Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 5758596061 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Haziran 2017/2012 Saat 16:26

HERKESE  DOĞRU OLARAK  ÇUBUK KONUSUNDA GENEL AÇIKLAMALAR..........ONK..

ESAS ANLAŞILAMIYAN SEBEBLERİN BAŞINDAKİ İŞ  DEFALARCA HERYERDE SÖYLÜYORUM AMA NİYE ANLAŞILMIYOR BEN DE BİLMİYORUM  ACABA BENMİ ANLATAMIYORUM ONU DA BİLMİYORUM.

SIRASINLAN
1> GELDİN ARAZİDESİN TUTTUN ÇUBUKLARI İLERİ YÖNÜNE DOĞRU SORUYORSUN
<> BEN BU TARLADA VEYA BU İSTİKAMETTE ALTIN BİR GÖMÜ ARIYORUM VARMIDIR YOKMUDUR VARSA (İLERİ DOĞRU ) HAREKET YAP YOKSA DA ( GERİYE DOĞRU ) HAREKETLEN BANA BİLDİR  _____________SORU BU SORDUN BEKLEDİN GELDİ CEVAP
2>İLERİ HAREKET YAPTI >>BUNU 3 KERRE TEKRARLA HEPSİNDE İLERİ GÖSTERİYORSA------->
<>YENİDEN KUR VE DE Kİ BENİ BUNUN ÜSTÜNE GÖTÜR (KOMUTUNU VER )
3> UÇLARDAN BİR ÇEKİM ALANI OLUR VE SENİ O YERİN ÜSTÜNE GÖTÜRÜR VE BAŞLAR YAVAŞ YAVAŞ AŞAĞI DOĞRU EĞİLMİYE VE TAM EĞİLİMDE DE TOPRAKTA HANGİ NOKTAYA KONUYORSA YER ORASIDIR .
4> İŞTE BU DURUMDA HEMEN  ORASINI İLKÖNCE KAZMA HEYECANLANMA DOĞAL OL
     MAKİNENİ ÇIKAR KUR ÇALIŞTIR VE BU GÖSTERİLEN YERİN ÜSTÜNDE BAŞLIĞI
     DOLAŞTIR  ŞAYET ÇOK KUWETLİ BİR ALAN YAPARSA  SES DE KIYAMETİ  KOPARIRSA İŞİ ALDIN DEMEKTİR.
<> MAKİNEYİ DOLAŞTIRDIN HİÇBİR SES İŞARET YOKSA MAKİNEDE  
><ANLA Kİ ORDA SADECE ALTINA AİT MİNERİLİZASYON  SERPİNTİSİ VARDIR  BU 
     DA ALTIN FABRİKALARI  NIN İŞİDİR BU TOPRAKLARDA ŞAYET ÇOKSA BU ALTIN SERPİNTİLERİ  BUNU SEN GÖZLE GÖREMESSİN MAKİNE DE ALGILAMAZ BUNU  
    (( AMA ÇUBUKLAR SADECE ALGILARLAR BU DURUMU )) BU KADAR HASSASDIRLAR 
     ÇÜNKÜ BU ÇUBUK SİSTEMİNLEN HER TÜRLÜ MADEN YATAKLARINI DA TESPİT EDİYORSUN  ( YER ALTINDA NE ÇEŞİT ŞEY ARIYORSAN TÜMÜNÜ TESPİT EDEBİLİRSİN  )    

GELELİM  SADETE  BURDA HİKAYE --HURAFE--YOK BENİM YAPTIĞIM DA AYNI İŞİ YAPIYORMUŞ  BİRİ DE KABLO İÇİ TELİNDEN YAPMIŞ SORMUŞMUŞTA  BİLMEMNEYMİŞ FALAN FİLAN  BUNLARI BİR KERRE HERKES GEÇSİN  BEN NEYİN NE OLDUĞUNU GAYET İYİ BİLİYORUM GERİSİ BENİ HİÇ İLGİLENDİRMİYOR ..

BAŞINDAN SÖYLÜYORUM ZATEN KILAVUZLARINDA DA YAZIYOR  ALTINI SORDUN VAR DEDİ GİTTİN MAKİNE YOK DEDİ MANASI BU İŞTE  BURDA HERHANGİ BİR YANLIŞLIK YOKKİ İŞİ ZATEN BAŞINDAN DOĞRU OLARAK ANLATIYORUM   AMA SİZLER BAŞKA TÜRLÜ ANLIYORSANIZ ORASINI BEN BİLMEM ..

EFENDİM MAKİNE İLEN DE BAKTIM O GÖSTERİLEN YERE  MAKİNE DE ÖTTÜ AÇTIM BAKTIM BİR TAŞ ÇIKTI BUNA ÖTÜYOR   BU TAŞ ZATEN ANLASAN SANA ALTINDAN FAZLA KAZANDIRACAK ( METEOR ) TAŞI ANLAMAZSSAN  SIPITIR ATARSIN GİDER SONRA DA BOL BOL SİTEM EDERSİNİZ ..

