Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5BAKIM / TAMİR / ONARIM / SERVİS / SATIŞ / TAKAS / <>5NACİ BABA GÜVENCESİNDE KULLANILMAMIŞ / İKİNCİ EL DEDEKTÖRLER
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Satılık orjinal xlt spectrum

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Satılık orjinal xlt spectrum
    Gönderim Zamanı: 04/Aralık 2017/2011 Saat 15:02
MERHABALAR,,
İyi forumlar arkadaşlar elimde orjinal amerikan spectrum xlt dedektörü vardır cihaz temiz satma istiyorum trapmayıda düşünebilirim g maxx 2 sıfır yada ikinci el bir cihazla üstünü nakit verebilirim ,,
cihazımın özellikleri,,

fiyatı ,,1350 tl (pazarlık sünnettir)
faturası ,,var
türkçe kullanma kılavuzu,,var
yedek pil kutusu,,var
kulaklığı,,var
orjinal çantası,,var
şarj cihazı,,var
türkiye şartlarına göre aldığım arkadaş program attırmış sn naci baba tarafından  program atıldığına dair imzalı evrağı mevcuttur cihaz muğladadır eldende verilebilir iletişim adresi ,,
spctrm48@hotmail.com
Yukarı Dön
yanlız kurt Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 19/Aralık 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 16
  Alıntı yanlız kurt Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Aralık 2017/2011 Saat 17:52
SELAMLAR,,
Arkadaşlar nikim yanlız kurt olarak değişmiştir yukarıdaki cihazımın satışı hala günceldir misafir olarak özel msj larımı göremiyorum yanlız kurt nikimle irtibata geçebilirsiniz msn ektedir saygılar
kaçak kazıdan uzak duralım
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Aralık 2017/2011 Saat 18:19

YALNIZ KURT HOŞ GELDİN

BU BENİM SİTEDE AÇIK ADRES VE TELEFON  YAZABİLİRSİN HERHANGİ BİR YASAK YOKTUR HABERİN OLSUN ..

SAYGILARIMLAN...................................................................NACİBABA..........................ONK...
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı yanlız kurt Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Aralık 2017/2011 Saat 18:27
Sağ olasın naci baba hoş bulduk hayırlı forumlar teşekür ederim saygılarımla,,
Yukarı Dön
ararat Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 26/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 7
  Alıntı ararat Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Aralık 2017/2011 Saat 05:14
sn yanlız kurt gmax 2 dediniz oda vlf tarz yani aynı amaca xlt yi ayar yaptınızda sizi tatmin etmedimi acaba ? yada gmax ıı den nasıl bir artı düşünüyorsunuz  eğer düşünürseniz gmax ıı sıfırları bende  var verebilirm saygımızla
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı yanlız kurt Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Aralık 2017/2011 Saat 10:22
Orjinalini yazan: ararat

sn yanlız kurt gmax 2 dediniz oda vlf tarz yani aynı amaca xlt yi ayar yaptınızda sizi tatmin etmedimi acaba ? yada gmax ıı den nasıl bir artı düşünüyorsunuz  eğer düşünürseniz gmax ıı sıfırları bende  var verebilirm saygımızla

selamlar ,,

xlt teklemede çok iyi bir cihaz lakin daha önce kullanmadığım için dijital cihaz biraz bana zor geldi gmaxx2 vardı elimde bir kaç ay önce satmak zorunda kaldım ona alışık olduğum için tekrardan ondan olsun istedim ikinci el temizde olsa fark etmez tranpaya girerim o olanı elinizdekinin çift başlıklımı verilecek yoksa tek başlıklımı tek başlıklı verilirse üst ne istersiniz sıfır olanın ,,
msn mi ekleyin görüşelim saygılarımla ,,

spctrm48@hotmail.com
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Aralık 2017/2011 Saat 12:07

