZI YOKTUR KAPALI VE HAVA ALMADAN DA DURSA BÖYLE BİŞİ OLMAZ VE ALTIN GAZ ÜRETİP DE BELLİ BİR ZAMANLARDA TOPRAĞIN ÜSTÜNDE ALEV YAPARMIŞ BU DA HİKAYEDİR VEDE  BİR TARLANIN BELLİ BİR YERİNDE MAHSÜL ÇIKMIYORMUŞ  BURDA ALTIN VARMIŞ TA O ENGELİYORMUŞ VS VS  BUNLARIN HEPSİ HİKAYEDİR  İNANMAYINIZ  DEDİĞİN YERDE BİR YERALTI GAZI VARDIR VEYA BİR GAZ DAMARI VARDIR BELLİ ARALIKLARLAN BU YANAR HEM DE KENDİLİĞİNDEN YANAR BİTİNCE DE YENİDEN BİRİKMESİNE BAĞLIDIR  BU İŞ BÖYLE GERİSİ HURAFEDİR BEN İNANMIYORUM BU İŞİN ÜSTÜNDE TAM 20 SENE DURDUK İNCELEDİK JEOLOGLARLAN DA ONLARIN ALETLERİYDE SONUÇ BU YAZDIKLARIM ÇIKMIŞTIR ......

MAĞRALAR KUYULAR DEHLİZLERİN HARİCİNDE BİR PARA KOYUCU TOPRAĞIN EN AZ 50 CM İLEN 60--70--CM LERİNE PARAYI KOYAR ÇÜNKÜ TOPRAĞIN ARAZİLERDE MEĞİLİNE GÖRE KAYALIK DEĞİLSE ORMANLIK DEĞİLSE BU KONAN YER DEKİ TOPRAĞIN 1.5 METRE ALTI HAREKETLİDİR ÜST KISIM DURUR ALTI KISMI GİDER BU SENE KOY 1.5 VEYA 2 METREYE AYNI YERİ SENEYE AÇ BAKALIM O KOYDUĞUNU BULABİLECEKMİSİN ...
ADAM KASATURA İLEN AÇMIŞ 50 CM BİR DÜZEY KOYMUŞ PARAYI ÜSTÜNE DE GENİŞ BİR PLAKA TAŞ ÜSTÜNE DE ÇEKMİŞ TOPRAĞI EZMİŞ BIRAKMIŞ GİTMİŞ GİDERKEN DE KENDİ AKLINCA O CİVARDAKİ KAYALARA BAZI ANLAMSIZ BİZE GÖRE AMA KOYANA GÖRE ANLAMLI İZLER BIRAKMIŞ SİZDEKİ DURUM DA AYNEN BÖYLE BU İZLERİ İŞARETLERE BAKIP DÜŞÜNÜP  ARAYACAKSINIZ BU İŞ İÇİN BİR TAKIM ÇUBUK BİR DE MAKİNENİZ OLMASI ŞARTTIR YOKSA HİÇ BOŞUNA UĞRAŞMAYIN DERİM ...SONRA NERDE O BOLLUK BİLMEMKAÇ KAZAN PARA KOYMUŞLAR BUKADAR ÇOK PARALARI ÇOK GİZLİ GÖRÜNMEZ VE ANLAŞILMAYACAK YERLERDEKİ KAPALI MAĞRALARA KOYMUŞLAR VE ÜSTEN DE BUNUN AĞZINI YIKARAK KAPAMIŞLAR KAYALAR TOPRAKLAR ALTINA ALMIŞLAR AĞZINI  AÇSAN BİLE BİR BAKIYORSUN AYNI KAYANIN DEVAMI ZANNEDİYORSUN ÖYLE DE USTURUPLI AĞZININ KENARLARINI AYNEN ANA KAYAYA GÖRE DE UYDURMUŞLAR SIVAMIŞLAR HİÇ ANLIYAMIYORSUN ...

