Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 4041424344 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Mayıs 2017/2010 Saat 04:45
Sayın Gold

"Gold dedektör adına diyorumki gömün bir metal İstanbul içi olmak şartıyla gelip bulayım"

açılımı sizin lafınız

benimde yukarıda zıkrettiğim  yerde  test için gömülmüş bir  nesnem var. Bu nesnenin  ne  olduğu, nerede  olduğu , ne kadar  derinde  olduğu bellidir.Bu yüzden testi bu adres de yapmanızı dilemiştim.  sizin anlayacağınız benim test alanim burası

Yeri sizin için biraz daha  daraltayım belki  yardımı olur benim bu aşamadan sonra yapabilecğim  bu kadardır.
Sizede test alanındaki  nesneyi bulup  burada açıklamanız kaldı.

kolay gelsin

Yukarı Dön
gold Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 20/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 39
  Alıntı gold Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Mayıs 2017/2010 Saat 10:41
Biz sözümüzün arkasındayız.Buyrun gelin tanışalım..Yer sit alanı değilse müsaitse beraber gider bakarız..
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Mayıs 2017/2010 Saat 11:52

MAKAK  BU SEFERKİ VERSİYONUN HİÇ İYİ DEĞİL YAZ GELDİ GÜNEŞ TE KAFANA GEÇTİ HERHALDE  BEYİN HAŞLAMASI MI NE OLDUN ACABA SENİN SENARYOLARIN BUKADAR DÜŞÜK KALİTE OLMAZDI ONUN İÇİN HEMEN BU SENARYOYU KAPA İLERİ GİTMEDEN HİÇ OTUR DAHA DÜZGÜNÜNÜ BUL TAMAMMI  HADİ KOLAY GELSİN SANA

BURDAKİ YAZI NIN SAHİBİ  BUNU OKUYUNCA NE DENMEK İSTEDİĞİNİ ANLIYACAKTIR BAŞKALARI ÜSTLERİNE ALNMASINLAR

......................................................................................................NACİBABA...............ONK....
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Mayıs 2017/2010 Saat 12:12

CEWİZ    KODLU ARKADAŞA

ARKADAŞ BURASI DALGA GEÇME VEYA ONU BUNU İŞLETME YERİ DEĞİL  LÜTFEN KONULARI MEVZULARI AKIL MANTIK DAHİLİNDE HALLETMEYE UĞRAŞ ....