VEYA MAKİNE ÖTTÜ DE DEMİR ÇIKMIŞ  TENEKE PARÇASI ÇIKMIŞ  ....
MAKİNE ÖTTÜYSE O YERDE  SOR BAKALIM ÇUBUKLARA BU ALTIN MI DEMİR Mİ  DİYE  SONRA AÇMAYA BAKASINIZ.
BAKSAN ZATEN ALTIN VARMI VAR  DEDİ 
SOR DEMİR VEYA BAŞKA ŞEY VARMI  VAR DEDİ 
SOR METEOR TAŞIMI BU 
DEDİ SADECE DEMİR AKSAM İLEN ALTIN  HAAA BU DURUMDA  YAPILACAK İŞ ----->

AÇ BİRAZ  BAKTIN ALTIN YOK ANLA ALTIN MİNERALİDİR O AZ SONRA DA DEMİRLERİ VEYA METEOR TAŞINI BULDUN   BEN NE YAPAYIM  SİZLER DOĞRU DÜRÜST ARAMIYORSANIZ  BANA NİYE ÇATARSINIZ DEĞİLMİ..  
BEN DEMİYORMUYUM İYİ CE SORGULAYIN ÇEŞİTLİ ŞEYLERİ DE İLERİ SÜRÜP GENİŞ BİR SORGULAMA YAPIN  HERYERDE DİYORUM AMA DİNLEYEN KİMKİ...

ONDAN SONRA ALTIN DEDİ YA BOŞ ÇIKTI YA DEMİR ÇIKTI YA TENEKE ÇIKTI YA DA TAŞ ÇIKTI TAŞA BİLE ÖTÜYOR VS VS ....

VEYA HİÇBİŞİ ÇIKMADI  BUNLARI BEN KABUL ETMİYORUM  BU SİSTEMİN HER TÜRLÜ HALİ DENENMİŞTİR ONDAN SONRA PİYASAYA SÜRÜLMÜŞTÜR  SİZLERİN TEK KABAHATİ EKSİK İŞLER YAPMANIZDAN KAY NAKLANIYOR BUNU ANLAYIN LÜTFEN  VE BU ELEŞTİRİLERE DE ARTIK BİR SON VERELİM..

O KADAR ÇIK KİŞİLER VARDIRKİ ARADIKLARINI BULANLAR BEN BUNLARI GÖRMESSEM DUYMASSAM  ZATEN ÇIKARMAM BIRAKIRIM BU İŞİ  BEN BİLE %90 KENDİ İŞLERİMDE KULLANIYORUM  BEN KENDİME Mİ  İNANAYIM YOKSA KARŞI TARAFTAKİLERİN SÖYLEDİKLERİNE Mİ ELBETTE KENDİME İNANIRIM ÇÜNKÜ KENDİM YAPIYORUM OLUYOR 
ONUN İÇİN TÜM OLUMSUZ HER SÖYLENEN BENİ HİÇBİR SURETTE İLGİLENDİRMİYOR  BEN MÜSTERİHİM RAHATIM KONUDA ...
YAPAN ALAN NASIL YAPIP ALIYOR  DEMEKKİ TAM EĞİLİYOR İŞİNE BAKIYOR ALIYOR..

BAZI MİSALLER...........................................................................................................ONK..

ÖYLE YERLER ARAZİLER VARKİ BURA BİR KÖY DE OLABİLİR --ÇİFTLİK DE OLABİLİR--UFAK YERLEŞİM DE VEYA YAZLIK DA VS VS .......
SENELERCE ÇEŞİTLİ TEKNİKLERLER GETİRİLİLMİŞ BU YERLERE KONU ( SU ) KONUSU MESELA  BU BAHSİ GEÇEN TÜM BU YERLERDE HİÇ BOŞUNA MASRAF YAPMAYIN YOK SU DENMİŞ  TAMAMMI BURAYA KADAR ..

BİRİ DE BU İŞE BAKIYOR VE BENDEN ALDIĞI ÇUBUKLARI BU İŞE KULLANIYOR GELİYOR TAK BURDA DİYOR BİR SONDAJ GÜRÜL GÜRÜL SU ÇIKIYOR  BUNLAR ÇOKTUR..

BİRİLERİ DE BİR KUYUNUN AÇILMASI MİLYARLARA MAAL OLAN BİR İŞ SONUNDA DA YA ÇIKAR YA DA ÇIKMAZ ŞANSA  İŞ PETROL ARAMASI SONDAJCILIĞI ..
BENİM BU ÇUBUKALN DENEMİŞLER  AÇILAN O KUYUDA ACAİP BİR PETROL REZERVİ ÇIKMIŞ VAY BE BELKİ BU ŞANSTI BİR YER DAHA BAKALIM DİYORLAR ORDA DA SONUÇ AYNI SONRASINDAKİLERDE DE HEP AYNI ..
BUNLAR BÜYÜK RİSKLİ İŞLERDİR  DİKKAT EDİNİZ

