Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5RESİMLER - FOTOĞRAFLAR - HARİTALAR -BELGELER <>5RESİMLİ - RESİMSİZ İŞARETLER
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Yılan kabartma çözebilen var mı ?

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 678910 11>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
haktan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 10/Kasım 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 30
  Alıntı haktan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Eylül 2017/2010 Saat 15:19
Orjinalini yazan: haktan

Çok belirgin bir rölyef. Fakat bu kadar belirgin olması, acaba??????? Dilimin ucunda, kalmasın söyleyeyim, merkep-latifesine benziyor biraz. :)))))))

öncelikle işin başından beri sessiz kalmayı yeğledim, özellikle naci abiye saygısızlık olmasın diye bekledim. öyle görünüyor naci abi de olayı anlamış ve sabırla bu üç kişiyi izlemiş, GOLDHUNTER, FAKABAS, FARUK55. Naci abinin de dediği gibi bu adamların üçü de aynı telden danışıklı döğüş yazışıyorlardı. goldhunter bir mesele attı ortaya, fakabas ve diğer ikisi de üzerine düştüler. Naci abi, bunların üçü de aynı kişi. Neden böyle boş vakit eyliyorlar bilmem. kafalarınca ya makaraya dolama diye düşünüyorum, ya da sitenin nabzını ölçen bazı firmaların adamları da olabilir, bilemiyorum artık. Diğer bahsi geçen sizin ezeli başağrınız makak diyeceğim fakat onun tarzına benzemiyor. Acaba omu diye bir haftadır sitesine düzenli bakıyorum, orada da yok, olsa muhakak sitesinde bir şeyler yazardı. size de görüntülü mesaj eklemiş ayrıca başsayfasına. Diyeceğim bunlar bazı cihaz üreten firmaların adamları veya da bir çeşit işsiz güçsüz kişilerin vakit eylemesi. Eminim bu üç rumuz ya bir kişi, ya da en az danışıklı dönüşüklü iki kişi de olabilir. Bu yazımla saygıda kusur ettiysem affınıza sığınırım. cenabıallahtan size esenlikler sıhhatler dilerim. Benden bu kadar, bu başlığa da kişiliğime saldırı olmadıkça bir daha yazmıyacağım. peşinen diyorum çünkü bu üç kişi gibi görünen tek kişi veya da danışıklı iki kişi hemen saldırı yazısı ekleyebilirler. GOLDHUNTER, FAKABAS, FARUK55 kodlarıyla yazanlar aynı kişidir benim değerlendirmelerimce..
Yukarı Dön
goldhunter Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 17/Aralık 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 23
  Alıntı goldhunter Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Eylül 2017/2010 Saat 16:26
Haktan ALLAH tan kork
uydurup uydurup yazmak ne kadar güzel oluyor.Ayıptır yahu
neye göre  değerlendirdin. Yaptın bizi üçlü helal olsun
aynı kişi  dediklerini  buradan tanıyorum  o kadar.Böyle insafsızlık olurmu. Makaraymış  eğlenmeymiş firma adamıymış ne firması yahu  ALLAH tan korkun  derim .
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Eylül 2017/2010 Saat 18:25

GOLDHUNTER...

BENİM ANALİZLERİM HİÇBİRZAMAN BOŞ ÇIKMAMIŞTIR  DÜŞÜNCELERİM DE  SEN ORAYA DAHA BİŞİ YAZDIĞINDA BEN ONUN SONUNUN NEREYE VARACAĞINI BİLİYORUM  BEN BOŞ İNSAN DEĞİLİM BUNLARI BİLİYORSUNUZ DA HALEN ÇOCUKÇA İŞLERLEN ISRARLAN YENİ BİŞİLER BULUP BURAYA GETİRİYORSUNUZ  SENİN KİM OLDUĞUN DA BELLİDİR NE YAPMAK İSTEDİĞİN DE  .. BUNLARI SEN İYİSİMİ BAŞKA SİTELERE GÖTÜR ORALARDA YAZ BAK ORALARDA YERLER AKLINIZDAN NE AMAÇ GEÇİYORSA ANCAK O SİTELERDE YAPABİLİRSİNİZ BURDA DEĞİL ..