SAYGILARIMLAN..............................................................NACİBABA...........................ONK....
Yukarı Dön
basri.sali Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 26/Mayıs 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 6
  Alıntı basri.sali Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18/ocak 2017/2012 Saat 03:52

COK TESEKKUR EDERIM NACIBABA.

isaretleri cozmemiz lazim, en onemli zaten o...buda kolay is degil...ALLAH YARDIMCI OLSUN...
Yukarı Dön
napolyon0359 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 07/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 18
  Alıntı napolyon0359 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18/ocak 2017/2012 Saat 18:35
Selam arkadaslar naci abi altinin gazi olup olmamasiyla ilgili basimizdan gecen bir hadiseyi konu acilmisken anlatmak isterim.Daha whits dedktorumu alali bir sene olmus tabi hep buyuk gomulerle ilgileniyoruz o donemde birarkadasin koyune yakin kimsenin yasamadigi birkac hanelik bir koy var bende biliyorum gecmisini mazisi cok eski bir yerlesim,arkadas dediki bana ben orda bir evin duvarindan bisey alindigini biliyorum belki baskada olabilir gidip bakalim ozamandada sadece bende makine var aklina bi yer gelen beni ariyor neyse gittik baktimki gercekten dis duvarda bir clisma yapilmis zaten evin o bolumunun sonradan yapilmis oldugu belli  demekki ozamanda konulmus oraya biz genede evin ic dis duvarlarini heryerini yoklama cektik ancak bir sinyal yok sonbahar sonlarina doguru da hava erken karariyor donduk elimiz bos yine kismet baska gune kaldi.Kis geldi gecti derken ben hep makinayla calisiyorudum iste cubuklari duyduk aldik daha birkac hafta olmus gezimiz sirasinda bu koye kus ucumu 300mt mesafede ana yol var arabadan indik bide dedim aklima geldi su bizimgittiz tarafada bi tutalim aman allahim odane tutmak nedemek daha uclari deger degmez jet gibi yapisiyor koye douru basladik ilerlemeye kus ucmu 100mt kadar kaldi tepelik yerden bakiyoruz bide baktim bizim gecen sene yokladigimiz evi gosteriyor acaba diyorum bende, neyse bu bizi evin yanina kadar goturdu yoklama yaptigimiz duvar belirdi karsimimizda ama cubuk tam birinci kattaki pencerenin ununden 3mt kadar bir hafif cukurlasmis hatta kazilmis bi yer ama fazla deil az bi elimle actim kirik bir comlek parcasi gecti elime elimdede keser var parcasini gordukya kim tutar artim bizi ben estikce keserle fazlada deil 1karis kadar bir koku geldi, cok keskin birkoku bunu hic bir kokuya benzetemedim. Bunu koku duyusu olan her insan hissedebilir bence tam o sirada horasanla ortulmus bir tarafinda gobekte sadece horasan yok comlek belirdi isteolmayan taraf kirik zaten ici bos goruluyor biz kokuyu alinca bekledik arkadasda panikledi bi 3-4mtrgeriye cekildi bekliyoruz 10dk sonra iyicene actik tabi kirildi iyicene bisey yok alinmis bide makina actik goruntude ikon altinda duruyor ama ses yok yani gercekten burda varmis ve biz burayi 4 ay once geldigimizde burda boyle cukurda yoktu asil para duvardaki degilde topraktakiymis meer ve biz buna 4 ay once sirtimizi donup gitmisiz.
  Burda orda soyle bir soruda sordum kendeme biz burayi acarken alinmis olmasina ragmen belli miktarda bir gaz kokuya maruz kaldik acaba buna alanlar nesil etkilendi diye sordum kendime?
 Sadece bir tarafinda yumruk genisliginde horasansiz bolgeydi  zaten orasi kiralarak alinmis hepsi diger her tarafinda 2-3 parmak genisliginde horasan sivanmisti. Sonucta gordumki cubuklar gercekten ise yariyor ve gaz olayida belkide sadece tamamen kapali ve dolu olan kuplerde olabilir bildedemem siz nedersiniz. Herkase saygilar sunarim asagida yerin resminide ekliyorum bakabilirsiniz.
"EMEK HIRSIZLARI BIZDEN DEGILDIR"
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18/ocak 2017/2012 Saat 18:48

