Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5COINMASTER++WHİTES <>5XLT
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

XLT-için sizin sorularınızın yeri

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 45678 12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/ocak 2017/2010 Saat 11:13
Orjinalini yazan: karabey

SELAM VE SAYGILAR HOCAM AÇIKLAMALARINIZ İÇİN SAĞOLUN. HOCAM BENDEKİ EAGLE2 SL NİN TÜRKİYE ŞARTLARINA UYUMU İÇİN AYARLANMASI GEREKİYOR MU. KISACA AÇIKLARSANIZ ÇOK MEMNUN OLURUM .
*************************************************************************************
*************************************************************************************

ARKADAŞIM MERHA BA SELAMLAR

TAA XLT YE KADAR OLAN GERİ VERSİYONLAR YARI ANALOG OLDUĞU İÇİN İSTEMEZLER
BUNLARDA BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ VE İŞEMCİ TAŞIRLAR DA  BUNLARIN İŞLEMCİLERİ SİLİNİP İŞLEM YAPILMIYOR ŞEKLİ O İLK ÇIKAN LAR OLDUĞU İÇİN O ZAMANLAR BÖYLEYDİ
ZATEN MENÜLER AZDIR FAZKA DEĞİLDİR YAPILANI GÖRÜYORSUNUZ KOLAYDIR YANİ HER SEFER AYARLIYACAKSINIZ  VEYA BATARYAYI ÜSTÜNDEN ÇIKARMIYACAKSINIZ  YAPTIĞINIZ İŞLER KAYBOLMASIN DİYE BUNUN İŞLEMİ DE ŞÖYLE DİYELİM AKŞAM BİR YERDE ÇALIŞTINIZ YARIN DA AYNI YERE GİDİCEKSİNİZ  VE YAPTIĞINIZ AYARLARIN BOZULMASINI İSTEMİYORSUNUZ BU DURUMDA  ALETİ KAPATIRKEN TETEİĞİ ÇEKİLİ TUTUP  (ON /OFF )- BASIP  KAPIYORSUNUZ VE AÇARKEN DE AYNISINI YAPIYORSUNUZ   ...
VE BATARYANIN YEDEĞİ VARSA  İÇİNDEKİNLEN ÇOK SERİ ŞEKKİLDE  30 SANİYELER  İÇİNDE DEĞİŞTİREBİLİRSENİZ YİNE SİLİNMEZ HAZIRLAYIN KAPAĞI AÇIP BİTMİŞİ ÇIKARIP HEMEN YENİSİNİ SÜRÜN BU TAKDİRDE YAPILAN SİLİNMİYOR.
NOT> TETİK ÇEKİLİ İKEN Kİ EKRANDA EDİT+EDİT TUŞLARI BASIMINDA ALETİN TAM BEYNİNE GİRİLİR BURALARDA BİR DEĞİŞİKLİK SAKIN YAPMAYIN YAPARSANIZ 15 DAKKALIĞINA BATARYAYI DIŞARI ALIN O KENDİ NORMAL AYARLARA TEKRAR DÖNER
HEPSİ BU

SAYGILARIMLAN...........................................................NACİBABA.................................ONK..
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/ocak 2017/2010 Saat 04:35
Naci Baba;

Whites XLT sıfır,herşeyi ile tam hangi güvenilir dedektör satıcısından alabilirim.Fiyat aralığı nedir?

Saygılar...Sevgiler...
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/ocak 2017/2010 Saat 10:18
Orjinalini yazan: AmonRa

Naci Baba;

Whites XLT sıfır,herşeyi ile tam hangi güvenilir dedektör satıcısından alabilirim.Fiyat aralığı nedir?

Saygılar...Sevgiler...