YOK ORAYA BEN BİŞİ GÖMDÜM GİT DE BUL BAKALIM VS VS İŞLER HİÇ HOŞ KAÇMIYAN SÖYLEMLERDİR  BU İŞ ÇOCUK OYUNCAĞI DEĞİL   O YER KÖY MUHTARININ DA BAŞKALARINCA DA JANDARMACADA GÖZETİM ALTINDA BULUNDURULAN HEM DE 24 SAAT BİR YERDİR .
SEN BU HAREKETİNLEN BİLMİYEN KİŞİLERİ ZAN ALTINA SOKMAK MI İSTİYORSUN NE İSTİYORSUN BAŞKA BİR YER BULAMADINMI  BURDAKİ İNSANLAR SALAKMI APTALMIDIR NE DEMİYE GETİRİYORSUN NE YAPMAK İSTİYORSUN  İLK ÖNCE ONU SÖYLE  Bİ TON DA PALAVRALARI ARKASI ARKASINA YAZMA SENİN KARŞINDA ÇOCUK ORDUSU YOKTUR  YAZDIKLARININ BİRER MANASI OLSUN  ELLE TUTULUR BİR ŞEYLER OLSUN ÖYLE HAYELLERİNİ BURAYA YAZMA  BURASI HAKİKATLERLEN UĞRAŞIYOR SENİN HAYELLERİNLEN DEĞİL ...
HEM SONRA SENİN ZÜRRİYETİNDEN 500 YIL SONRAYA BİLE İNSAN GELSE  SEN BU ÇUBUKLARIN NE SIRRINI NE DE İÇİNDEKİNİN TAHLİLİNİ BİLMEMNESİNİ HAYATTA YAPAMASSIN BUNU DA AKLINDAN ÇIKAR  BU İŞ BENLEN GELDİ BENLEN DE MEZARA GİRECEKTİR  BEN HAYATTAYKEN KİMİN İHTİYACI VARSA FAYDALANSIN BENDEN SONRASI YOKTUR   BU İŞ YOK İSTANBUL KAPALIÇARŞI KUYUMCULARINI  ÇEKERMİŞ İŞİ SAPTIRIRMIŞ İSTANBUL OLMAZMIŞ GİBİ ABUK SABUK DÜŞÜNCELERDEN DE KENDİNİ ARINDIR
BU İŞ KİMİN ELİNDEYSE SADECE SAHİBİNİN SÖYLEDİĞİ ŞEYE BAKAR ORAYA BURAYA SALDIRMAZ  EMİR KOMUTA ZİNCİRİ İÇİNDE HAREKET EDER BU İŞ  SEN NE SÖYLÜYORSAN SADECE ONA YÖNELİR VARSA VAR YOKSA YOK VARSA DA ÜSTÜNE DE GÖTÜRÜR AHA BURASI DER ANLADINMI  HEPSİ BU BAŞKA ALTERNATİFLERİ YOKTUR  HEM NEYMİŞ AMMA DA KOMİK İŞLER SÖYLERSİN MISIRIN PİRAMİTLERİ DİBİNDE BİLE OLSA ORAYA GİDER İLLEDE ÇIKARIRMIŞIN FİLAN  SEN HERHALDE ÇOK ZENGİNSİN İSTEDİĞİN VAKİT İSTEDİĞİN YERE GİDİYORSUN  ONLARI ÇIKARDIĞINI DÜŞÜN NASIL ALIP TA BURAYA GELİCEN  NE YAPICAN HANGİ KANALDAN GETİRİCEN AMA SENDE HAYAL ÇOK HAYALLE HERŞEYİ YAPARSIN DEĞİLMİ

BUNDAN BÖYLE BURDA AKILCI ŞEYLER SÖYLE ABUK SABUK İŞLERE GİRME BURA EĞLENCE YERİ DE DEĞİL  DALGA GEÇME YERİ DE DEĞİL ....

.....................................................................................................NACİBABA...............ONK...
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Mayıs 2017/2010 Saat 12:19

GOLD

SEN BU ÇOLUK ÇOCUĞUN OYUNCAĞI OLMA CEVAP BİLE VERME BAK DAHA BİRİNCİ GÜNDEN BAŞLADILAR MAKARAYA SARMAYA  SEN BU KONULARDA AKLI BAŞINDA YAŞINI BAŞINI ALMIŞ KİŞİLERLEN MUHATTAP OL   BU GİBİLERLEN HİÇ MUHATAP BİLE OLMA  BUNLAR DALGA GEÇİCEK YER ARARLAR HEPSİNİN TUZU KURU BUNLARIN ..

SAYGILAR.................................................................................NACİBABA....................ONK...
Yukarı Dön
saygun Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 01/Haziran 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 16
  Alıntı saygun Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Mayıs 2017/2010 Saat 13:45
Orjinalini yazan: nacibaba

MAKAK  BU SEFERKİ VERSİYONUN HİÇ İYİ DEĞİL YAZ GELDİ GÜNEŞ TE KAFANA GEÇTİ HERHALDE  BEYİN HAŞLAMASI MI NE OLDUN ACABA SENİN SENARYOLARIN BUKADAR DÜŞÜK KALİTE OLMAZDI ONUN İÇİN HEMEN BU SENARYOYU KAPA İLERİ GİTMEDEN HİÇ OTUR DAHA DÜZGÜNÜNÜ BUL TAMAMMI  HADİ KOLAY GELSİN SANA

BURDAKİ YAZI NIN SAHİBİ  BUNU OKUYUNCA NE DENMEK İSTEDİĞİNİ ANLIYACAKTIR BAŞKALARI ÜSTLERİNE ALNMASINLAR

......................................................................................................NACİBABA...............ONK....