HADDİNDEN FAZLA KİŞİLER DE ARADIKLARINA KAVUŞMUŞTUR YİNE BU SİSTEMLEN 
ÇÜNKİ İNSANLAR DURDUKLARI YERLERDE DURMUYORLARKİ  ACABA BİR BAKSAM ŞU İŞİ DE YAPIYORMU BUNU DA YAPIYORMU DERKEN HERKES YENİ BİŞİLER BULUP BANA HABER VERİYORLAR BEN DE BAKIYORUM HAKKETEN O DEDİĞİNİ DE YAPIYOR BUNLARI KILAVUZLARA EK BÜLTENLER OLARAK EKLİYORUM ONUN İÇİNDİR Kİ KILAVUZLARI KARIŞIKTIR BİR SIRA TAKİP ETMEZ ...
GEÇENLERDE BAŞBAKAN DA DEDİ NİYE KAÇAKÇI ARTIK HİÇ MAYINA BASMAZ OLDU SEBEBİ NEDİR ACEP DEMEDİMİ SEBEBİ DE HEPSİ NİN BU SİSTEMİ KULLANIYOR OLMASINDANDIR
BEN DE DİYORUM KENDİ KENDİME ACABA BU SINIR BAYLARINDA BUKADAR YERLEŞİM YERİMİ VAR TARİHİ ESERLERMİ VAR DİYE DÜŞÜNDÜM GOOGLE EARTH DAN BİR TARADIM SİTEDE DE BURNUMUZUN DİBİNDEKİ TARİHİ ESERLERDE TOPLUYORUM BU YERLERİ  HERHALDE SINNIRI AŞIP BU YERLERDE ÇALIŞIYORLAR KELLE KOLTUKTA DEDİMDİ AMA İŞ BAŞKAYMIŞ  BU İŞİ DE BAŞBAKANIN DEMECİNDEN SONRA SIKI BİR ARAŞTIRMA SONUCUNDA BULDUM  BU SINIR BÖLGELERİNDE AŞAĞU YUKARI 300 E YAKIN ÇUBUK VARDIR  GİTMİŞ YANİ DEKONTLARI İNCELEDİM SONUNDA DA TÜM DEKONTLARI YAKTIM HİÇBİRKİMSEYE AİT HİÇBİR BİLGİ ADRES TEL NOSU BIRAKMADIM NE OLUR NE OLMAZ ..
BİZİM ASKER DE KULLANIYOR DA KOMUTANLARINA GÖSTERMEDEN YAPIYORLAR BU İŞİ  YOKSA KOMUTANLARIN İNANÇLARI YOK BU İŞE ŞİDDETLEN KARŞI ÇIKIYORLAR HALBUKİ BENİSELERSE İDİLER OLUR RIZA GÖSTERSELERDİ KAÇAKÇI NASIL BASMIYORSA ASKERDE  BASMAZDI KURTULURDU BEN NE YAPAYIM  BU İŞİ DE BURDA GELİBOLUDA İKEN ORALARA TAYİN OLAN AST SUBAY ARKADAŞLAR TAŞIDI GÖTÜRDÜLER ALIŞTIRDILAR  ONLARDA HİÇBİSİ YOK  OLMUYANLAR SAKADA GİRİYORLAR  BEN ASKERİYEDEN PARA PUL DA TALEP ETMEDİM ORDAKİ TÜM ASKERLER BENİM BİRER EVLADIM SAYILIRLAR HERKES  BEN BU ZİYNİYETTEYİM BAŞKALARINI BİLMEM ..

BİR ARA BAKTIM YOĞUN ŞEKİLDE TÜRKİYENİN HER TARAFINDAN HOCALAR BAKIMCILAR GELMİYE BAŞLADI  BU ÇUBUKLARIN 10 CM İLEN 6--7 CM LERİNİ YAPTIRMAYA BAŞLADILAR NE İÇİNMİŞ İŞTE EVLERDE ORDA BURDA KONAN SAKLANAN MUSKALARI BULMAK İÇİN ALLAH ALLAH  ÇIKARIYORMU DİYORUM HEM DE NASIL DİYORLAR  NE DİYEYİM  ALLAH İŞLERİNİ GÜÇLERİNİ RAST GETİRSİN