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR

YENİ SIFIR OLARAK ALICAKSAN HER YERDEN ALINIR 2.Cİ EL DE ALICAKSAN BANA BURAYA KONTROLE YOLLARSA SAHİBİ ANCAK GÜVENLİ OLUR VE HAKİKATTEN DE ALICAKSAN BU 2.Cİ ELİ BANA GELDİMİ BEN DE DERSEMKİ TAMAMDIR BUNU SAHİBİNE BEN YOLLAMAM SEN PARASINI ONA SAYARSIN BEN SANA BU CİHAZI ADRESİNE KARGOLARIM ÇÜNKÜ ARD NİYETLİLERCE BAYAĞI KULLANILDIK
BAK ŞİMDİ BİRİSİ  BİRİNDEN CİHAZI ALICAK BANA BURAYA GELİYOR BAKIYORUM TAMAM SAĞLAM DEYİP YOLLAYANA GERİ YOLLUYORUM  BU NE YAPIYOR ALANA BAŞKA BİR ARIZALIYI YOLLUYOR SONRA DA KABAK BENİM BAŞIMA PATLIYOR BUNUN OLMAMASI İÇİN  DE BEN GELEN SATILACAK OLAN  CİHAZI BURDA BAKIP ALICIYA TAMAM KARDEŞİM DÜZGÜNDÜR DER VE PARASINI ÖDEMESİNİ SÖYLERİM O ALACAK OLAN ÖDEMEYİ YAPAR BEN DE ALACAK OLANA DİREK ONUN KARGO ADRESİNİE BURDAN KARGOLARIM BAŞIM DA HİÇ AĞRIMAZ  BU İNSANLAR VAR YA AKLIN DİMAĞIN DURUR NE YOLLAR NE 3 KAATLAR BENİ BİLE BÖYLE İŞİ ANLIYANA KADAR YEDİLER AMA BU YAŞTAN SONRA DA HEPSİNİ ÖĞRENDİK ONA KARŞIN DA HER TÜRLÜ TEDBİRİMİ ALIYORUM..MESELA BANA BURAYA ARIZALI SATILIK İADE NE VARSA KARGODAN NE GELİYORSA DAHA KARGODA 2 NOTER ELEMANI KARGONUN SAHİBİ   BİR KARGO ÇALIŞANI VE BEN  5 KİŞİ ÖNÜNDE PAKET AÇILIYOR İÇİNDEN NE ÇIKIYORSA TEK TEK YAZILIYOR  VE BAKIYORUZ HASAR VARMI YOKMU SAĞLAMMI SAHİBİNİN DEDİĞİNLEN ÖRTÜŞÜYORMU VS VS GİDER DE GİDER  ARKADAŞ DFX YOLLAMIŞ  VE KUTU HAKİKİ MAKİNENİN KUTUSU  HERKES HAYRET ETTİ BURDA İÇİNDEN NE ÇIKTI BİLİYORMUSUN MAKİNE YERİNE 3 TANE TUĞLAYI UZUNLAMASINA AMBALAJ YAPMIŞ MAKİNE DİYE YOLLAMIŞ  V E ARADIK TEL FONLAN BU ARKADAŞI  TABİİ O BİLMİYORKİ İŞİ BURDA NOTERİN OLDUĞUNU  AÇTI AĞZINI YU MDU GÖZÜNÜ İŞTE BEN SANA MAKİNE YOLLADIMDA SEN MAKİNEYİ TUĞLA YAPTIN YA SENİ İŞTE MAHKEMELERDE SÜRÜNDÜRÜCEM DE ÖDİYECEKSİN DE FİLAN DA FİLAN ANLIYABİLİYORMUSUN  İŞİ TABİİ İŞ DE NOTERCE KENDİSİNE SÖYLENİNCE SESİ DE NE SÖYLEDİYSE KAYDA DA ALINDI KISTI KUYRUĞUNU OTURDU ŞİMDİ NE YAPARSIN BÖYLESİNİ HEP BOŞVERİYORUM ALLAHINDAN BUL DEYİP GEÇİP GİDİYORUZ  DAHA BÖYLE YÜZLERCENE VAKKALAR VAR BEN BUNLARI SİTEDE BİR YERE TOPLU ŞEKİLDE YAZAYIM DEDİM HERKES DE OKUYUP ÖĞRENSİN DİYE YEMİNLEN BEN UTANDIM YAZMADIM DA NEYSE ..

2.Cİ ELLERDEN BANA KONTROL İÇİN YOLLANAN HİÇBİR DEDEKTÖR YOKTUR  PAÇALARI SIKMIYORKİ SENİN KENDİ DEDEKTÖRÜNÜN HİÇBİŞİSİ YOK MUNTAZAMSA NE DİYE SATACAKSIN  ÖYLE DEĞİLMİ ORDAKİ BAHANELERİN HEPSİ UYDURMA  TÜMÜ HASARLIDIR  OLAZYAN YOLLAR BURAYA   HAAA BU SEFER DE NE UYDURUYORLAR BİLİYORMUSUN YAAA YOLLAYAYIM DA İÇİNİ DEĞİŞTİRSİN DİMİ DİYORLAR BRE ALLAHTAN UTANMAZ KORKMAZ KİŞİLER  BEN BUNCA SENEDİR BU PİYASADAYIM ŞİMDİYE DEK GÖRÜLMÜŞ DUYULMUŞ VAKKAMADIR BU SÖYLEDİKLERİ  İŞTE BÖYLE SÖYLEYİP SIYRILIYORLAR  ONUN İÇİN BEN DE BIKTIM YANİ BU İŞLERDEN
BUNLARI NİYE YAZIYORUM ÇÜNKÜ DEVAMLI OLAN DURUMLAR BUNLAR ONUN İÇİN HERKES DE TEDBİRLİ YAKLAŞSSIN 2. Cİ ELLERE