Yahu Ustam, Sayın Naci Babam, artık pes. Tamam. Çekiliyorum. Görüyorum yaşına göre hakikatten (maşallah demeden olmaz) çok sağlamsın ve yazılanlara tamamiyle hakimsin. Eee, yılların tecrübesi diye buna denir.  Sana saygı ve sevgimi sunar, yaşamında sıhhat ve esenlikler dileklerimle ellerinden öperim. Bu güne kadar seni üzdüysem istemeyerek, affımı dilerim, hakkını helal et Naci Babam. Uzun zaman önce sitene geldim ve senin babacan, içten, samimi üslubun yüzünden bir daha buradan ayrılamadım; suç biraz da senin Naci Baba, bu kadar babacan bir yanın olmasaydı, herhalde bu kadar bela bir çırak olmazdım başına. Embarrassed Neyse, güzel günlerdi burada geçirdiklerimiz, ben hiç kızmadım, darılmadım sana, umarım sen de af edersin beni. Bütün yazışmalarımız benim için tatlı birer anı olarak kalacaktır. Şu çubuk meselesine gelince, uğraşmadım değil, inan ben de çok uğraştım bakır rekorlar ve tellerle. Çeşit çeşit çubuklar yaptım, açıkçası itiraf edeyim, başarılı olamadım. Herhalde bu işin püf noktası bir sende. İddaa da etmiyorum kendi çubuklarımı işe yarar diye. Bu işlerin en büyüğü sensin, bunu da buradan herkese ilan ediyorum. Bir şey daha, iznin olursa siteni arada bir ziyaret etmeyi sürdürürüm, tabii müsaade edersen. Tekrar sevgi ve saygılarımla.

Makak.
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Mayıs 2017/2010 Saat 14:01

CEWİZ    KODLU ARKADAŞA

ARKADAŞ BURASI DALGA GEÇME VEYA ONU BUNU İŞLETME YERİ DEĞİL  LÜTFEN KONULARI MEVZULARI AKIL MANTIK DAHİLİNDE HALLETMEYE UĞRAŞ ....

YOK ORAYA BEN BİŞİ GÖMDÜM GİT DE BUL BAKALIM VS VS İŞLER HİÇ HOŞ KAÇMIYAN SÖYLEMLERDİR  BU İŞ ÇOCUK OYUNCAĞI DEĞİL   O YER KÖY MUHTARININ DA BAŞKALARINCA DA JANDARMACADA GÖZETİM ALTINDA BULUNDURULAN HEM DE 24 SAAT BİR YERDİR .
SEN BU HAREKETİNLEN BİLMİYEN KİŞİLERİ ZAN ALTINA SOKMAK MI İSTİYORSUN NE İSTİYORSUN BAŞKA BİR YER BULAMADINMI  BURDAKİ İNSANLAR SALAKMI APTALMIDIR NE DEMİYE GETİRİYORSUN NE YAPMAK İSTİYORSUN  İLK ÖNCE ONU SÖYLE  Bİ TON DA PALAVRALARI ARKASI ARKASINA YAZMA SENİN KARŞINDA ÇOCUK ORDUSU YOKTUR  YAZDIKLARININ BİRER MANASI OLSUN  ELLE TUTULUR BİR ŞEYLER OLSUN ÖYLE HAYELLERİNİ BURAYA YAZMA  BURASI HAKİKATLERLEN UĞRAŞIYOR SENİN HAYELLERİNLEN DEĞİL ...
HEM SONRA SENİN ZÜRRİYETİNDEN 500 YIL SONRAYA BİLE İNSAN GELSE  SEN BU ÇUBUKLARIN NE SIRRINI NE DE İÇİNDEKİNİN TAHLİLİNİ BİLMEMNESİNİ HAYATTA YAPAMASSIN BUNU DA AKLINDAN ÇIKAR  BU İŞ BENLEN GELDİ BENLEN DE MEZARA GİRECEKTİR  BEN HAYATTAYKEN KİMİN İHTİYACI VARSA FAYDALANSIN BENDEN SONRASI YOKTUR   BU İŞ YOK İSTANBUL KAPALIÇARŞI KUYUMCULARINI  ÇEKERMİŞ İŞİ SAPTIRIRMIŞ İSTANBUL OLMAZMIŞ GİBİ ABUK SABUK DÜŞÜNCELERDEN DE KENDİNİ ARINDIR
BU İŞ KİMİN ELİNDEYSE SADECE SAHİBİNİN SÖYLEDİĞİ ŞEYE BAKAR ORAYA BURAYA SALDIRMAZ  EMİR KOMUTA ZİNCİRİ İÇİNDE HAREKET EDER BU İŞ  SEN NE SÖYLÜYORSAN SADECE ONA YÖNELİR VARSA VAR YOKSA YOK VARSA DA ÜSTÜNE DE GÖTÜRÜR AHA BURASI DER ANLADINMI  HEPSİ BU BAŞKA ALTERNATİFLERİ YOKTUR  HEM NEYMİŞ AMMA DA KOMİK İŞLER SÖYLERSİN MISIRIN PİRAMİTLERİ DİBİNDE BİLE OLSA ORAYA GİDER İLLEDE ÇIKARIRMIŞIN FİLAN  SEN HERHALDE ÇOK ZENGİNSİN İSTEDİĞİN VAKİT İSTEDİĞİN YERE GİDİYORSUN  ONLARI ÇIKARDIĞINI DÜŞÜN NASIL ALIP TA BURAYA GELİCEN  NE YAPICAN HANGİ KANALDAN GETİRİCEN AMA SENDE HAYAL ÇOK HAYALLE HERŞEYİ YAPARSIN DEĞİLMİ

