Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5XLT--DFX--DFX=300//ATILAN PROGRAMLAR
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

cihazlara atılan programlar cd leri

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: cihazlara atılan programlar cd leri
    Gönderim Zamanı: 06/ocak 2017/2012 Saat 13:31
NACİBABADAN AÇIKLAMADIR.............................................6--1--2012--------------ONK..

AEKADAŞLAR O KADAR ÇOK MERAKLI VARKİ VE DE SİTEM EDENLER VE DE KARALAMA TERS KONUŞANLAR YAHU BURDA BEN SİZLERE BİR HİZMET VERİYORUM BAZI ŞEYLER AÇIKLANIR BAZILARI AÇIKLANMAZ BU KAİDEDİR FAKAT O KADSAR ÇOK BAŞIMI AĞRITILAR Kİ BU AŞAĞIDA GÖRECEĞİNİZ CD LERİ BURDAN GÖRÜNÜM OLARAK SADECE AÇIKLIYORUM  VE BU CD LERİN YARISI HEMEN HEMEN  50 YILDA OLUŞMUŞLARDIR DİLE KOLAY  O YALAN BU YALAN NACİBABA YALAN NACİBABA 3 KAATÇI NACİBABA DOLANDIRICI VS VS NELER NELER BU YAŞTA BEN BU LAFLARI HAKEDİYORMUYUM ACABA ŞEYTAN DİYOR KAPAT BU SİTEYİ ÇEKİL KÖŞECAZINA OTUR OTURDUĞUN YERDE İHTİYARLIĞINI YAŞA BAK İŞİNE NE UĞRAŞIRSIN BU ASALAKLARLAN AMA İŞTE YAPAMIYORUM KANIMA İŞLEMİŞ BİR KERRE ÖLENE DEK BEN BU BİLGİLERİ VE BU DEFİNECİLİĞİ SİZLERE VERMİYE ÇALIŞACAĞIM HERKİM NE DERSE DESİN BUNDAN BÖYLE SUÇLANDIĞIM  HER NEYSE KARŞILIKLARINI BURDAN AÇIKLIYACAĞIM  SUSMAYACAĞIM  YANİ ADAM DİYORKİ ÇUBUĞUN  İÇİNİN KARIŞIMLARINI VERİCEKSİN MECBURSUN BUNA SIRRINI İSTİYORLAR YANİ YAHU NE MECBURİYETİM VARMIŞ AÇIKLAYACAĞIM VEYA VERECEĞİM  BEN  55 SENE EMEK VERMİŞİM HAYATIM KAYMIŞ BU UĞURDA SEN BENLEN BERABER Mİ ÇALIŞTINKİ  EKMEK İSTER GİBİ İSTİYORSUN  HİÇ İPE SAPA GELECEK LAFLARMI BUNLAR ONDAN SONRA BAŞKA SİTELERDE  GİDERLER HAKKIMDA YAZMADIKLARINI BIRAKMAZLAR  SİZLER DE GÖRÜP OKUYORSUNUZDUR  HER NEYSE  FAZLA UZATMADAN BURDAKİ AÇIKLAMALAR ŞÖYLEDİR..

ARKADAŞLAR  XLT NİN ÇIKIŞI VE BU GÜNLERE GELİŞİ İTİBARI İLEN ARKASINDAN DFX VE DFX=300  BUNLAR AYNI VERSİYON CİHAZLARDIR HİÇBİR DEĞİŞİKLİK SÖZ KONUSU OLMAYIP SADECE XLT DE BİR MOD VARDIR BURAYA ALINCA BU CİHAZ ÇİFT BAŞLIĞI DA EN BÜYÜK YUVARLAK KAFALARI DA KULLANIYOR DEĞİŞİKLİK SADECE BURDADIR GERİ KALAN NE VARSA TÜMÜ ORTAK AYNIDIR  BURAYA KADAR HERHALDE ANLAŞILDI...

60 YIL ÖNCESİNDEN ANALOG MAKİNELER İÇİN BAŞLATIĞIM ÇALIŞMALAR IN EHEMİYETİ BUGÜNLERDE NE KADAR DOĞRU OLDUĞU ANLAŞILMIŞTIR  BU KISMI HERKEZ ANLASIN DİYE GENİŞ İZAHATLI TUTACAĞIM KİMSE DE KUSURA BAKMASIN  AMA OKUYUN BİŞİLERİ BİLMEK İÇİN OKUMADAN LAF ÜRETMEK VE SUÇLAMAK GÜNAHTIR BENDEN SÖYLEMESİ