NAPOLYON 0359     ARKADAŞA CEVABEN

ARKADAŞIM MAKİNENİN EKRANI ALTI SİNGA GRAPH EKRANI İKONLARINDAN BAHSEDİYORSAN  BU KISIM DERİNDEN ALGILARKİ BU DURUMDA SES YOKTUR ÇÜNKÜ YETİŞEMEZ  VE VDİ FREKANS NOSU İLEN SEMBOL İKON RESİMLER DE YOKTUR DERİNDE SADECE BU YATAY SİNGA GRAPH EKRANI ÇALIŞIR  VE BURDA DA SİZ BİR ALDANMA YAŞAMIŞSSINIZ EKRANDA +++ARTI
LAR İÇİNDEKİ TARAFTA İKON VARSA MUHAKKAK SURETTE BU YERİ DERİN KAZINIZ ÜSTÜNDEKİ UFAK BİR MÜJDE ALDATMACA OLABİLİR ESAS PARA DEMEKKİ ALTTA BİR DENEYİN BAKIN

KOKU GAZ İŞİ GİBİ DURUM BURASI BİR EV BURANIN BİR LAĞIM ÇUKURU VARDIR BURAYA YAKINDIR VE KAPALI KALDIĞINDAN ÇOK PİS KOKU YAPTIĞI GİBİ GAZ ŞEKLİ DE OLUŞUR BUNLAR AYRI İŞLERDİR

SAYGILARIMLAN....................................................................NACİBABA......................ONK...

Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/ocak 2017/2012 Saat 15:13
Bunların hiçbiri define işareti değil. Olsaydı zaten yorum yazmazdım, alacağın sonucu beklerdim. Olmadığı için vakit kaybetmeyesin diye bu şekilde yazdım. Daha çooook gider gelirsin iki anlamsız kaya parçası arasında. Değil Stinger, SARIS tutsan eline gececek olan koca bir HİÇ. Emeğine yazık... 
Yukarı Dön
karagün Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 57
  Alıntı karagün Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/ocak 2017/2012 Saat 16:26
dededeğerli dava arkadaşlarım şu ok işaretinede hekesin değerli yorumlarınızı beklıyorum
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/ocak 2017/2012 Saat 17:23
ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR

EVVELKİ ÇEKTİĞİN RESİMLERDE GÖLGE OYUNLARI VARDI BU ÇOK NET VE YAKIN  BAK SANA NE DİYECEĞİM  O OKUN OLDUĞU YERE BİR MAKİNE TUT SANKİ  OKUN OLDUĞU KISIMDAKİ TAŞ BİR KAPAĞA BENZİYOR ÇOK GÜZEL DE SIVANIP ANA KAYANIN BİR PARÇASI YAPILMIŞA BENZİYOR

NOT > BU RESME BAKAN ARKADAŞLAR RESMİ ÇOK FAZLA BÜYÜTÜN SİZ DE DURUMU GÖRECEKSİNİZ  BİR ÖNERİDİR BU BENİMKİ AMA BELLİ OLMAZ  NE OLACAĞI
HEM DE ÇOK GENİŞ BİR KAPAĞA  BENZİYOR MAĞRA GİRİŞİ DE OLABİLİR  MAKİNE SES VERMİYEBİLİR EĞER MAĞRA KAPISI İSE BU DURUMDA AL ELİNE BİR ÇEKİÇ  ORTA AĞIRLIKTA OLSUN  HAM ORTA KISIMA VUR SESİ DİNLE BİR DE YANA ANA KAYAYA VUR SESİ DİNLE EĞER Kİ OKUN O KISMINDA BOŞLUK SESİ VARSA BU ÖNÜ KISMINI KIRIP AÇMAKTAN BAŞKA ÇARE YOKTUR KOLAY GELSİN