OĞLUM KROKİ ÇİZMİŞİN AMA ŞELALEYİ DE GETİRİP  KOCA DERE YATAĞINA KOYMUŞUN  ŞİMDİ O ŞELALENİN DEBİSİNLEN RESMİNİ VERDİĞİN DERE HİÇ BAĞDAŞIYORMU ORDAN AKAN SU BELLİDİR DEREDEKİ SU BELLİDİR DEĞİLMİ ..
YANLIŞLARININ İKİNCİSİ  ALAKASIZ YER RESİMLERİ VERİYORSUN  RESİMLERDEKİ KAYALARIN ÜSTÜNE  PHOTOSOPLAN OTURTULMA İŞLER VAR  HELE O AYAKLAR VE PARMAKLARI YOKMU  İŞTE ORADA İYİCE ÇUVALLAMIŞIN .. VERDİĞİN RESİMLER TEK YÜZEYLİ BAKIŞLI HİÇ TEFERUAT YOKKİ NERDEN BULDUYSAN ANCAK ELİNDE O VAR SEN BUNLARIN YERLERİNİ BİLE NEREDE OLDUKLARINI BİRKERRE BİLMİYORSUNKİ .. ADAM ÇIKIP ŞIPPADDAK BU BÖLGEDE KİLİT KABARTMASI OLUCAK DİYE FETVAA VERİYOR  NEREDEN BİLİYORSUN BURDA KİLİT OLDUĞUNU  NEYMİŞ İŞARETLER SÖYLÜYORMUŞ O İŞARETLERİN HİÇBİRİ BİŞİ SÖYLEMİYOR  BİLMEM NE DAYIYA SORMUSUNUZDA EVET ÖYLE BİŞİ GÖRMÜŞTÜM DEMİŞ VS VS VE 1 HAFTA GEÇMEDEN KİLİTİ BULDUNUZ  TAMA O İŞARET HAKİKİDİR DE KİLİTE DE BENZİYOR BENZEMİYOR  O DEVİRLERDE O ŞEKL KİLİT DAHA İCAD OLMAMIŞTI KİLİTLERİN ŞEKLİ BAŞKADIR  O NALA BENZİYOR O YERİ BİLİYORSAN BAK ORAYA ÇOK YAKIN ATLARIN OTLADIĞI BİR ÇAYIRLIK OLUCAK  BU İŞARET ONU TEMSİL EDİYOR ARALARDA ARAYACAKSIN BAŞKA Bİ İŞARET BUNLAR SÜRÜKLEYİCİDİR ORDAN ORAYA YAKIN ÇEVREDE ATLAR DURUR EN SONUNDA İŞE GELİRSİN  BU İŞLER BÖYLEDİR  VE KİLİTİN PARASINI DA NEREDE OLDUĞUNU DA VE İÇİNDEKİ PARANIN TARİHİNİ DE Bİ KAÇ ADET OLDUĞUNU SÖYLEMEMİŞ ONU UNUTMUŞ ARKADAŞ  Bİ KERRE AKIL VAR MANTIK VAR SEN HİÇBİR İŞARETİN DİBİNDE VEYA KENDİ ANA KAYASINDA KONAN BİR PARAYI HİÇ DUYDUNMU GÖRDÜNMÜ  GEÇİN BUNLARIN HEPSİNİ HEM NE ÇIKICAKSA  HEPSİ SİZİN OLSUN B ENİM İHTİYACIM YOKTUR HİÇBİŞİYE  .. SONRA ARKADAŞIN BONKÖRLÜĞÜNE DE BİR BAKINIZ Kİ HERŞEYİ TARİF EDİYOR AÇIK AÇIK GİT MAL ORDA AL DİYOR DEMİYORKİ HAKKATEN VARSA ORDAN BİŞİ ÇIKICAKSA SANA TEL AÇAR VEYA ÖZELDEN KONUŞURSUNUZ YERİ SÖYLEMEZ DEFİNECİLİK RACONLARI VARDIR  O DA GELİR VE GİDER  ÇIKARIRSINIZ   BU İŞLER BÖYLEDİR TABİ ORASINI DA AÇINCA  MAL YERİNE BAŞKA BİR ŞEYLERİN ÇIKMA İHTİMALİ DE ÇOK YÜKSEKTİR ANLADIN HERHALDE ..ZATEN BAŞINDAN UMUT ETTİN ŞİMDİ KAÇYÜZ KİŞİ BURAYA ATLIYACAK OLTAYA KAÇKİŞİ TAKILACAK UZADIKÇA UZAYACAK GEÇEBİLDİĞİN KADAR DALGANI GEÇİP SONRA SIVIŞICAKSINIZ İŞMİ BUNLAR  DOĞRU DÜRÜST BİŞİLER VARSA ONLARI ANLATIN HAYAL MAHSÜLLERİNİ DEĞİL .. FARUK OĞLUM SEN DE KENDİNİ BURALARDA HARCIYORSUN ONA GÖRE SENDE BU İLİM VARKEN AÇ BİR YERDE BAKIMCILIK YAP KISA ZAMANDA KÖŞEYİ DÖNERSİN  ZATEN BÖYLE BİRİ YOKKİ HEPSİ BİR KİŞİ ...................