BEN MESELA YOLLARDA KULLANIYORUM İLERDE TRAFİK JANDARMA TRAFİK VARMI DİYE VAR VEYA YOK ÇOK DA DOĞRU HİÇ ŞAŞMAZ
İKİNCİSİ GECE TEKTEKTE İKEN TAKİP EDEN GÖZETLEYEN VEYA ŞİKAYET ÜZERİ ÜSTÜME GELEN JANDARMA VEYA KÖYLÜ VS VARMI YOKMU  %100 DOĞRU OLARAK ÇIKIYOR 
Bir gün motorsikletlen gece kovalama yedim arazi içindeyim önüme çıktı 2 ayrı yol gibi yer sağa baktım ay ışığı da var ya 300 metrelik gece görüş cihazı da var sağ tarafı ilerde kayalıklar ilen yükselme şekli var sol tarafı daha münasip tam sola sarkacakken  hemen çubuklan baktım sağa gir dedi girdim ve öyle bir yere geldimki sadece insan at bir de arazi motoru gider  burda iyice rahatladım yavaşladım da çünkü arkam sıra gelen araç 4 tekerli  giremez buralkara sonra bayır yaptı patenaj lan filan zorlan kaya kaya çıktım o patikayı sonra düzeldi tam tepeye çıkmışım aşağılar o geldiğim taraf da olduğu gibi gözüküyor arkam sıra takipçileri de gördüm geri dönmüş gidiyorlardı  gittiler asfalta çıkış yerini tutup ışıkları da söndürdüler meğerse bu yerin bir girişi bir çıkışı varmış ama ben buldum başka bir kaçış yolu sonra yine çubukların yardımı gece görüşünlen beraber buranın arka tarafalara giden bir inişini de buldum inerken de 4 sefer yanladım bir keresinde de ayağım eksozlan toprak arasında kaldı çok fena da yandımdı eksozdan  eksozlar bende aşağıdan itibaren doğru arkaya kadar yukarı tam bagaj yerine doğru çıkıyor alttan düz gidenlerden değil ..neyse burdan indim aşağı devrilmeler yanlamaların sonucu düzlüğe çıkınca bir tam kontrol yaptım eksik gedik düşen bişiler varmı diye yok bereket gene burdan bir buğday tarlası içine girip asfalta kadar çıktım  onlar nerde bekliyor benb nerdeyim belki 1.5 km ötesinden çıktım tam gaz ileri  ertesi günü boş olarak geldim bu yere bu tarlanın kimin olduğunu öğrendim sahibini buldum dedim arkadaş akşam beni jandarma kovaladı mecburi senin tarlandan geçtim gel gidip bakalım zarar neyse ödeyeyim küfür bedua et me arkamdan diye  o da dedi ki bak hemşehrim biz de bu adama gıcığız  farkındayız akşamdan sabaha kadar nöbette kaldılar orda gizlendiler benim çocuk da geçmiş ödü patlamış korkudan adam traktörü de çektiriyor karakol yanına bir gece de nezerathane ertesi günü mahkemeye çıkarıyor sonuç para cezası serbest te  traktarü vermez sakalı almazssa öyle cins bir adam madem akşam seni kovaladı sen sebebsin benim oğlan da bu yüzden kurtuldu var git yoluna benden helal olsun o zarar zaten motosiklet o yatanları biz düzeltiriz bişi olmaz dedi tamam dedim ayrıldım  şimdi o yok gitti çok cinsin biriydi kafaya taktımı sonuna kadar işi götürürdü ...

ARKADAŞLAR BİR KÖYDE TRAKYA KRALIĞININ  LAHİŞT MEZARLARINI BULDULAR Kİ BABALARI ONDAN ÖNCEKİLERİ BULAMAMIŞ HER YER ARANDIĞI HALDE BU LAHİTLİ MEZARLIK KRAL AİLESİ SÜLALERİNE AİT HER YAŞTA HER CİNSTE APAYRI BİR MEZARLIK VE KOMPLE HAYATTAKİ TÜM MÜCEVHERLERİ EŞYALARI PARALARI İLEN GÖMÜLMÜŞLER BUNLAR SIRASINLAN BULDULAR  VE BENDEN EMANET OLARAK BENİM ÇUBUKLARI ALIP TA BULDULAR
Aynı köyden bir başka defineci grubu bunları izliyorlar bunlar farkında değiller ve tesadüfe bakın ki bu rakadaşın sülalesindeki onların olan bir tarlada bu işler ve bunlar işe ara verince  bu sefer  bu takip edenler gelip rastgele bir mezarı açarlar ve 2 tane de taç çıkar gerisi meçhuldedir ne olduğu bu ona buna gösterince nadem bu bu fiyatı verdi diyelim misal 5 ver miş buda diyorki bu 10 eder  böyleliklen kısa sürede araklandı bu taç bugün çanakkale müzesinde ve paha biçilemiyen bir eserdir  ..
yine benden alınan  ilk 40 ıncı çubuğun hikayesidir bu aşağıdaki anlatığım
Bir başka ları da başka bir yerde yine bu köye yakın sırtlar dizisinde şahane 2 tane lahit içi hiç açılmadan mafyaya kaptırıyorlar  ve gelen bir gemiden çıkan sadece pervanenin rüzgarı hiç motor sesi yok eksoz sesi yok gelip bunu burdan alıp geminin anbarına koymuşlar gidiş o gidiş bu 2 arkadaş fazlaca da diretince 2 si de iş adamıydı yoldaki bir benzinlikte kurşunlanarak öldürüldüler  gelen haber böyle 2 sinin de öldürüldüğü doğrudur ama iş bu şekildemi başkamı orasını bilemem  ama bu 2 arkadaş bu antik işin tam içindelerdi ve özel de müzeleri de vardı her neyse allash gani gani rah met eylesin ..

YA ŞİMDİ BEN BURDA HANGİSİNİ ANLATAYIM  DAHA BÖYLE YÜZLERCE VAKKA VAR ÇUBUKLAN BULUNAN  VE KONUDA BUKADAR DOĞRU İŞLER VARKEN BUKADAR BULUNANLAR VARKEN BAZI ARKADAŞLAR DA  BAŞKA TÜRLÜ ŞEYLER KONUŞUYORLAR  EĞERKİ BU KONUŞMALAR BENİ BALTALAMAK DEĞİLSE SUÇU TAMAMİYLEN KENDİLERİNDE ARAMALADIRLAR  BEN BUNU BİLİR BUNU SÖYLERİM BU SAATEN SONRA KİMSE DE KUSURA BAKMASIN ..