NOT>  AVRUPA MONTAJ ALIRSAN DAHA UCUZDUR  AMERİKANI PAHALLI ÇÜNKÜ GÜMRÜK ANLAŞMALARI DEĞİŞİYOR BİZ AVRUPA GÜMRÜK BİRLİĞİNE DAHİL OLDUĞUMUZ İÇİN AVRUPADAN GELEN MALLAR DAHA UCUZ AMERİKADAN GELENENİN YARISINA YAKINI OLUYOR  VE MAL AYNIDIR HİÇBİR DEĞİŞİKLİK YOKTUR

İŞLEMCİLİ VE BİLGİSAYAR PROGRAMLI OLANLAR (XLT--DFX--DFX-300-SPECTRA V3 ) BUNLARIN HANGİSİ OLURSA OLSUN İSTER ÇİN MALI OLSUN GENE ALINIR ÇÜNKÜ PROGRAMLAMA İŞİ OLDUĞU SÜREÇTE TÜMÜ AYNIDIR

SAYGIALR............................................................................NACİBABA.......................ONK...
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/ocak 2017/2010 Saat 03:48
Whites XLT Fiyatları:

Tees Elektronik/İstanbul : 2.150TL.
Azim Elektronik/İstanbul : 2.300TL.
Yukarı Dön
rodos Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 05/Haziran 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 4
  Alıntı rodos Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Şubat 2017/2010 Saat 06:19
naci bey bende xlt azim den faturalı yeni kasa xlt var. sizin yazdığınız şekilde costumdan yeni bir program eklemek istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. rasgele denedim fakat uyuyan sesi bile o kadar kaba ve vonklayarak çıktıki sanırım yapamadım. sizin yazdığınız sıra ile yapmaya çalıştım ama program sıraları farklı oluyor bazen. anlayamadım tam olarak. tüm metallerde çalışan derin modda nasıl bir program tavsiye edersiniz. makineyi açınca voıltajı gösterdikten sonra nasıl menülere gireceğimi bilemedim yardımcı olursanız sevinirim. makineyi açtım en baştan nasıl program ayarlayacağım ? sitedeki diğer arkadaşlarda yardımcı olursa sevinirim. şimdiden teşekkürler.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Şubat 2017/2010 Saat 07:24
Orjinalini yazan: rodos

naci bey bende xlt azim den faturalı yeni kasa xlt var. sizin yazdığınız şekilde costumdan yeni bir program eklemek istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. rasgele denedim fakat uyuyan sesi bile o kadar kaba ve vonklayarak çıktıki sanırım yapamadım. sizin yazdığınız sıra ile yapmaya çalıştım ama program sıraları farklı oluyor bazen. anlayamadım tam olarak. tüm metallerde çalışan derin modda nasıl bir program tavsiye edersiniz. makineyi açınca voıltajı gösterdikten sonra nasıl menülere gireceğimi bilemedim yardımcı olursanız sevinirim. makineyi açtım en baştan nasıl program ayarlayacağım ? sitedeki diğer arkadaşlarda yardımcı olursa sevinirim. şimdiden teşekkürler.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR..................................NACİBABA....................ONK.

Şimdi o aldığın cihaz ham şekilde onun programlanması lazım komple olaraktan  türkiye şartlarına döndürülmesi lazım o şimdi sadecene amerikayı tanıyor  ve bu şekildeki bir kullanmada tamamen tesadüfi i,şler olur  bu işi sen yapamassın  %80 ni arazide oluyor gerisi burda  1 hafta sürer yollarsan   yapımı  bu işten sonra makinede bulunan 4 ayrı hafızaları sıra ilen şöyle oluyor
1> tektekçilik sistemi tamamen
2>sessiz ve sadece bulununca haber veriyor bu sistem ev içi ve çok metalli olan yerler içindir
3> kendi orijinal başlığınlan en derinden ayırımlı şekilde algılama şekilleri
4>ayırımsız all metal şeklinde en derinden algılama 

