Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ <>5SERBEST KÜRSÜ
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

SERBEST KÜRSÜ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Aralık 2017/2011 Saat 18:17

KARAGÜN  MERHABA SELAMLAR

BENİM MESAJ KUTUM %100 DOLMUŞ YAZDIYSEN ÇIKMAMIŞTIR ŞİMDİ SIFIRLADIM TÜMÜNÜ  Bİ ZAHMET YENİDEN YAZIVER TAMAMMI

SAYGILARIMLAN...............................................................NACİBABA..............................ONK...

Yukarı Dön
ordulu Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 14/Şubat 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 8
  Alıntı ordulu Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Aralık 2017/2011 Saat 07:20
naci baba selamlar ben bu sitede yeni üyeyim sizden g maxx2 hakında bilgi istiyorum saygılarla tşkler

Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Aralık 2017/2011 Saat 09:12

ORDULU// KODLU ARKADAŞA CEVABEN

ARKADAŞIM MERHABA SELAM VE SAYGILARIMLAN

EĞERKİ ALMADINSA BU CİHAZI ALMAYI DÜŞÜNÜYORSAN VAZGEÇ DERİM
EĞERKİ ALDINSA HEMEN SATILIĞA ÇIKAR
VEYA ELİNDE UZUN BİR ZAMANDIR BU CİHAZ VARSA  ZAMANINI BOŞUNA HARCAMIŞIN DİYORUM  HANGİ ŞIKSSA ÇÜNKÜ TAM OLARAK YAZMAMIŞSSIN KONUYU

CİHAZ ALMAYI DÜŞÜNÜYORSAN  WHİTESİN  MAKİNELERİNDEN ŞAŞMA TÜRKİYE İÇİN EN İDEAL MAKİNELERDİR HERKİM AKSİNİ DE İDAA EDERSE ETSİN BENİM SON SÖZÜM BUDUR DERSENKİ HANGİ MODELİ  WHİTES    XLT  VEYA DFX=300  MODELİNİ TAVSİYE EDERİM  AMA  2.Cİ ELDEN ASLA ALMAYIP ACENTA SIFIRINI ALICAKSIN  BUNU DA UNUTMA...
BU 2 CİHAZ TAMAMEN BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİNLEN ÇALIŞIR VERİLEN PROGRAMLAR DAHİLİNDE İŞ YAPAR ALIRSAN TARAFIMDAN DA TÜRKİYE ŞARTLARINA GÖRE PROGRAMLANICAK BUNDAN DA HABERİN OLSUN  PROGRAMLANMADAN ÜSTÜ HAZIR PROGRAMLARLAN ÇALIŞMA YAPMAK DA TAMAMEN TESADÜFİ İŞLERE SEBEB OLUR VAKTİNİ ZİYAN EDERSİN  SEN NE İSTİYORSAN İLK ÖNCE TEFERUATLI BİR ŞEKİLDE YAZ ONA GÖRE CEVAP VERİRİM SANA  ...

SAYGILARIMLAN.................................................................NACİBABA.........................ONK....
Yukarı Dön
karagün Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 57
  Alıntı karagün Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Aralık 2017/2011 Saat 13:14
dedededeselamlar naci baba makınemde teknık sorun var makınayı açtıktan yarım saat sonra kılıtlenıyor hıç bır tuş işlem yapmıyor ekranda derinlik yükseltme modu cıkıyor o şekilde kalıyor  resimde gördüğün gibi garret gta 350 ne yapmam lazım naci baba
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Aralık 2017/2011 Saat 14:10

KARAGÜN ARKADAŞ MERHABA SELAMLAR

BU  MAKİNE TEKTEKÇİ MAKİNESİDİR FAZLA DERİNLİĞİ OLMAYAN YÜZEYSEL İŞLEMLER YAPAR VE DE KİTLENİYORSA O MAKİNE ARIZALIDIR  O DEDİĞİN YARIM SAAT İÇİNDE BİLE TAM İŞ  YAPMAZ YARIM YAMALAK İŞLER OLUR SEN EN İYİSİ O MAKİNEYİ BİR KENARA BIRAK DÜZGÜN BİŞİ ALMIYA BAK  BAŞKA ÇAREN YOK..