.....................................................................................................NACİBABA...........ONK...
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Eylül 2017/2010 Saat 15:00
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

EVET ÇOCUKLAR BAKIN 1000 KİŞİYE YAKIN ARKADAŞI MESELENİZLEN MEŞGUL ETMİŞSSİNİZ  ANLATIKLARINIZI CİDİYE ALMIŞLAR  ŞİMDİ DE HÜSRANA UĞRADILAR BU KADAR KİŞİNİN ŞEVKİNLEN OYNAMAK HERHALDE SİZİN HOŞUNUZA GİDİYORDUR .. BAŞKA NE DENİLENİBİLİNİR Kİ ..ŞİMDİ HERHALDE DÜŞÜNÜYORSUNUZDUR KARŞI NE CEVAP YAZIP DA NACİBABAYI MARS EDELİM DİYE AMA HİÇ HEVESLENMEYİN VE KİMSE DE HEVESLENMESİN  EN AKILCIL %100 E BENZER SENARYOLARI BEN ÇÖZERİM BUNU HEPİNİZ KAFANIZA BİR BİR SOKUN   VE BU SİTEDE TAMAMEN DOĞRU OLAN İŞLERE EĞİLMENİZİ YALNIZ SİZLERDEN DEĞİL HERKESTEN İSTİYORUM YANLIŞ VE YANILTICI ŞEYLERLEN KİMSE HİÇBİRYERE VARAMAZ BUNU BİLİNİZ BU İŞLER FARKINDAYSANIZ DEVAMLI OLUYOR VE DEVAMLI TARAFIMDAN DAHA BAŞINDAYKEN DE ÇÖZÜLÜP UYARILIYOR .. BU GİBİ ŞEYLER OLUCAKTIR DEVAMI DA GELİCEKTİR HER ZAMAN DA  ÇÜNKÜ TOPLUMDA HER TÜRLÜ İCADLAR ÜRER HER TÜRLÜ SALGIN HASTALIKLAR VARDIR  BUNLARLAN YAŞAMIYA ALIŞMAMIZ GEREKİR  ŞİMDİLİK BUKADAR ...

SAYGILAR..................................................................................NACİBABA.................ONK...
Yukarı Dön
julianus Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 30/Ekim 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 8
  Alıntı julianus Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Eylül 2017/2010 Saat 12:52
goldhunter arkadasım söylediklerine inanmak isterdim ama faruk rumuzlu kişi ganimetin yerini, ne oldugunu, nasıl alman gerektiyi bile söylemişken, sende ne bir heyecan nede bir aldırıs var..
gercekten dogru olsaydı söylediklerin, farugun yazısından 5 dk sonra kilitin oldugu kayada alırdın solugu...
neyse allah gönlünüze göre versin..

