Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 7677787980 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
sinan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 01/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 15
  Alıntı sinan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Nisan 2017/2013 Saat 14:06
bu hafta arazide bir şey çıkmadı nacibaba baştan aşşagı gözden geçirdim yazıları tam ne yazıyorsa onu yaptım bir sorun yok bu zamana kadar çok cubuk şekli gördüm ama tek senin cubuklarınla işe başladım soru cevap kısmaına gelince evet ileri hayır geri komutunu zaten ben veriyorum ded,g,n gibi yapıyorum yani birde ben bu cubukları temizlerken az bişe yamulttum bir sorun çıkarmı cubuklarda bana yardımcı olurmusun cubukları silerken fazla bastırmdan dolayı ortadan ezdim az büküldü sonra düzelttim ama kuşku oluştu bende çalışırmı diye ne yapmam lazım :?
ASBENDİM
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Nisan 2017/2013 Saat 15:59

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR

TEMİZLEME ESNASINDA KESİNLİKLEN SIKI BİR ŞEKİLDE OVALAMA YAPMA ÇÜNKİ ORTA KISIMIN ELOKSAL  ZIRHINI  ZAYIFLATIRSIN VEYA YOK EDERSİN  BAŞ VE SON HARİCİ TÜM O PARLAK YERLER İN BELLİ BİR MİKRONDA KAPLAMASI VARDIR  BUNU ZORLAMADAN GAYET HAFİF OLARAK İLERİ GERİ OĞMA YAPIN SAKIN SIKI BİR BİÇİMDE YAPMAYIN  SAKIN..

YAMULMA  ŞEKLİNDE  BİR ELİNLEN DÜZ BİRİNLEN TERS İSTİKAMETE ÇEKEREK UZATMA ŞEKLİ GİBİ  YAPARAK DÜZELTİLİR  YAMULMALARDAN BİŞİ OLMAZ DA DELİNMESİN  İÇİ AÇILMASIN KIRILMASIN BU 3 ŞEY OLMADIMI HİÇBİŞİ OLMAZ ..

İSTERSEN BİR YOLLA BAKAYIM BURDA DA TAM BİR KONTROLDEN GEÇİREYİM  HERHANGİ BİR ŞEY VARMI YOKMU 4 DE TAM UYUMLUMU BİRBİRİNE VS VS  VARSA BİŞİLER YENİSİNİ YAPAR YOLLARIM SANA  BENİM İÇİN SORUN DEĞİLDİR TEK SORUN SENİN MEMNUNİYETSİZLİĞİNDİR BUNU GİDERMEK LAZIMDIR  TAM OLANA KADAR UĞRAŞICAZ  NE YAPALIM TAMAMMI...

SAYGILAR..................................................................................NACİBABA.....................ONK..

NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
sinan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 01/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 15
  Alıntı sinan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Mayıs 2017/2013 Saat 16:16
saol nacibaba cubukları ceker düzledim her handi delik veya yamuklugu kalmadı denedim çalışıyor şimdilik saoll senin böyle ince düşünüp bizlere yardımcı olman dan dolayı tekrar tekrar teşekkür ediyorum hernkes demez öle kolay kolay gönder bakalım ne gerikiyorsa yapalım diye valla helal olsun sana ALLAH senden razı olsun iyiki seni tanımışım bu yaptıgım işte profosyenellerle çalışmak bana güven veriyor cubuklar şimdilik çalışıyor ama senden bunların küçügünü isticem nacibaba tek kullanımlık olan yani tek kişilik olanından fiyatı kaç para onları saklıcam olurda bu cubukların başına bir iş gelirse onları kullanıcam sen bir hazinesin aslında bu cubukları bulan adamsın yani kimseye nasip olmaz bu olayı çözmek bence herkese naisp olmaz bu olayı çözmek selam ve dua ile nacibaba seni yeri gögü her şeyi yoktan var eden rabbime emanet ediyorum kal saglıcaklaa
ASBENDİM
Yukarı Dön
alperen-alperen Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 18/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 1
  Alıntı alperen-alperen Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Mayıs 2017/2013 Saat 17:01
naci baba merakla bekliyorum çubukları.... saygılar :)
Yukarı Dön
leonking79 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 7
  Alıntı leonking79 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Mayıs 2017/2013 Saat 07:21
hepinize hayırlı günler dilerim
naci ustamada saygılar dilerim konuları yazıları takip ediyorum ama sonzamanlarda pek bişe yazmadım şimdi bi soruyla döndüm
naci ustam dün arkadaşlarla gezmeye gittik biraz araştırma biraz da piknik falan
açık alanda çubuklarımıda denemek istedim sordum soruşturdum aradığımız yeri buldukmu burda bişeler varmı falan diye tabi müsait bi ortam olmayınca başka türlü araştırma yapamadık. zaten çubuktan hariç makinamızda yok buda ayrı bir sikinti.gelelim asıl soruma bulunduğumuz yerden ayrıldık boş bialanda istirahat ettik ben bu arada çubuklarımı denemek istedim arkadaşıma çakmağını saklamasını bulmayı deneyeceğimi istedim ama beni çakmağa bi türlü götürmedi 2kez denedim işte varmı sorusuna var diyor beni üstüne götür dediğimde yön alıyor ileri geri sağ sol derken aşağıya eyilip kalıyor ama yanlış yer gösterdi hep bi türlü çözemedim ama bi ayrıntı var heralde biraz soğuk almışım burnum baya tıkalıydı bu etkilemiş olabilirmi başka bi sorunum yoktu iyiydim bi yardımcı olabilirseniz sevinirim. herkeze ve ustama saygılarımı sunarım...
ALLAH herkese hayırlar versin
Yukarı Dön
Borkatay Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 13/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 9
  Alıntı Borkatay Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Mayıs 2017/2013 Saat 10:54
Naci Baba kolay gelsin sizin el yapımı çubuklar her insanda çalışırmı kan gurubu yada başka bir faktör bunu etkiler mi? saygılar.
Dürüstlük insanın öz kimliğidir.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Mayıs 2017/2013 Saat 14:24