YALNIZKURT SELAMLAR

KISACA VE ÖZETLEN

ARKADAŞIM MADEM PROGRAMLANMIŞ NİYE ELDEN ÇIKARIRSINKİ SİZE SATAN KİŞİ BENİM KULLANIM KATALOĞUNU SİZE VERMEDİMİ EKSİK Mİ VERDİ BAKINIZ
EEPROM  1> SIRF TEKTEKÇİLİĞE AİT HAZIRLANMIŞ BİR PROGRAMDIR
EEPROM  2> SESSİZDİR %100 AYIRIMLIDIR SADECE BİR HEDEF BULUNDUĞUNDA SES VERİR
                     VE EKRAN BİRİMLERİ İLEN SİZİ UYARIR MADDENİN NE OLDUĞUNU ANLARSINIZ
                     %100 AYIRIM İÇİNDE İKEN SESSİZ DE BİR GAZ TENEKESİNİ 2.5 LARDAN ÇOK
                     RAHAT GÖRÜRSÜNÜZ KULAKLIK VE HOPARLÖRDEN SES ALAMASSANIZ EKRANIN
                     EN ALTINDAKİ YATAY ÇALIŞAN (SİNGA GRAPH ) EKRANINDA GÖRÜRSÜNÜZ DER-
                     İNLERDEKİLERİ SADECE BU BİR ÇEŞİT TOPRAK İÇİ RADARI GİBİ ÇALIŞAN BU
                     EKRANDA GÖRÜRSÜNÜZ BU KISIMDA TEKTEKÇİLİK ORTA DERİNLİK DERİN VE
                     EV İÇİ BAHÇELER YANİ METALLERİN ÇOK OLDUKLARI YER LERDE RAHATLIKLAN
                     BAŞINIZ AĞRIMADAN ÇALIŞABİLİRSİNİZ..
EEPROM  3> EĞER Kİ İSTENİLİRSE BU KISIMDA SIRF KIYMETLİ OLAN METALLERE PROGRAM-
                     LANABİLİNİR IVIR ZIVIRLAN UĞRAŞMASSINIZ İSTEĞE BAĞLIDIR İSTENİLMİY-
                     ORSA KENDİ ÜZERİ BAŞLIĞINLAN EN DERİNDEN ALGILAYACAK ŞEKİLDE BIRA-
                     KILIR %70 DE AYIRIM İLAVESİ İLEN GERİSİ PULSE ÇALIŞIR..
EEPROM   4>BU KISIMDA ALET ÜSTÜNDE VAR OLAN (ABSOLUTE VALUE ) YANİ BU AÇIKTIR
                     WHİTESLERİN BİLGİSAYARLI TİPLERİ İÇİNDE SADECE  (XLT ) DE VARDIR BU
                     PROGRAM DİĞER HİÇBİR MODELDE YOKTUR HATTA BUNU İLAVE ETMEKLEN
                    (TM-808 ) ÜN TAHTI SALLANMIŞ VE ARTIK YAPILMAZ OLMUŞTUR YERLİ İMALAT
                     BAŞLIKLAR HARİÇTİR KESİNLİKLEN BU TÜR BAŞLIKLARDAN NETİCE ALINMAZ
                     BUNA DİKKAT EDİNİZ.....................................nacibaba...........................onk..
                     ORİJİNAL AMERİKAN VEYA AMERİKADAN GETİRTME OLAN ÇİFT BAŞLIKLAR İLEN
                     MAKİNEYE TAKILAMIYACAK BÜYÜKLÜKTE OLAN İP BAĞLAYIP ARKAN SIRA  GELİ-
                     CEK TÜR BİR TRAKTÖR ARKA TEKERİ BÜYÜKLÜĞÜNDE  VE DAHA UFAĞI DAHA
                     UFAĞI GİTTİKÇE EBAD UFALAN TAM 21 ÇEŞİT BAŞLIĞI TANIR OTOMATİK KABU-
                     LLENİR BU KISIM TAMAMİYLEN PULSE OLARAKTAN ÇALIŞIR SADECE AYIRIMI
                      EKRANIN ELTI YATAY ÇALIŞAN (SİNGA GRAPH ) EKRANINDAN GÖRÜRSÜNÜZ
                     DÜNYADA PULSE ÇALIŞIRKEN AYIRIMI GÖSTEREN BAŞKA BİR MAKİNE YOKTUR

EVET BU 4 AYRI PROGRAMDAN BİRİNİ ALETİ ÇALIŞACAĞINIZ YERDE AÇIYORSUNUZ VE BU BAHSİ GEÇEN TÜRKÇE YAZAN  EEPROM LARDAN BİRİNİ SEÇİP ÇAĞIRIYORSUNUZ VE BİR HAVA AYARI BİR DE TOPRAK AYARINI YAPTIKTAN SONRA SİZ SADECE KOL GÜCÜNLEN TOPRAK ÜSTÜNDE BAŞLIĞI GEZDİRİYORSUNUZ BAŞKA HİÇBİŞİ YAPMIYORSUNUZ ALET KENDİ KENDİNİ YÖNETİYOR BİŞİ BULDUĞUNDA DA SİZİ UYARIYOR YANİ 50 ADET MENÜLERE HİÇ GİRMİYORSUNUZ ELLEMİYORSUNUZ BU KADAR BASİTE İNDİRDİM BU İŞİ BUNDA HİÇBİR ZORLUK YOKTUR..