nasıl şekil çalışacaksan bunlardan birini geri çağırıp bir hava birde toprak ayarını yapıyorsun ve hemen başlıyorsun  çalışmaya benim yapımdan sonraki makinenenin şekli  böyle oluyor artık 50 ayar noktasınlan hiç   uğraşmıyorsun tamamı otomatik oluşuyor  sen kol gücünlen toprak üstünde sadece  gezdiriyorsun  geri kalan tüm işleri kendi yapıyor bu şekle griyor ..
KULLANIMI V E DETAYLI ANLATIM VAR  GİR XLT NİN KISMINA ORDAN BAK KENDİ KATOLOĞU DA VAR TÜRKÇE BENİM ANLATIMIM DA VAR  OKU ORALARI  TAMAMMI

Bu makine  bilgisayar teknolojisi ve işlemcilidir  verilen programlar doğrultusunda ancak iş yaparlar  ve bilinçsizce kurcalamada  ağır hasar verebilirsin dikkatlki ol ..

el kitabının en arkasındaki programlar zaten makineye kayıtlıdırlar  onları baz alıpta sakın yapacam diye uğraşma çünkü onlar yüklüdür fabrikasyon olaraktan ..

karıştırmadan ötürü alet kitlenirse hemen bataryayı dışarı al 5 dakka sonra  tak bak düzeldiyse kurtardın bu seferlik  bu kitlemeleri devamlı yaptırırsan alet kendini tam korumaya alır ve kendini kitler bi daa da  açmaz ancak buraya gelirse açarız

saygılar...........................................................................nacibaba...............................onk...

Yukarı Dön
rodos Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı rodos Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Şubat 2017/2010 Saat 18:40
teşekkürler naci bey makina sıfır değil 2. el şu an maddi konuda da sıkıntılı bir dönemden geçiyorum. benim sizden isteğim all metalde çalışabileceğim ayarlamaları makina üzerinde yapabilmem için bana yardımcı olmanız. makinayı açınca voltajı kısmından sonra ayar yapabilmem için ne yapmam gerek ve yapacağım programı hafızaya almak istiyorum . teşekkür ederim.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Şubat 2017/2010 Saat 15:54

ARKADAŞIM MERHABA

Yapacağın en iyi olanak şöyle
aç makineyi menü başı çıkınca  aşağı oklu tuşa basımlarlan gel (PROSPECTING ) MODUNA VE BAS GİR BURAYA İLK ÖNCE SENDEN HAVA AYARININ YAPILMASINI İSTEYECEKTİR SONRA TOPRAK AYARININ VE GİRERSİN HEMEN ARAMA ŞEKLİNE

Bu mod all metaldir  ayırımsızdır  seni,n istediğin şekil budur burda her metale cevap alınır yalnızca neyin ne olduğunu anlaman için ekranın solu yukarsı vdi nosuna bak  veya en altı ekranın yatay çalışan singa garaph   ekranına bak  burası all metalde en derin algılamalarda sana ikonlarlan heber verir   ikonun duruş yerine bak  eksi içindemi yani 00 ortasıdır bunun solu içi demirler sağı içi de kıymetlilerdir  ve makinenin sağ tarafı kutusu üstüne bak orda bir grafik görücen ayırımlı ayırımsız metallerinin bir listesi vardır ikon hangi yerde ise ikonun durduğu yeri kutu üstü grafik çizimlen karşılaştırıp bunun   ne olduğunu anlıyabilirsin

Hepsi bukadar

SAYGILAR................................................................NACİBABA....................................ONK...
Yukarı Dön
rodos Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı rodos Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Şubat 2017/2010 Saat 06:07
teşekkür ederim naci bey azınıza sağlık yapıp deniyecem. tecrubelerimi ve sonuçları sizlerle paylaşacağım
Yukarı Dön
amale Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 109
  Alıntı amale Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10/Şubat 2017/2010 Saat 12:49
naci abi ricam olacak cok işin var biliyorum ama bitek sen yapabilirsin ricam şu xlt nin elektronik devresinin resmini istiyorum spectrum E sersinin yani yeni modelin şu gök kuşagı şeklinde olan eski modelin degill dfx in elektronik devresinin resmi varda siz demizştinizki dfx ile xlt arasında cok fark yok benim için xlt nin elektronik devresi cok önemli bişeye bakıcam aklıma bişey takıldıdaa... size mutlaka xlt gelir zahmet olacak ama net bir şekilde üstten devreyi resimlemenizi önemle rica ediyorum cok önemlii
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 45678 12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50