DÜNYANIN HER İŞİNİ YAPAN BİR SİSTEME HİÇKİMSE HİÇBİŞİ SÖYLEME HAKKI YOKTUR..

SAYGILARIMLAN..............................OSMAN NACİ KANAT...........NACİBABA...................ONK...

Yukarı Dön
mustafaulker Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 29/Temmuz 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 3
  Alıntı mustafaulker Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Temmuz 2017/2012 Saat 08:10
Hocam ben şimdi bu çubuklardan alacağım inşallah.Kan grubum A RH(-).en zorbulunan 2. kan grubu.Bu tek kişi çalıştırma işinde engel ortadan kalkar mı?Bir de bikaç kişi var ki ben kazdım bi şey çıkmadı diyor,acaba hataları nerde?Benzetme yapmak değil hatta alakası bile yok ama aldığımız alan taramayı satan firma sizi tam noktasına götürmez yakınına götürür size bir de makina verelim gibi sözler söylediler.Siz çubukların altım mineraline de duyarlı olduğunu söylediniz.Minarel de olsa tam noktasına kadar götürüyor mu?

Teşekkürler.
Hayatta nasıl düşünürsen o olursun.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Temmuz 2017/2012 Saat 09:07

MUSTAFAÜLKER  ARKADAŞA

BAK KARDEŞİM BİR ÜSTTE SENİN YAZDIĞIN YERİN SENİN SORULARININ CEVABI VAR ORDA DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE OKUYUN .
EVET TAM MERKEZİNE GÖTÜRÜR
KAN GRUBU EN İYİ ANINDA ÇALIŞANI   SIFIR ER AŞ NEGATİFDİR
SEN KARŞINA HERHALDE BİR KİŞİ ALIP ÇALIŞACAN  ÖYLE GÖZÜKÜYOR
BİR DE ONUN BUNUN DEDİKLERİNE BAKARSANIZ BU KONUDA  HİÇ BİR ŞEY DE YAPAMAZSSINIZ  2.LEMLERDE KALIRSINIZ  ACABA LARI YAŞARSINIZ  ONUN İÇİN AKLINIZ HİÇ KESMİYORSA  ALMAYIN BAŞKA BİR ALTERNATİF KONULARA BAKIN O DA VARSA TABİİ ..
77 YAŞINDA BEN HERHALDE İNSANLARI KANDIRMAYA ÇIKMADIM BU PİYASAYA  ELALEMİN SÖZÜ HER ZAMAN %99 YANILTICIDIR BAŞKA DÜŞÜNCELERİ VARDIR BAŞKALARININ ADAMLARIDIR BALTALAMAYA UĞRAŞIYORLARDIR VS VS GİDER DE GİDER ..
SİZ HERKİM ALICAKSA BENİM SÖYLEDİKLERİME DİKKAT EDİCEK BAŞKALARININ DEĞİL  BEN MALIMIN ARKASINDAYIM KEFİLİM VE GERİ İADESİ VARDIR DİYORUM SİZLER HALEN NELER SÖYLÜYORSUNUZ  BİLEMİYORUM HİÇBİŞİ DE SÖYLEMEK İSTEMİYORUM ......

.......................................................................................NACİBABA............................ONK...
Yukarı Dön
mustafaulker Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 29/Temmuz 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 3
  Alıntı mustafaulker Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Temmuz 2017/2012 Saat 14:28
Tamam hocam bişey demedim ki.Okudum zahar.Acabalarıma cevap arıyorum.Allah hayırlısını nasip etsin.Kader sebeplere bağlıdır.Sebep olur inşallah.
Hayatta nasıl düşünürsen o olursun.
Yukarı Dön
gold Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 20/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 39
  Alıntı gold Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18/Temmuz 2017/2012 Saat 04:14
Orjinalini yazan: nacibaba

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR
SORU 1>>>>
ŞİMDİ DURDUN BİR YERDE  TUTTUN VE SORDUN BU YERDE ALTIN VARMI DİYE DEDİ VAR VE SORDUN  NERDE GÖTÜR BENİ  GÖTÜRDÜ SENİ BİR NOKTAYA BURASI DEDİ ..
BURAYA KADAR SENİN DEDİĞİN AYNIMIDIR BU ŞEKİLDE Mİ YAPIYORSUN  BUNU ANLAT Bİ GENİŞÇE  VE YAZ BAŞINA SORU 1.İN CEVABIDIR DİYE ..

SORU 2> YUKARDA SON KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDİYORUZ ...
ÇUBUKLAR  ALTIN SORDUN SENİ GÖTÜRDÜ BİR NOKTAYA BURASI DEDİ . İŞTE BURASINI BAŞTAN KAZMIYACAKSIN BURAYA BİR MAKİNE TUITUCAKSIN MAKİNE CEVAP VERMEZSSE HİÇ ÖTME  YAPMASSA ANLA Kİ ORASININ TOPRAĞI ALTIN MİNERALİDİR  VE ORAYLAN HİÇ UĞRAŞMIYACAKSIN KAZMAYA  İŞÇİLİK YAPMA ORDA  ORDAN BAŞKA BİR SAHAYA YÖNEL YENİ BİR YER BULMAYA BAK ORASI DA AYNEN ÖYLE ÇIKARSA YANİ MAKİNE HİÇ ÖTMESSE BAŞKA TARAFA  YÖNEL BU İŞ BÖYLE ..