Yukarı Dön
goldhunter Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 17/Aralık 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 23
  Alıntı goldhunter Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Eylül 2017/2010 Saat 13:57

Sizleri  anlamıyorum  malesef  definecilik böyle  olmasa gerek  biri  diyor birilerini mars  etmek için  digeri diyor goldhunter faruk55 fakabas aynı  kişi  digeri diyor goldhunter faruk55 haktan aynı kişi bir başkası diyor ganimetin yerini diyorlar sende ne heves ne de aldırış var  ne yapacaktım zil takıp oynayacakmıydım. oralarda başımıza gelenlerin  %10 sizin başınıza gelse  adınızı bile hatırlamazdınız

Buna ragmen elimzden geldiğince resimleye  sizlere bilgi iletmeye çalıştık.Birgördükki  yok resimdeki  ışıklar  resim çekimleri açısı falan
Arkadaşlar bizim aramızda  ne ara güler var  nede erol atar  sıradan resim çeken  kişileriz
elimizin erdiğince dilimizin döndüğünce  paylaştık. Her kafan  olumsuz açıklamalar yermeler gırla üstümüze çullanıldı (fakabas faruk55 haric) birandadefineciliğin günak  keçisi olduk  her kafadan  ses çıkmaya  başladı.
Senaryolar çözüldü.Olayları tek kişilik oyun görüldü.(aynı  kişi farklı karakterler)
Aslında yanıldınız tek kişilik  oyun falan yok kanlı canlı  benden gayri 3 arkadaşım daha var benle  beraber ama onlar bilgisayar kullanıcısı değiller. Ben yazarken hem onların adına  hemde kendi adıma  tek kişi olarak yazıyorum.Bu arkadalarımın arasında da  fakabas  haktan faruk  gıbı sanal  kişiler yoktur.  bu anılan  kişileri burada tanıdım.
Olayların   esrarengizlik olarak çözülecek tek yanı  şelalenın oradaki mğaradaki garipliklerdir.Bununda çözümünü  kimse bizden  beklemesin canımızı sokakda  bulmadık.

Gördüklerimizi duyduklarımızı  burada segiledik. Çare  bulmak için  komplo teorisi üreticisi olduk.Ağzımız  açık kaldı şaşırdık.Biz neymişiz bilememişiz. Bilidiğimiz anlattıklarımızdır.Gördüklerimiz,  resimlediklerimizdir. Diğer  tüm söylenenler yönlendirmeler sizlerden gelendir.Hiçbirşeyi uydurmadan  safiyane paylaştık. Helalolsun
tabi sizlere de olumlu olumsuz  yaklaşan tüm  kişlere de helal  olsun

julianus nickli  arkadaş gidilecek yer 250 km birde  dönüş  eder 500  zaman sorunu da bu bir ikinci  sorun suyla giden  yadayelken kullanan bir kara vasıtamız malesef yok hiçbirimizin  dedesinin KARUN da değil bu yüzden 5 dkk gidecek  durumumuz yok
buna ragmen yinede  şartlarımız  zorluyoruz belki birşeyler elde ederiz diye.
Bu yüzden karşı dağın tepesinden  ahkam kesmek çok  kolaydır.
O kayanın orda  olacaz merak etme
çıkan  ne olursa da onu  paylaşacağız merak etme (tabi sadece olayları ve  resimleri çıkanları değil) iki kişi hariç  artık o iki  kişiyi burda herkez tanıyor.

Allah herkezin gönlüne göre  versin

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
NACİBABADAN  CEVAPTIR  SİZE................................................................................ONK..