NOT > BAZI ARKADAŞLAR ÇAĞIRMA TUŞU YERİNE BİR ALTI SİLMEYE DE BASIP O KISIMIN PROGRAMINI TÜMÜNDEN SİLMEKTEDİRLER BUNLARI GERİ ÇAĞIRIP YENİDEN YÜKLÜYORUM BU SİZİN CİHAZDA DA BÖYLE BİR DURUM OLABİLİR VEYA AKILLARI SIRA KARIŞTIRIP PROGRAMLARI BOZMUŞ DA OLABİLİRLER YANİ HER ŞEY OLABİLİR EĞER Kİ NORMAL VE ÇOK DÜZGÜN BİR ÇALIŞMASI VARSA MADEM BENDE OLMUŞ BURDA YAPILMIŞ BEN ARKASINDAYIM VE KEFİLİM YOLLAYIN BURAYA DÜZELTİP BİR DE KULLANIM KATALOĞU ÇIKARIP SİZE YOLLUYAYIM ŞAYET Kİ BEĞENMEZSSENİZ O ZAMAN SATILIĞA ÇIKARINIZ BURDAKİ BU YAPILACAK İŞLERDEN HERHANGİ BİR ÜCRET SİZDEN ALINMIYACAKTIR BUNDAN DA EMİN OLABİLİRSİNİZ YAPILAN HER İŞİN HATALAR DA OLSA ARKASINDAYIM HABERİNİZ OLSUN .
YANİ  BU CİHAZA YAZIK ETMEYİN ŞU ANDA BİLE DÜNYANIN EN İYİ CİHAZIDIR BUNDAN EMİN OLUNUZ  4> EEPROM PULSEDE ÇİFT BAŞLIKLAN BİR MURAT OTO KAPISINI BENİM 45 YILLIK STANDIMDA KULAKLIKLAN VE SİNGA GRAPH EKRANINDA TAM 5.5 METREDEN ALGILAMIŞTIR BUNDAN DA EMİN OLABİLİRSİNİZ HELE ANFİLİ KULAKLIKLAN SÜPER DUYULMAKTADIR. BU YAŞTAN SONRA DA SİZDEN HİÇBİR ÇIKARIM OLMADIĞI HALDE YALAN SÖYLİYECEK HALİM DE YOKTUR  KEYFİYET SİZİNDİR DÜŞÜNÜN TAŞININ.....

NOT> BU BENİM YAPTIĞIM PROGRAMLARDAN SONRA  1--2--3--4--EPROMLARDAN HANGİSİNE GİRERSENİZ GİRİN BİR HAVA BİR TOPRAK AYARINDAN SONRA TAMAMİYLEN OTOMATİK ÇALIŞACAK SİZE DE SADECE BAŞLIĞI TOPRAK ÜSTÜNDE GEZDİRMEK KALICAKTIR BAŞKA HİÇBİR AYAR YOKTUR SİZİN TARAFINIZDAN YAPILACAK BUNDAN DA EMİN OLABİLİRSİNİZ..

SAYGILARIMLAN............................................................NACİBABA..............................ONK....  
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı yanlız kurt Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Aralık 2017/2011 Saat 12:49
SELAMLAR,,
Sn naci baba ilgin ve alakan için çok teşekür ederim değerli vaktini ayırıp bana zaman ayırdığın için bana gelen cihaz aşağıdaki linki verdiğim cihazdır bu siteden satışı yapılmış sn yanliz-güvercinin cihazıdır
http://www.nacibaba.com/forum_posts.asp?TID=985

Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı yanlız kurt Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Aralık 2017/2011 Saat 14:40
arkadaşlar cihazım satılmıştır alan arkadaş hayrını görsün ,,
saygılarımla,,,
Yukarı Dön
ararat Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 26/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 7
  Alıntı ararat Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Aralık 2017/2011 Saat 04:23

hayırlı olsun alana

gmaxx ıı düşünüyorsan sıfırı mevcuttur
iletişim bilgilerimiz veriyorum kusura bakma önceden verdiğim için
0535 487 41 86 -0472 312 38 44

saygımızla
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50