NOT>BU ÇUBUKLARDA KABAHAT YOKTA İNSAN BEYNİNDEKİ BU İŞE YATKIN OLAN MERKEZDE BAZI ŞEYLER VARDIR BUNLARIN BİLİNMESİNDE DE FAYDA VARDIR ŞİMDİYE DEK YAZMADIM AMA KİMİN BAŞINA GELDİYSE ÖĞRENSİN DİYE YAZIYORUM  BU ÇUBUK SİSTEMİ HER İNSANIN BEYNİNDE VAR OLAN BİR SİSTEMLEN ÇALIŞIYOR ÇUBUKLAR SADECE   BEYİNDEN GELEN EMİRLERİ KAN SİNİR SİSTEMİNLEN  PARMAK UÇLARINA İLETİR  VE ÇUBUKLARDA İÇİNDEKİ MADDELERİN DE OLGUSUNLAN BİR REAKSİYON OLUŞUR VE GÖNDERMEYİ ÇUBUKLAR YAPAR HEDEFE DOĞRU HEDEF SAHASI YOKLANIR VARSA SÖYLENEN ŞEYE RASTLANILIRSA  DA BU GİDEN SİNYAL GERİ GELİR VE AYNI YOLLA BEYİNDEKİ BU MERKEZDE DEĞERLENDİRMEYE ALINIR  BEYİN ANALİZİNİ YAPIP BU SEFER ÇUBUKLARA BUNUN NE OLDUĞUNU BİLDİRİR VE ÇUBUKLARIN DA BASİT BİR HAREKET DİLİYLEN KULLANICIYA BİŞİLER SÖYLER  SÖYLEMESİ DE ÇUBUKLARIN HAREKETLERİNE BAKILARAK ANLAŞILIR  BURDA BEYİN DE DURUR ÇUBUK DA DURUR SON CEVAP VERİLMİŞTİR ÇÜNKİ .. BU SEFER VAR CEVABI ALINMIŞSSA ÇUBUKLAR YİNE DÜZ ŞEKLE GETİRİLİP BENİ BU YERE GÖTÜR KOMUTU VERİLİR VE SİZİ ORAYA RESMEN GÖTÜRÜR NOKTA BURASI DER . BURDA  İŞTE BUNU ANLAMADA MAKİNE KULLANILIYOR  ŞAYET BURDA BİR GÖMÜ VARSA ALET TUTULDUĞUNDA SES ACAİP ÇIKACAKTIR İŞTE O ZAMAN BURDAN İŞİ ALDINIZ DEMEKTİR ...AMAAA SES ÇIKMADI MAKİNEDEN ANLAYIN Kİ BURANIN TOPRAĞINDA ALTIN MİNERALLERİ VARDIR  BU  SADECE ALTIN FABRİKALARININ İŞİDİR BİZİM DEĞİLDİR  MAKİNE CEVAP VERMESSE YENİ BİR YER İÇİN BAŞKA TARAFA GEÇİLİR..

Bir konuda size katılmıyorum..Çubuklar bir hedef verdi ve cihazla teyid edin diyorsunuz ya...
Öncelikle çubuklar 5 metredeki metali dahi bulabilir.Ama dedektörler sınırlıdır.Bu durumda eğer yüzeye yakınsa dedektörle teyid edebilirsiniz yok derinse (1 metre altı) boş geçersiniz..Buda yanılmadır..

Naci ustanın çubuklarını bende kullanıyorum.Yalnız derinlik belirlemede kendi yöntemlerim var.Ve bu %99 doğrudur...
2 bakır kazık, 5 metre bakır 6 mm kablo, ile derinliği net ölçebilirsiniz..Bu bilniyordur diye açıklamaya gerek görmüyorum..
Yukarı Dön
baracuda0031 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 03/Ekim 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 7
  Alıntı baracuda0031 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18/Temmuz 2017/2012 Saat 10:33
acaba derinlik ölçme uygulamasını nasıl yapıyorsunuz?daha önce hiç duymadımda.bakır borular uzunluk ve kalınlık ölçüleri ne olması lazım.
kurşun kalem kalınlığında ve boyunda olsa yeterli midir?ve uygulanışı lütfen ???
Yukarı Dön
gold Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 20/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 39
  Alıntı gold Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Temmuz 2017/2012 Saat 04:53
Malzemeler:
*2 adet 1 metrelik bakır kazık
*5 metre bakır kablo

Uygulanışı:
Öncelikle hedeflediğiniz noktaya kazığın birini 50 cm çakın.Diğer kazığıda 5 metre uzağına çakın.Ve kabloyu uçlarına tutturun..