AYNI HANİ BİZAMANLAR  SEÇİLMİŞLER SEÇİLMEMİŞLER AH VAH FİLANLI SENARYO VARDI YA ORDA KAÇ KİŞİ SEÇİP DE YOLUNUZA DEVAM ETMİŞTİNİZ BAK DİKKAT ET BURDA DA AYNI ÜSLUPU KULLANIYORSUN ELİNDE OLMUYARAKTAN (ARTIK O KİŞİYİ BURDA HERKEZ TANIYOR )
ÖTE YANDA DA BİZ BU SİTEDEN 6 MIYDI 7 Dİ MİYDİ SEÇTİĞİMİZ KİŞİLERLEN DEVAM EDECEĞİZ VE BU SİTEYLEN DE İŞİMİZ BİTTİ DİYORDUNUZ (BİZ HERDAİM HER YERİ GÖZLERİZ FİLAN BAŞ LAFINIZDI )
YAHU ARKADAŞ NEYİN İTİRAZINI YAPIP DA HAKLI ÇIKMIYA UĞRAŞIRSINIZ ONU ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİLDİR

RESİMLERİN %90 NI BİLGİSAYAR BİNDİRMELİ SAHTEDİR BUNU ANLAMIYAN VARSA BEN BİŞİ DEMİYORUM
VE EN KOMİK İLKOKUL TİYATROSUNDA BİLE OLMUYAN BİŞİYİ BURDA YAZIYORSUNUZ NEYMİŞ
İŞARETLERE BAKMIŞ TA  KİLİTİN FLANCA YERİNDEYMİŞ PARA DA VE PARALARIN TARİHİNE KADAR DA SÖYLEMEK DAHA DA DETAYLAR VERMEK  SİZ NEREDE GÖRDÜNÜZ BÖYLE BİR ÇÖZÜMCÜLÜK BU RESMEN MİLLETLEN DALGA GEÇMEK EĞLENMEKTİR HALAN NEYİN İTİRAZINI YAPIYORSUN  HALEN HANGİ YÜZLEN YAZIYORSUN  YAPTINIZ BİR HALT SUSUN DA OTURUN ÜSTÜNE SESİNİZİ ÇIKARMAYIN ARTIK  KENDİNİZE MİLLETİ GÜLDÜRMEYİN  HER CANI SIKKIN KİŞİ GELİP BU YAZDIKLARINIZI OKUYUP GÜLÜYOR ONDANDIR BİNKİŞİYİ GEÇİK KİŞİ GELİP TE OKUYOR BURASINI  MİLLETE EĞLENCE LAZIM ZATEN  BAK HAKİKİ ŞEYLERİ KAÇ KİŞİ OKUYOR BAK ANLARSIN HEP BÖYLE SAFSATALARI OKUYORLAR SİZİN DE İSTEDİĞİNİZ BU ZATEN ....
MADEM DOĞRU DİYORSUN YAZDIKLARINA GİT VİDEO ÇEKİMİ YAP HİÇBİR ŞEYİ ATLAMADAN KAÇIRMADAN  ONA DA BİR KULP BULDUN GİDİŞ GELİŞ 500 KM YOL VE MASRAF MIŞ  MIŞ..
FİLAN  SEN O MASRAFLARI HİÇ DÜŞÜNME BURDAN AÇARIZ SANA BİR FON BÜTÜN ARKADAŞLAR AMA İYİ AMA O KADAR BİR PARA TOPLANIR BURDA İMECE USÜLÜ  VE GİDERSİN BENİM SÖYLEDİĞİM ŞEYLERİ HARFİYEN YAPARSIN  ONDAN SONRA İNANALIM SİZE ÖYLE DEĞİLMİ KAÇ DEFADIR ARKASI ARKASINA GİTTİN O YERE  ŞİMDİ Mİ GİDEMİYORSUN GEÇ BUNLARI GEÇ   BENİM DE HUYUMU İYİ BİLDİĞİN İÇİN BURDAN BOYUNA KARŞI YAZI YAZDIRMA MECBURİYETİNDE BIRAKIYORSUN BENİ DE  YAZMASAM ZATEN %99 UNU İNANDIRACAKSINIZ . BAK Bİ MÜDET ÖNCE ŞUNU DA DEMİŞTİN SÖZÜNE SADIK KAL AMA SENDE NERDEEEEE....
...........................................................NACİBABA............ONK...