BUNDAN BÖYLE BURDA AKILCI ŞEYLER SÖYLE ABUK SABUK İŞLERE GİRME BURA EĞLENCE YERİ DE DEĞİL  DALGA GEÇME YERİ DE DEĞİL ....

.....................................................................................................NACİBABA...............ONK...

Ben bu güne kadar kimse ile  dalga gecmedim.
çoluk cocukda degilim.buradaki  bir çok kişiden yaşca büyüğüm.
herkez agzından  çıkanı bilecek. dediğininde ardında olacak.
söz konusu yerde her  daim  piknik yapılır insanlar gelir. ben orada  kazı yapın  da  demedim  bulun dedım. herkez  yazılanı iyi anlasın

"

BURDAKİ YAZI NIN SAHİBİ  BUNU OKUYUNCA NE DENMEK İSTEDİĞİNİ ANLIYACAKTIR BAŞKALARI ÜSTLERİNE ALNMASINLAR"
yazınızda  bahsettiğiniz  bu makak  kimse  o ben değilim  moderatörseniz  su anda    ip nosuna bakıyor olmanız gerekır.Sabit İp  kullanmadığımı da görüyorsunuzdur. istanbul hariicinde bir yerden çıkış yapmıyorum.
Bu yüzden  yanlış kişiye mesaj  veriyorsunuz.

Umarım doğruyu görebilir ve bulabilirsiniz.

Tekrar yazayım  iyi anlaşılsın kimse ile  ozel  bir meselem yoktur.Yapılan hiç bir şeyle dalga  geçmem.Aşağılık kompleksim yoktur. Bildiğimi  ulu orta  söylerim kimseye hakaret vari  yazmam  konuşmam.
Karşımdaki her kişiyi de en  az benim kadar akıllı  ve bilgili  kabul ederim.Aksi çıkana  kadar tabi.
Lütfen yukarıdakı uzun olan yazınızı   bir daha okuyun. Bana  bir özür  borcunuz var tabi  erdemli iseniz.

yazım  şeklim  veya ifadem biraz  size sert gelebilir.yukardaki yazınızı tekrar okursanız sizin yazdıklarınızın benim kilerden fersah fersah  sert ve acımasız bir üslupda olduğunu  göreceksiniz. detaylarına  girmeyeceğim aklı selim bir kafa  ile yazdıklarınızı  okursanız  ne demek istediğimi  sizde  anlayacaksınız

Maksadım  üzüm yemek. Bağcıyı dövmek değil.