Kullanımı:
2.kazığın(hedefteki değil)ordan kablonun üstüne gelecek şekilde tekrar çubukları tutun..Çubuklar sizi hedefteki yere yönlendirecek taki bir yerde gitmeyecek..(Artık yaklaşsanızda tersine gider..)
Tam gitmediği takıldığı yeri baz alarak metreyle ilk çaktığınız hedefdeki yeri ölçün..Bu ölçü derinliktir..Ve gönlünüz rahat olsun doğrudur..
Tabi çubuklarınız her neye gittiyse onun derinliğidir.:)

Yukarı Dön
baracuda0031 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 03/Ekim 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 7
  Alıntı baracuda0031 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Temmuz 2017/2012 Saat 12:22
Orjinalini yazan: gold

Malzemeler:*2 adet 1 metrelik bakır kazık*5 metre bakır kabloUygulanışı:Öncelikle hedeflediğiniz noktaya kazığın birini 50 cm çakın.Diğer kazığıda 5 metre uzağına çakın.Ve kabloyu uçlarına tutturun..Kullanımı:2.kazığın(hedefteki değil)ordan kablonun üstüne gelecek şekilde tekrar çubukları tutun..Çubuklar sizi hedefteki yere yönlendirecek taki bir yerde gitmeyecek..(Artık yaklaşsanızda tersine gider..)Tam gitmediği takıldığı yeri baz alarak metreyle ilk çaktığınız hedefdeki yeri ölçün..Bu ölçü derinliktir..Ve gönlünüz rahat olsun doğrudur..Tabi çubuklarınız her neye gittiyse onun derinliğidir.:)

Aydınlatıcı bilgileriniz için Teşekkürler....
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Temmuz 2017/2012 Saat 09:04

KARABEY ARKADAŞ ' A

ARKADAŞIM SENİN BİLGİSAYARDA VİRÜS BULAŞIĞI VAR  LÜTFEN BİLGİSAYARINI YENİDEN FORMATLA VE ÖYLE KULLAN AKSİ BU ŞEKİLDE DEVAM EDERSENİZ SİZİ SİTEDEN ÇIKARMAK MECBURİYETİNDE KALICAM HABERİNİZ OLSUN ..

HER GİRİŞİNİZDE  BURAYA VİRÜS DE GETİRİYORSUNUZ  HABERİNİZ OLSUN BEN DEVAMLI BURASINI  BEKLİYEMEM  KUSURA BAKMAYIN

..........................................................................................NACİBABA...........................ONK...

GOLD ARKADAŞ HA BİRE BİŞİLERLEN UĞRAŞIYOR O DA KENDİNCE BİR YÖNTEMLER BULMA PEŞİNDE  O DİYORKİ TAM NOKTAYI ALIYORUM DA  DERİNLİK KONUSUNDA  SORUNLAR VAR DİYOR  ÇUBUKTA DERİNLİK ÇOK FAZLA  YA MAL AŞAĞILARDA BİR YERDE İSE VE MAKİNE  İLEN DE ALAMASSAK NE OLUR SORUNUNA BİR İŞLEM GETİRMİŞ ONU TARİF EDİYOR

DAHA DA AÇIKÇASI BEN DİYORUMKİ  ALTIN KONUSUNDA  TAM NOKTAYI BULUNCA BİR MAKİNE TUTUN DİYORUM YA  GOLD DA DİYORKİ O MAKİNE TUTULAN YERDE DERİNLİK ÇOK FAZLAYSA MAKİNENİN KAPASİTESİNİ GEÇERSE NE OLUCAK <????  İŞTE BUNA BİR ÇÖZÜM BULMUŞ ANLATIYOR.

SİZDE BAŞKA TÜRLÜ KONUŞUP YAZIYORSUNUZ  SİTEYE YAZDIKTAN SONRA YAZDIĞINIZI KONTROL EDİYORMUSUNUZ  LÜTFEN ALAKASIZ ŞEYLER YAZMAYINIZ...
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Temmuz 2017/2012 Saat 14:04

ALIN SİZE HAKİKİ BİR HABER DAHA

BENDEN BİR AY KADAR OLUYOR ANADOLUNUN BİRYERLERİNDEN BİR ARKADAŞ ÇUBUK ALDI
5 ARKADAŞ BUNLAR  MAKİNELERİ YOK ÇUBUKLARI BİLE 5İ BİRLEŞİP ALDILAR BENİM BUNLARDAN HABERİM  BİLE YOKTUR.. KENDİ ANLATIMLARINI YAZIYORUM TABİKİ ONLARIN ONAYINI DA ALARAKTAN  YER İSMİ YOK ŞAHISLARIN İSİMLERİ YOK YAZMIYORUM  SADECE 5 KİŞİLER..