Düzenleyen nacibaba - 25/Eylül 2017/2010 Saat 17:56
Yukarı Dön
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 176
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Eylül 2017/2010 Saat 15:17
Sayın Gold hunter Kilidi buldunuz ve parasını aldınız hani bizlede paylaşacaktınız sizinle olan görüş paylaşımımızın karşılığını boş bırakmayacaksınız,hadi cevabını bekliyorum ,sakın bulmadım deme ,çünkü Kilit altındaki kayada kesin çekmece olduğunu cümle âlem alaylı defineceiler bilir asla boş yoktur.takdiri size  ve  takdirinizle ilğili verceğiniz cevabınızıda sitedeki tüm arkadaşlara ithaf ediyorum.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Eylül 2017/2010 Saat 15:32

FAKABAS MERHABA SELAM

KAYADAKİ ÇEKMECENİN DE ÜSTÜNDE ŞİFRELİ BİR GÖMME KİLİT DAHA VARMIŞ O GÜNDEN BERİ BUNUN ŞİFRESİNİ ÇÖZMİYE UĞRAŞIYORLARMIŞ NEREDE İSE KAFAYI YİYECEKLERMİŞ SON GELEN HABER BÖYLE

SAYGILAR....................................................................................NACİBABA.................ONK....

Yukarı Dön
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 176
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Eylül 2017/2010 Saat 15:51

ustam durması gerken yerde durmasını bilemeyenler   kafayıda sıyırırlar herbişey olurlar  özelliklede söz verip yapmayam  5 paralık pula adam satanların kalbi  beş para etmezki kendileri etsin.,kalp bozuksa sağlam organ olmaz çünkü bütün organlara pompalamayı yapan bozuksa diğerleri heç sağlam olurmu hele beyin hiç olmaz değilmi? onun içinde sıyırma mukadderdir

Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Eylül 2017/2010 Saat 16:01

YAA FAKABAS SEN DE BUNLARA İNANDINMI TAA BAŞINDAN İTİBAREN DALGALARINI GEÇİP DURDULAR BU DA ÇOCUK TİYATROSU OLDU  NE DİYE BÖYLE ŞEYLERE TENEZÜL EDİP TE OLMUYANI HAKİKAT GİBİ GÖSTERİRLER ANLAMIYORUMKİ  HERHALDE BUNLARIN DA İŞİ GÜCÜ BÖYLE ŞEYLER YAZMAK HERHALDE DİĞER SİTELERİ BİTİRDİLER GELDİLER BURADA DA BİRŞEYLER YAPTILAR YÜZLERİNE GÖZLERİNE BULAŞTIRDILAR  Bİ DE OKUNMA SAYISINA BİR BAK KAÇ KİŞİ ARKADAŞLARIN %90 NI DA BÖYLE ŞEYLERE MEYİLLİ  GİDİP TE CİDDİ BİLGİ ALACAKLARI DOĞRU OLAN YAZILARI OKUMAZLAR İŞTE BÖYLE ŞEYLERE MEYİLL VAR BİZİM MİLLETTE BUNLAR DA BİLDİKLERİNDEN BÖYLE ATMASYON İCADLAR YAPIYORLAR BİDE AMMA DA UĞRAŞMIŞLAR O KAYALARIN ÜSTLERİNE YILANDI AYAK LAR FİLAN MONTE ETMİŞLER AMA NE KADAR DA YAPSALAR SIRITIYORLAR HEPSİ DE  BU VERSİYON ZAYIF KALDI  HERHALDE ŞİMDİ DAHA İNANDIRICI BAŞKA BİR HİKAYE YE HAZIRLANIYORLARDIR BAKALIM GÖRÜCEZ
DE BU İŞİN İÇİNDE MAKAK YOK GÜNAHINI ALDIK BUNLAR BAŞKA KİŞİLER  MAKAK OLSA ÇOK DAHA BAŞARILI ŞEYLERE İMZAA ATARDI DEĞİLMİ HER NEYSE ...

SAYGILAR SELAMLAR..........................................................................NACİBABA..........ONK..
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 678910 11>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50