kolay gelsin

cevat CEVİZOĞLU

Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Mayıs 2017/2010 Saat 14:29

CEWİZ   KODLU ARKADAŞA CEVABEN

Arkadaş konunun muhatabı yazısını yazmıştır başka hiçkimse üstüne alınmıyorda sen nediye alınıyorsun onu anlamıyorum  demekki üstüne alınıcak kadar huylanıyorsan sende de bişiler vardır demek değilmi ve hemen üstte makak gelmiş yazmış altada sen yazıyorsun o kişi ben değilim diye yani ikilik var burda yani makak ayrı kişi sen değilsin  gibi bir hava ?????? esas sen kendi yazdeklarını bir oku ve incele saçmalıkları sen sıralıyorsun yazında o yazdığın şeyler mantıklımıdır sence hadi  açık bu site diğer arkadaşlar da bu yazdıklarını okuyup  desinler ki naci usta sen hatalısın o zaman özür dileyim  yanlışı yapan sensin sonta sabun gibi üste çıkmaya uğraşan da sensin onun için kendini bir toparla  sonra üzüm yemek bağcıyı dövmek kelimesini en sıklıklan konuşan  biri vardı ondan başkası da bu kelimeyi kullanmazdı eski ay kodlu kişi  yani burda bir dolap çevriliyor ama yakında kokusu çıkar bu işinde  hepsi bukadar ..22 YAŞINDAYMIŞIN  KAMU KURULUŞUNDA ÇALIŞIYORMUŞUN  askerden gelip hemen işin hazırmıydı
hem bahsetiğin yer mesire alanıdır doğrudur yalnız o köy burdan ekmek yiyiyor onlar da uyandılar seneler önce ve yere her gece 6 ayrı yerden silahlı kendi aralarından nöbetçi çıkarıyorlar gündüz de var   oraya gelen her kişi her an takip altındadır  daha fazla orası yıpratılmadan kendilerince koruma altına aldılar  çünkü gelirleri fazladır oradan  anladın benim bilmediğim adım atmadığım duymadığım heiçbir yer yoktur  türkiye içinde bu gibi meşhur olmuş tüm yerlerin köylüleri bu şekilde imece usulü ilen koruma yapıyorlar  nemrut mesela sümela mesela daha yüzlerce yer var böyle  saymaklan bitmez sen gidicen de oraya toprağı eşeliyeceğin de oraya bişi gömeceğin de neymiş orası senin test alanınmış  test alanını sonra jandarmanın nezaretinde açarsın sonra anladın ..tabii köylünün elinden kurtulabilirsen   haaa o köydensen ona bişi diyemem de gene de yaptırmazlar barındırmazlar adamı kendi içindekileri bile barındırmazlar öylesine uyandılar çünkü devir eski devir değil ..

Bu test işleri arayıcıdan habersiz yani kim gelip te arayacaksa elindeki artık ne çeşit bir aletsse  ilk önce noter huzurunda gömeceğini gömersin yine noter huzurunda davet edersin arayaıcıyı gelir bakar bulursa noter de tasdik eder  sen de o noter kağıdını burdan yayınlarsın bu işler ciddi işlerdir senin dediğin değildir ..

........................................................................................................NACİBABA.............ONK..
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Mayıs 2017/2010 Saat 15:19