<>Şimdi bundan 50 yıl 40 yıl 30 yıl öncelerine gidiyoruz ve o devirlerdeki çıkan makineler tamamiylen analog ve kullanıcının becerisine dayanan bir sistemdi ..
Adam istanbul şartına göre ayarlı bir aleti alıp da memleketine gitiğinde zaten bişiden bihaber kullanıcı aletin ötmesini bir türlü kesemiyordu sebeb de  bulunduğu yerin toprak yapısı hava ve toprak içi olaylarıydı  ve denildi ki tüm masrafların bize ait gel buraya bu aleti buraya göre hem ayarla hem bize öğret  karaköyde set üstünde büyük bir elektronik mağzası olan arkadaşı bu dedektör işine iknaa edip türkiyeye resmi ilk dedektörleri soktuk yani bunca definecinin ilk kanına ben girdim bu yollan mecburen de hişzmeti yapıcam . bu mağza sahibinin bir landrower jeepi vardı garajda atıl duruyor bunu alıp tam elden geçirttim acente gibi yapıp düştüm yollara içişnde yatıp kalkıyorum alet edevat yedek dedektörler yeni de var birkaç tane her gitiğim yerin hava ve toprak şartlarını en ince detaylarına kadar not ettim  ve o devirde daha el frekansmetreleri osilaskopları da yoktu bir 750 watlık honda jenaratör ve bu gerekli olçüm cihazlarını da yanımda taşıyordum  bölge bölge nokta nokta böyleliklen başladım bu bilgileri toplamaya  defterler doluyor yenileri ekleniyordu  sırasınlan tabii çok da düzgün tutuyordum bu bilgileri o yörede taşı tuğlası kiremiti toprağı havası suyu neyi varsa bir laborant gibi inceleyip notları tutuyordum bunların yanısıra o bölgedeki değişik yerlerdeki makine ilen arazi taramalarında çıkan madensel maddelerin frekanslarını da paraların da frekanslarını ayrı çıkarıyordum böyleliklen seneler seneleri kovaladı yeni teknolojileri ilk ben kullandım  ve geldik xlt nin zamanına bir de baktık ki adam işlemci koymuş bilgisayarlar daha türkiyede yeni yeni  bir karmaşa yaşanıyor konuda  bu ne ya dedim adamlar tamamen bilgisayar teknolojisini makineye uygulamışlar allah allah ??????
hadi başladım bilgisayar kursuna yazılıp bu mereti öğrenmiye baştan kafam almaz bu işi dedim ama aldı  ben yanılmışım  sonradan tuttuğum bu bilgiler aklıma geldi bunları sırasınlan bilgisayar diline yazılımlan çevirip her konunun bir cd sini yapmak fikri doğdu buldum bir programcı arkadaş ve dünyaa servet harcıyaraktan tam 3 senede bunlar cd lere aktarıldı  bu sefer makine içeriği ve programlar elendi neyin nerelere konulacağı vs vs biton zahmetli işlerden sonra işi tam sıralı olarak öğrendim  ve geçen seneler zarfında da daha da kapasiteler de eklendi o yanlış bu yanlışlar tek tek incelenip gerekliler bırakılıp gereksizler çıkarıldı velhasıl sonuçta en düzgün bir şekle ulaşıldı bunlar hiç kolay olmadı o asalak ithamcı arkadaşlara ithaf olunur  aşağıda sıralı göreceğiniz cd ler işte bu işte kullanılan hazır program cd leridir  ne fabrikası ne de başka bir unsurlar tamamiylen yerli yapım nacibaba işidir ve programcı arkadaşların ..
DAHA DA DİYECEK BİŞİLERİNİZ VARSA KONUŞUN SÖYLEYİN BEN DE AÇIKLIYAYIM.......ONK...

dededededededede

dededededededede

dededededededede

dededededededede

dededededededede

EVET YÜKLEME YAPTIĞIM CD LER BUNLAR  BUNLARIN YÜKLEMELERİ BİTİNCE BİR İNCE KONTROL YAPILIP SONRASINDA ARAZİYE ÇIKILIP ORDA DA TAM KESİN NİHAİ KONTROLLERİNDEN SONRA SAHİBİNE GERİ YOLLANMAKTADIR..

VARSA DAHA DA SORACAKLARINIZ YAZIN CEVABINI VEREYİM..

SAYGILARIMLAN.................................................................NACİBABA.........................ONK...

NOT>>HEMEN ANINDA BİR ELEŞTİRİYİ TELEFONLAN YAPTILAR ARKADAŞ ŞÖYLE DİYOR

SENİN BAHSETİĞİN DEVİRDE DVD Mİ VARDI CD Mİ VARDI BİLGİSAYARMI VARDI
TABİKİİ OKUSAYDI YAZIYI BUNU SÖYLEMİYECEKTİ İŞTE TAM BOZGUNCU ZAVALLI ASALAKLAR BUNLAR ANINDA GÖRÜNTÜ SONRA NEYMİŞ BU CD LER ÇOK TEMİZMİŞ HİÇ KULLANIM İZLERİNİ TAŞIMIYORMUŞ KONUŞUYOR İŞTE BUNLARIN KAÇ TANE YEDEKLERİ VAR BİLİRMİSİN SEN VE HER SENE YENİLERİ KOPYALANIYOR NE OLUR NE OLMAZ DİYE ......VS VS VS  KONUŞUN KONUŞUN BAKALIM KİM HAKLI KİM HAKSIZ BELLİ OLUYOR ..

WALÇONUN YERİ İÇİN DE KONUŞTUNUZ SENELERDİR SÖYLEMEDİĞİNİŞZİ BIRAKMADINIZ NE OLDU İŞTE GERÇEK HARİTAYI ÇARŞAF GİBİ YAYINLAYINCA NEDEN SUS PUS OLDUNUZ HA TEKİNİZDEN BİLE TIS YOK İŞTE SİZLER BUKADARLIK ADAMLARSINIZ ERKEĞİM DİYE DE BU MİLLETİN İÇİNDE GEZİYORSUNUZ  NASIL ERKEK OLDUĞUNUZ BELLİ OLUYOR NE DİYEYİM BAŞKA ..

BANA BAKIN BAYAĞIDIR SESİNİZ SOLUĞUNUZ ÇIKMIYORDU BİRDEN BAŞLADINIZ BU GÜNLERDE YİNE ATIP TUTMALARA  YAPIN ELİNİZDEN NE GELİYORSA TAMAMMI

.................................................................................................NACİBABA..................ONK... 
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50