SAYGILAR.........................................................................NACİBABA..............................ONK...
Yukarı Dön
karagün Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı karagün Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Aralık 2017/2011 Saat 14:50

selamlar naci baba cevapların için sağ ol nacibaba makınanın tamıri mümkünmü acaba

Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Aralık 2017/2011 Saat 19:54

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR

BU MAKİNEYE ANLADIĞIM KADARINLAN SENİN DE İZAHINA GÖRE MUTLAK SURETTE DIŞTAN  YA AKÜ VEYA BENZERİ BİR AKIM UYGULANMIŞ 2.Cİ EL OLARAK ALDIYSEN  ALDIĞIN KİŞİLERDE OLMUŞTUR YOK SIFIR ALDIYSAN SENDE OLMUŞTUR  AKSİ BÖYLE BİŞİ HAYATTA OLMAZ ÇÜNKÜ TAMİRİ YAPILMIŞSSA BİLE DEĞİŞEN PARÇANIN ETRAFINDAKİLERİN DE DEĞİŞTİRİLMESİ VE HASAR NERELERE KADAR ULAŞMIŞSSA O YERLERE KADAR GİDİLMESİ KONTROL EDİLMESİ GEREKİR Kİ  BU MAKİNEDE BU DA MÜMKÜN DEĞİLDİR ÇÜNKÜ KARTI ROBOTLAR YAPIYOR  MİKRO İŞLEMCİ DEVRELER VE PARÇALAR VARDIR ÜSTÜNDE HASARLANDIMI DA KOMPLE YENİ KART TAKILMASI GEREKİYOR  BU DA YENİSİ FİATINI BULUYOR YENİSİNİ AL DAHA İYİDİR..

NOT> AMA İSTERSEN BİR UMUTTUR  BİR YOLLA BAKAYIM BELKİ OLABİLECEK BİR DURUMU VARDIR VEYA OLMUYACAK GÖRMEDEN İNCELEMEDEN HİÇBİŞİ SÖYLENEMEZ.

GÖNDERİRSEN DE AŞAĞIDAKİ ADRESİ KULLAN
----------------------------------------------------------------------------------------------------
OSMAN NACİ KANAT
GELİBOLU ARAS KARGO ŞUBESİ
O 536 565 80 55

GELİBOLU// ÇANAKKALE
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
İYİ BİR SAĞLAM AMBALAJ YAP MAKİNE VE PARÇALARI KUTU İÇİNDE OYNAMASIN
EN MÜHİMİ DE KENDİ KARGO ADRESİNİ VE SENİ HER DAİM BULABİLECEĞİM BİR TEL NOSUNU BİR KAĞIDA YAZ KUTU İÇİNE KOY

NOT > MAKİNENİN TÜM HER AKSAMINI NEYİ VAR NEYİ YOK KUTUYA KOY YOLLA

SAYGILARIMLAN.......................................................................NACİBABA....................ONK... 
Yukarı Dön
karagün Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı karagün Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Aralık 2017/2011 Saat 04:10
selamlar naci baba  baba makınayı 15 sene önce sıfır aldım arazide çalışıp dururken bu vazite geçti bu gune kadar boyle bişi olmamıştı darbe olayıda olmadı dışardan akü ve benzeri herhangi bişi bağlama işi kesinlikle yok cihaz daha tamir diye bişi görmedi  naci baba musait bir zamanda yollarım yada kendim getiririm naci baba çubuklarla tam yeri tespit ettim ondan sonra cihaz açıktı tespit ettiğim yere cihazı tutarken bu duruma geldi  işin içinda başka bişi olma ihtimali varmı acaba naci baba musait bir zamanda yollarım sana yada kendim getiririm kal sağilıcakla
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Aralık 2017/2011 Saat 16:01

KARAGÜN ARKADAŞA CEVABEN

O ŞEKİLDE MAKİNE BOZULDUYSA ORDA BİŞİLER VAR DEMEKTİR  YANİ BAŞKA ŞEYLER DEFİNE HARİCİ GÜÇLERDEN BAHSEDİYORUM  CİNNİ VEYA ONLARIN YATAKLARI OLABİLİR 4 SEFER BENİM DE BAŞIMA GELDİ  HELE BENDE 3 MAKİNE SANKİ İÇİNE YILDIRIM DÜŞMÜŞ GİBİ TÜM KART SİMSİYAH OLDU  BİRİ DE TAMAMEN BOZULDU  VAR BÖYLE YERLER  DİKKATLİ OLMAK LAZIM SEN GENE DE BİR YOLLA DA BAKALIM  İSTERSEN ...

SAYGILAR..............................................................................NACİBABA........................ONK.....
Yukarı Dön
kipooo Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 09/ocak 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 3
  Alıntı kipooo Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/ocak 2017/2012 Saat 06:57
selam naci baba benim size bir sorum olacak.Bir zamanlar bir abimizin tekli L çubuğu vardı çubukta L kısmında bir kablo sarılıydı sadece bir tane çubuktu geri kalan yine bakır boru içine konuyurdu bu çubukla ben verim almıştım lakin şimdi bulamıyorum sizde böyle bir çubuk varmı yadaa bilginiz varmı lütfen cevap yazın saygılarımla
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1234>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50