CEWİZ   KODLU ARKADAŞA CEVABEN

Arkadaş konunun muhatabı yazısını yazmıştır başka hiçkimse üstüne alınmıyorda sen nediye alınıyorsun onu anlamıyorum  demekki üstüne alınıcak kadar huylanıyorsan sende de bişiler vardır demek değilmi ve hemen üstte makak gelmiş yazmış altada sen yazıyorsun o kişi ben değilim diye yani ikilik var burda yani makak ayrı kişi sen değilsin  gibi bir hava ?????? esas sen kendi yazdeklarını bir oku ve incele saçmalıkları sen sıralıyorsun yazında o yazdığın şeyler mantıklımıdır sence hadi  açık bu site diğer arkadaşlar da bu yazdıklarını okuyup  desinler ki naci usta sen hatalısın o zaman özür dileyim  yanlışı yapan sensin sonta sabun gibi üste çıkmaya uğraşan da sensin onun için kendini bir toparla  sonra üzüm yemek bağcıyı dövmek kelimesini en sıklıklan konuşan  biri vardı ondan başkası da bu kelimeyi kullanmazdı eski ay kodlu kişi  yani burda bir dolap çevriliyor ama yakında kokusu çıkar bu işinde  hepsi bukadar ..22 YAŞINDAYMIŞIN  KAMU KURULUŞUNDA ÇALIŞIYORMUŞUN  askerden gelip hemen işin hazırmıydı
hem bahsetiğin yer mesire alanıdır doğrudur yalnız o köy burdan ekmek yiyiyor onlar da uyandılar seneler önce ve yere her gece 6 ayrı yerden silahlı kendi aralarından nöbetçi çıkarıyorlar gündüz de var   oraya gelen her kişi her an takip altındadır  daha fazla orası yıpratılmadan kendilerince koruma altına aldılar  çünkü gelirleri fazladır oradan  anladın benim bilmediğim adım atmadığım duymadığım heiçbir yer yoktur  türkiye içinde bu gibi meşhur olmuş tüm yerlerin köylüleri bu şekilde imece usulü ilen koruma yapıyorlar  nemrut mesela sümela mesela daha yüzlerce yer var böyle  saymaklan bitmez sen gidicen de oraya toprağı eşeliyeceğin de oraya bişi gömeceğin de neymiş orası senin test alanınmış  test alanını sonra jandarmanın nezaretinde açarsın sonra anladın ..tabii köylünün elinden kurtulabilirsen   haaa o köydensen ona bişi diyemem de gene de yaptırmazlar barındırmazlar adamı kendi içindekileri bile barındırmazlar öylesine uyandılar çünkü devir eski devir değil ..

Bu test işleri arayıcıdan habersiz yani kim gelip te arayacaksa elindeki artık ne çeşit bir aletsse  ilk önce noter huzurunda gömeceğini gömersin yine noter huzurunda davet edersin arayaıcıyı gelir bakar bulursa noter de tasdik eder  sen de o noter kağıdını burdan yayınlarsın bu işler ciddi işlerdir senin dediğin değildir ..

........................................................................................................NACİBABA.............ONK..
Kim bu  makak  yeniay   eskiay 
sorununuz nedir anlayamadım kı  geçmişteki  sorunları bana niye rucu  ediyorsunuz. Bana inceiz i ogretmeyin siz belki birkere gelmişsindir. .Ben ise sizin yaşından bile  cok , sümela manastırını  köylü mü  koruyor sanıyorsun yada nemrud u aklı başında konuşun  bence o  tip yerlere köylünün gücü  de yetmez  mecali de

yazılarımı analiz edebilirseniz  yaşımın   24 gibi  rakamda  olmadığınızı anlayacağınız  umarım
hala  burada saçmalıkları benim sıralamadığımı idda ediyorum. sıralamadığımı da yakında ispat edeceğim. Sayın gold da şahit olur insallah .O görür size iletir coluk çocuk olmadığımı. umarım benim hakkımdaki  düşünceleriniz değişir

kolay gelsin

Yukarı Dön
saygun Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 01/Haziran 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 16
  Alıntı saygun Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Mayıs 2017/2010 Saat 15:50
Sayın Naci Baba, kim makak üzerinden yazmaya kalkarsa kalksın, dikkate almadan önce şahsımın sitesinde teyit etmiş olmam gerekli, aksi belirtilmedikçe taklitlerimden başkası değildir, lütfen ciddiye almayın. Son mesajımın bir kopyasını verdiğim linkteki sitemde (sizin sitenize eklediğim mesajlarımı teyit ettiğim, Naci Babama sevgi ve saygılarımla, isimli başlıkta) bulabilirsin. Diğerleri ile hiç bir bağım yoktur. Zaten çok yakın bir zamanda net hayatıma bir ara vereceğim. Bıktım artık internetten, yaz geliyor, şöyle sahillere uzamanın vakti geldi çattı yine. Sevgi ve saygılarımla.

Makak.
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 4041424344 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50