BAK NE DİYECEĞİM BENİ GEÇENLERDE GÖTÜRDÜKLERİ  DEREKÖYDEN İLERİ ANLATMIŞTIM BİR MAĞRADAN BAHSETİMDİ KARŞIDA AYI GÖZÜKTÜYDÜ O YERİN GİRİŞİ ŞEKLİ İLEN AYNI BİREBİR BENZERİ BİR KAYA BURASI BUKADAR BENZERLİK OLMAZ  AMA OLUYOR VAR DOĞADA BÖYLE HADİSELER SEN DEDİĞİMİ YAP BİR ÇEKİÇLEME İLEN BOŞLUK SESİNİ ARAYIN  BU DEDİĞİM YERİ DE ARKADAŞLAR BAKIN NE İLEN BULUYORLAR BUNLARIN İŞİ BÖYLE KAPALI MAĞRALAR İNLER DEHLİZLER VS VS KAPAK KISMI OLDUKLARI YERİN TAM ORTASINA ŞİMDİ ADI AKLIMA GELMİYOR TARİFLEN BELİRTİCEM VAR YA HANİ DOKTORLARIN DİNLEME ALETİ HEP BOYUNLARINDA ASILI SARKAR DURUR  AKSESUAR GİBİ TAŞIRLAR  BENDE DE VAR AYNISINDAN BİR KAÇ TANE HEM DE  BUNUN DİNLEME YERİNİ O KAYANIN ORTA YERİNE KOY DİNLEME YAP İÇERDEN ANORMAL SESLER GELİYORMU  SONRA VURMA YAPIN ÇEKİÇLEN AMA BU SEFER HAFİFTEN YAPIN VUR DİNLE VUR DİNLE ŞEKLİNLEN BAKIN BU ŞEKİLDE ÇOK İYİ BELİRİYOR  SÖYLEMESİ BENDEN TATBİKİ DE SİZDEN .. BAKARSIN KAPAK ÇIKAR O YER  ÇÜNKÜ ÇOK BELİRGİN BİR GÖRÜNÜMÜ VAR....

SAYGILAR................................................................NACİBABA.................................ONK...
Yukarı Dön
karagün Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı karagün Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/ocak 2017/2012 Saat 12:06

selamlar saygılar nacı baba değerli yorumların için çok sağ ol naci baba bu yorumundan önce işaretin yanında bır çalışma yaptım çubuklar üç yer gösterdi bir taşın dibinde iki ok işaretin gosterdiği istikamette onbeş metre ilerde üçüncüde aynı işaretin istikametinde kırk metre filan ilerde ama noktaladığım yerlerde her hangi bir sinyal alamadım kayanın tamkarşısında iki metre filan mesafe de sinyal aldım ama ufak bır şey olduğunun sesten anladım açtığım yerde bakır bir bilezik çıktı ince bişi  2 grm filan ağırlığı ama kıyıları kertikli aralarına nokta şekilde desen yapılmış resimini yollacım naci baba cıhazı bılıyon yakında aldım sende proglamladın ilk çalışmam oldu burası başka yerlerede gitme zamanım olmadı daha baba burda senın yuklemış olgun üçüncü progralma çalıştım bu kayanın olduğu yer bir dönümlük yer pırnal ağaçarı var ufak yerli kayalar var bu yer zannediyorum hiç sürülüpte kullanılmamış naci baba yapmış olduğun yorumlarıda aynen uyguluyacam taşta cihaz sinyal vermedi kertik yeride bi tıklayayım bakalım olmaz diye birşey yok baba birde ok işaretin baktğı istikamette eskıden öküz arabası yoluda varmış taştaki kertik onuda gosterıyor olabılır şu an yolun biraz yeri belli biraz yerınıde yan tarla sahıbı kendi yerinin içine almiş sahipsiz yer olduğu için naci baba gömüyü buluncaya kadar yorumlara devam naci baba birde değişik açılardan resim koyacan işaretin onundekı çatlağin icindeki yosunları parmak ucuyla temizledim daha yakın resimlerde var ama boyutu yuksek diye yuklemıyordedededededededededenaci baba oteki resimler kayanın sağı ve solundan çekilmiş burdada kayanın ustün v gibi bir oyuk yer var naci baba bileziğin değeri olabılırmı onuda bır belirtiver  değerli dava arkadaşlarım sizlerinde yorumlarınızı beklıyorum herkese kolay gelsin durmak yok yola devam arkadaşlar hepinıze saygılar naci baba taştaki kertiği inceledim kapak değil

Yukarı Dön
karagün Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı karagün Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12/Şubat 2017/2012 Saat 09:01
veznedar arkadaş bu işaret sahtemi demek istedin
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <123>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50