BUNLARIN KÖYÜ İLEN BİR İLERKİ BAYAĞI ARASI VARMIŞ 2.Cİ KÖY ARASINDA   7 TANE ARALIKLI HÖYÜKLER VARMIŞ  ÖYLE UFAK TEFEK HÖYÜK DE DEĞİL BABAYİĞİT EBADLARDA  BUNLAR BU HÖYÜKLERİN HAKİKİLİĞİ  HAKKINDA BİLGİ ALDILAR VE ANLATIMLARINA GÖRE  DE HÖYÜĞÜN YANINDAN CEP TELEFONU İLEN BEN SORUYORUM O BAKIYOR CEVAPLIYOR 7 Sİ DE TAMAM HAKİKİ VE BUNLARI YÖNLENDİREREK BUNLARIN YERLEŞİM YERLERİNİ DE BULDURUYORUM  DİYORUMKİ BU ARKADAŞLARA HÖYÜKLERE SAKIN DOKUNMAYIN ONLAR DEVLETİN TEKELİ ALTINDA CEZASI ÇOKTUR ELLEMEYİN ZATEN SİZİN İŞİNİZ DEĞİL MAKİNE PARKURU GEREKLİ  ÇÜNKÜ ÇOK BÜYÜK HÖYÜKLER TAMAM DEDİLER SİZ BUNLARIN YERLEŞİM ALANLARINDA SORU CEVAP YÖNTEMİ İLEN ÇALIŞMA YAPIN ELBETTE BİŞİLERE RASTLIYACAKSINIZ TAMAM DENDİ  VE YİNE İYİCE ANLATIMLARLAN NEYİN NASIL YAPILACAĞINI TELEFONLAN BUNLARA ÖĞRETİYORUM  BUNLAR BAŞLIYORLAR ÇALIŞMAYA  TOPLAM ARALIKSIZ  AKŞAM İŞTEN DÖNDÜKTEN SONRALARI HAVA KARARINCA KENDİLERİNE BİR 5 SAAT KADAR VAKİT  AYIRIYORLAR  ÇÜNKÜ HEPSİ SABAH İŞE GİDİYOR BU ZAMAN ZARFINDA HIZLI BİR BİÇİMDE ÇALIŞIYORLAR DERKEN BİR YERDE KUVETLİ BİR SİNYAL ALIYORLAR BURASINI İŞARETLEYİP ERTESİ AKŞAMI DA KAZMA TAKIMLARINLAN GELİP BAŞLIYORLAR YERİ AÇMIYA ÇOK DEĞİL 1 METRE İÇİNDE  ORTA BOY BİR GENİŞ GÖBEKLİ KÜP BULURLAR  VE YANISIRA DA BRONZDAN ÇEŞİTLİ HEYKELCİKLER DE ALMIŞLAR  NASIL YAPTILARSA NERDEN BULDULARSA BİR SİMSARA DA TÜM MALI DEVREDİP PARALARINI DA ALMIŞLAR 2 TANE DE WHİTES  DFX=300 ALDILAR BURDA PROGRAMLADIM ŞİMDİ HEM ÇUBUK HEM MAKİNE İLEN ÇALIŞIYORLAR BU BİLGİDEN SONRA ARTIK ARAMADILAR NE YAPIYORLAR NE EDİYORLAR BİLEMEM ..
ŞİMDİ BUNLARI BEN KAFADAN  VEYA ASILSIZ OLARAK YAZMIYORUM İHTİYACIM DA YOKTUR DEMEM ODURKİ BULAN BULUYOR BAZI ARKADAŞLAR DA YAKINIYORLAR  HEM BULAN KİŞİLER HADDİNDEN DE FAZLADIR BUNU BEN BİLİRİM SÖYLERİM ÇÜNKİ HAKİKATTIR ..

SON OLARAK DA BİR İŞİ BİLİNÇLİ HESAPLI KİTAPLI YAPANLAR' IN HEPSİ İYİ KÖTÜ BİŞİLER ALDILAR ALAN KENDİNİ REKLAM ETMEZ BEN BULDUM DİYE ..İŞTE BÖYLE ARADA SIRADA BEN YAZIYORUM BU YAZDIKLARIM DA SİZLERE  BAŞKA ŞEKİLLERDE AKSETMESİN VEYA AKLINIZDAN SENERYOLAR KURMAYINIZ,  NACİBABA ARADA BİR KENDİ REKLAMINI YAPIYOR DA DEMEYİNİZ, BENİM HİÇBİRŞEYE İHTİYACIM YOKTUR  ZATEN DAHA ÖNCELERİ DE SÖYLEDİĞİM GİBİ BU İŞİ ÇIKARDIĞIMA BİN PİŞMANIM HELE GİDEN YARI ÖMRÜME HEPTEN PİŞMANIM DİLE KOLAY 55 SENE EMEK VER  SONUÇ  NE ABUK SABUK İTHAMLAR KARALAMALAR  DEDİKODULAR VS VS  .. MAKİNE KONULARINDA DA AYNI ŞEYLER  YANİ ENGEL OĞLU ENGELLER  KİŞİLERİN BÖYLE BİR ŞEYİN VARLIĞI KARŞISINDA MEMNUN OLACAKLARI YERDE ALIP KULLANACAKLARI YERDE  BALTALAR ELİMİZDE ŞARKISINI SÖYLEMENİN ALEMİ NEDİR BEN BUNU ANLAMIYORUM
VALLA ARKADAŞLAR İHTİYACI OLAN ALIR KULLANIR BAKAR İŞİNE  ONUN BUNUN LAFINA DA KANANLAR  HİÇBİŞİ YAPAMAZLAR HİÇBİŞİ DE BULAMAZLAR BEN BUNU SÖYLERİM
KALIN SAĞLICAKLAN..

SAYGILAR............................................................................NACİBABA.......................ONK.....
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 5758596061 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50