Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5BAKIM / TAMİR / ONARIM / SERVİS / SATIŞ / TAKAS / <>5NACİ BABA GÜVENCESİNDE KULLANILMAMIŞ / İKİNCİ EL DEDEKTÖRLER
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Dedektör Alım/Satım İlânları

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 34567 19>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
radarcıselcuk Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 05/ocak 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 5
  Alıntı radarcıselcuk Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/ocak 2017/2009 Saat 12:42

SNIFFER XR-71

FULL SİSTEM
(Akü+25&45cm+1x1 metre  çap başlık+Adaptör
Kullanma Klavuzu)

PROFESYONELLERİN TERCİHİ PULSE INDUKSIYON  SİSTEM

BAKKAL PİLİYLE ÇALIŞAN CİHAZLARLA BOŞUNA ZAMAN KAYBETMEK İSTEMEYENLER 

%100 VERİM %100 PERFORMANS

KIRKLARELİLİ
Yukarı Dön
maydoslu Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 16/Şubat 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 1
  Alıntı maydoslu Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Şubat 2017/2009 Saat 11:35
abi merhaba ben eceabattan yazıyorum   goldscope nin makinası elımde mevcut takas olurmu calısır durumda  yada satmaya kalksam ne  tutar, ?  saygılar
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Şubat 2017/2009 Saat 18:32
Orjinalini yazan: maydoslu

abi merhaba ben eceabattan yazıyorum   goldscope nin makinası elımde mevcut takas olurmu calısır durumda  yada satmaya kalksam ne  tutar, ?  saygılar
Maydonoz arkadaş, bende bir hitrock77 var, 1 cm çapında tek parada 23 cm den hayatta kaçırmaz, üzerine ne verirsin? saygılar.
Yukarı Dön
KADİR Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 01/ocak 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 17
  Alıntı KADİR Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12/Şubat 2017/2009 Saat 11:34
Orjinalini yazan: Cango_1903

Az kullanilmis, varsa faturali ve yine varsa büyük basligi ile birlikte Garrett Ace 250 dedektör ariyorum... Istanbul / Levent'te oturuyorum... Adim: Cem    Tel: 0534 469 35 53
NOT: Garrett Ace 250 emsalinde 2. el temiz dedektöre sahip olanlarda beni arayabilirler... Mesajima alt konu acip veyacevap yazip ne kadarlik bi dedektör düsünüyorsun demezseniz sevinirim...   2. el dedektörü olan beni arasin ( Cagri atmayin, en sevmedigim seydir ) Tongue

cango dedektör aldınmı.
ilanın açık kalmış.
Yukarı Dön
dr_arkeolog Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 09/Mart 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 9
  Alıntı dr_arkeolog Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Şubat 2017/2009 Saat 05:29
mrb öncelikle çalışmalarınızda başarılar dilerim defineilik işine yeni giriştim ve deektör şeçimi yapamıyorum derinlik önemli mümkün olduğunca derinlerden bulgu yapması lazım ama naci babanın çubuklarınıda alcam bana önerdiğiniz bir marka varmı fiyatı 2000 nin üstüne çıkmıcak
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Şubat 2017/2009 Saat 17:50
Orjinalini yazan: dr_arkeolog

mrb öncelikle çalışmalarınızda başarılar dilerim defineilik işine yeni giriştim ve deektör şeçimi yapamıyorum derinlik önemli mümkün olduğunca derinlerden bulgu yapması lazım ama naci babanın çubuklarınıda alcam bana önerdiğiniz bir marka varmı fiyatı 2000 nin üstüne çıkmıcak
Selam arkadaş, sana helalinden en kralından bir makina vericem, şikayet edersen geri ödemeli, ben sattığım malın her daim arkasındayım, hitrock marka, amerikan malıdır ve pulse dedektördür. Fiyatı 300 kaat. al kullan. Çok memnun kalacağına eminim. İstersen al sat ticaret yap: Ai 300 e sat 600 e, markalı. Ben bıraktım bu işleri, daha doğrusu işlerimden dolayi araziye çıkamiyom.
Yukarı Dön
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 176
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Şubat 2017/2009 Saat 04:29
sayın eski ay pulse bir dedektör için su fiyatı sayılır ama makina nasıl kullanılışlımı?kullanımı kolay mı? geçi pulse de olsa derin arama başlığı da var mı? gerçi pulselerde ayrım olmaz ama azda olsa bu özelliği varmı? makinanın fotosunu koyamazmısınız siteye? NACİ USTAM: bu Makina hakkında sizlerin görüşlerinizide alabilirmiyiz.şimdiden vereceğiniz bilğiler için teşekkürler
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı dr_arkeolog Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Şubat 2017/2009 Saat 06:27

bir pulse dedektörse fiyatı çok uygun nasıl görüşebiliriz naci baba bu dedektör hakkında bilgi verebilirmisin

Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı dr_arkeolog Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Şubat 2017/2009 Saat 06:30
[QUOTE=dr_arkeolog]

bir pulse dedektörse fiyatı çok uygun nasıl görüşebiliriz naci baba bu dedektör hakkında bilgi verebilirmisin

[büyük başlığıda varmı birde irtibat kurabilceğimiz bir telefon numarası yazarsan ararım saygılarımla
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Şubat 2017/2009 Saat 11:45
Arkadaşlar bana bu cihazı amerikadan bir gemici arkadaşım getirdi (maliyetine) ve orada ödediği fiyat ise sıkı durun size çok komik gelebilir amma, sadece ve sadece 18 USA DOLARS. Anlattığına göre bu tür cihazların en kralı orada çocuk oyuncağı olarak geçiyormuş, maliyeti ise toplam 3.50 cent civarındaymış. anlayacağınız hep kazık yemişiz bizler burada. İsteyen varsa satarım, özelden mesaj çekip tel no versinler, (Ben burada telefonumu ifşa edemem, sonra gece gündüz aranıp rahatsız olmak istemiyorum) Zati bir şeye yaramıyor, dedektörün parasıyla Naci baba dan çubuk almayı düşünüyorum. Bir karışlarda zati bir şey kalmadı, hepsi toplandı, en iyisi Naci Baba çubukları.
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 34567 19>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50