ARKADAŞIM MERHABA  SELAMLAR

İLK ÖNCE EVDEKİ TÜM DENEMELERİ BİTİRDİNMİ  EVDEKİ SAKLANANI TAM OLARAK BULDUNMU BUNLARI YAPMADIYSAN  KATALOGLARDAKİ GİBİ ŞEKİLLERDE TAM OLANA KADAR DEVAM EDİCEKSİN  ANCAK EVDEKİ İŞLER TAMAM OLUNCA ARAZİYE ÇIKICAKSIN .

O SAKLAYAN ARKADAŞIN İÇİNDEN DESE Kİ İNŞALLAH BULAMAZ BULAMAZ  GİRDİĞİ İÇİN İKİLEM OLUR BU DURUMDA ÇUBUKLAR YANLIŞ ÇALIŞIRLAR  YANINDAKİ KİŞİLERİN BİLE ÇOK
ÇOK BÜYÜK ETKENLERİ OLUR BUNLARA DİKKAT ET.. MÜMKÜNSE YALNIZ ARAZİDE ÇALIŞ YER TESPİTİ YAP İŞÇİLİK İÇİN ARKADAŞ GÖTÜR BUNLARA ÇOK DİKKAT ET ..

BİR DE BEYNİN VUCUDUNDAKİ HERHANGİ BİR HASTALIKLAN UĞRAŞMIYACAK  BİLLAHSSA BUNA ÇOK DİKKAT ET  DİKKATİNİ YAPACAĞIN İŞE ODAKLA TAM OLARAKTAN  İŞ ÜSTÜNDE KİMSE İ,LEN KONUŞMA HİÇKİMSE DE SANA SORU VS KONUŞMA İŞİ YAPMASIN  ..

SEN ŞİMDİLİK SORDUKLARIMA BİR CEVAP VER SONRA YİNE GÖRÜŞÜRÜZ..

SAYGILAR.....................................................................................NACİBABA...............ONK...
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Mayıs 2017/2013 Saat 14:29

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR

%90 KİŞİLERDE TEK BAŞINA 2 ÇUBUKLAN ÇALIŞABİLİYORLAR.
KAN GRUBU  SIFIR ER AŞ NEGATİF  OLANDA ANINDA V E ÇOK YÜKSEK BİR PERFONMANSLAN ÇALIŞIYOR ÇÜNKİ EN HIZLI KAN BU  BEYİN LEN PARMAK UÇLARI ARASINDA Kİ İLETİŞİMİ ÇOK HIZLI YAPTIĞI İÇİNDİR .
BAZI KİŞİLERDE ÇOK TERS GELEN KAN GRUPLARINDA DA AYNEN ÇALIŞIYOR..
BU İŞ VUCUDUN DİRENCİ İLEN ORANTILIDIR .
SENDE TEK BAŞINA ÇALIŞMASSA KARŞINA BİR KİŞİ ALIRSIN  VE 4 LÜ ÇUBUKLAN ÇALIŞIRSINIZ BU ŞEKİLDE HİÇBİŞİ İSTEMEZ SADECE 2 İNSAN OLSUN KARŞILIKLI  YANİ O ŞEKİLDE BU ŞEKİLDE İŞ YAPILIR SORUNSUZ OLARAKTAN ..

SAYGILAR.................................................................................NACİBABA...................ONK...
Yukarı Dön
leonking79 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 7
  Alıntı leonking79 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Mayıs 2017/2013 Saat 04:01
naci ustam bu kışa girmeden önce birkezdaha deneme şansım olmultu açık alanda bi arkadaşım yine bi çakmağını saklamılştı beni denemek için hiç kayma bile olmadan beni direk çakmağın üzerine götürmüştü ama bu hafta yapamadım hatırlarsanız bana çubukları ilk aldığımda kullandıktan sonra bi sorun için bakıma geri yollamıştım enerjiden kitlendiğini ve eldivensiz kullanmamam gerektiğini söylemiştiniz kendimi hatırlatayım diye söylemek istedim aslında tek kullanabiliyorum ama bu hafta beni yanlış yönlendirdi şimdi evde tekrar denemeler yapıcam yine yanlılıklar olursa bakım için göndersem size bi bakım yaparmısınız rica etsem
saygılarımla...
ALLAH herkese hayırlar versin
Yukarı Dön
rahmi900 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 02/Eylül 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 3
  Alıntı rahmi900 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Haziran 2017/2013 Saat 13:30

ben rahmi 900     arkadaşlar beni  tam 3 km den götürdü tam da dediği yerden ben parayı aldım  ÇUBUKLAN BABANIN ÇUBUKLARINLAN  olay gerçektir  alacaklar  gözükapalı babanın çubuklardan alsınlar  benden söylemesi

...............................................................................................rahmi900--------------------------
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 7677787980 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50