Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 3940414243 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 176
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Mayıs 2017/2010 Saat 18:38
 Hayırlı uğurlu olsun Sayın Gold İnşeallah nice kardeşlerimizi bunlarla buluşturursunuzda çakalların tuzağına düşmekten kurtulur,ama işiniizn zor olduğununda farkında olun karlamk için  her yolu deneyeceklerdir ama Naci ustamın garntisinde olması destek vereceğini  söylemesi  en büyük güçünürdür ,unutmayın :Allah Yar ve yardımcınız olsun
Yukarı Dön
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 176
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Mayıs 2017/2010 Saat 18:40
 Hayırlı uğurlu olsun Sayın Gold İnşeallah nice kardeşlerimizi bunlarla buluşturursunuzda çakalların tuzağına düşmekten kurtulur,ama işiniizn zor olduğununda farkında olun karalamak için  her yolu deneyeceklerdir ama Naci ustamın garntisinde olması destek vereceğini  söylemesi  en büyük güçünürdür ,unutmayın :Allah Yar ve yardımcınız olsun
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Mayıs 2017/2010 Saat 18:54

Nacibaba  250 tl  satarken almayanlar şimdi 500 tl mi  alacaklar.

250 ile  500  arasındakı fark %100 dür.  Ne oldu da  bu rakama  çıktı. Biraz ayıp  olmuyormu. Sizden niye  alayım ki
bu durumda  Nacibaba dan  sipariş ederim   250 tl  cebime  kalır.
Uzaktan bakınca salak gibi mi  duruyoruz   gold  arkadaş
fiyatı ayıp  olmuş. çakal tuzağından  kacacağız derken kurda  kuşa yem  olacağız  anlaşılan

kolay gelsin

Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Mayıs 2017/2010 Saat 20:07
Orjinalini yazan: cewiz

Nacibaba  250 tl  satarken almayanlar şimdi 500 tl mi  alacaklar.

250 ile  500  arasındakı fark %100 dür.  Ne oldu da  bu rakama  çıktı. Biraz ayıp  olmuyormu. Sizden niye  alayım ki
bu durumda  Nacibaba dan  sipariş ederim   250 tl  cebime  kalır.
Uzaktan bakınca salak gibi mi  duruyoruz   gold  arkadaş
fiyatı ayıp  olmuş. çakal tuzağından  kacacağız derken kurda  kuşa yem  olacağız  anlaşılan

kolay gelsin

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞ MERHABA

ŞİMDİ BAK ALINMACA GÜCENMECE YOK İŞİ BİLMEDEN HEMEN KONUŞUYORSUNUZ  DAHA ÖNCE DE DEDİM BU 250 LİRAYA ARTIK DAYANACAK GÜCÜM KALMADI ZARARIN ZARARINA VERİYORUM AMA BURAYA KADAR BU İŞ BU FİATI BEN TAYİN EDİYORUM GOLD DEDEKTÖR ETMİYOR  BURDAKİ İÇİNE KONAN MADDELER  SADECE 380 TL SINI BULUYOR ARTIK  BİR GECE DE 1 TAKIMINLAN UĞRAŞIYORUM 4 ÜNÜ DENGELEMEYE 13--14 SAATE VARAN BİR UĞRAŞMASI VARDIR BİR TAKIMIN SİZLERE KOLAY GELEBİLİR AMA MAALESEF BU İŞ ÖYLE DEĞİL ŞİMDİYE DEK DURUMU MÜSAİT OLMUYAN ARKADAŞLAR İÇİN DİRENDİM DURDUM  NE İŞÇİLİĞİNİ NE ZARARINI TAMAMINI KENDİ CEBİMDEN TAMAMLADIM AMA ARTIK YOK BENDE DE KALMADI BEN DE TÜKENDİM KONUDA ..

SONRA MERAK EDENLERE DE ŞUNU SÖYLİYEBİLİRİM..
BENİM BUNLARI SİZLERLEN YOK ARAZİYE GİT VEYA DENEMESİNİ YAP GİBİ İŞLERLEN BEN UĞRAŞAMIYORUM VAKTİM YOKTUR  GOLD DEDEKTÖR BU GÖREVİ ÜSTÜNE ALINMIŞTIR VE O YAPICAK GİDİCEN ONA HER TÜRLÜ TESTİ YAPICAN AKLINA SARARSA ALICAKSIN  YOKSA VAZGEÇİCEKSİN BU 2İ ŞIKTAN BİRİNİ SEÇİCEN YANİ  BUNDA GENE BENİM BİR KAZANCIM YOK 50 LİRA GİBİ BİR RAKKAM ONA KALIYOR BUNU DA ÇOK GÖRÜYORSANIZ O BAŞKA BİŞİ DİYEMİYECEĞİM..
ESASINDA BU KADAR UĞRAŞISI OLAN BİR İŞ  V E YAPTIĞI İŞ DE GÖZ ÖNÜNE ALINACAK OLUNURSA HİÇBİR İŞE YARAMIYAN BİR GPR Yİ 100 MİLYONLARA SATIYORLAR  BU SİSTEM HEPSİNİN ÜSTÜNDE İŞ YAPIYOR HEM DE DURDUĞUN YERDEN TARIYORSUN HİÇ GEZMİYORSUN Kİ VARSA VAR YOKSA YOK ANINDA İŞ BİTİYOR  DİĞER SİSTEMLER ÖYLEMİ BİR MUKAYESE YAPIN BAKALIM  BU ESAS BAŞKA BİR KİŞİNİN ELİNDE OLSA DERKİ 100 MİLYON İŞİNE GELEN ALSIN GELMİYEN ALMASIN DER ÇIKAR İŞİN İÇİNDEN ..
MİLLET ZATEN PARASI YÜKSEK OLAN İŞLERE RAĞBET EDİYOR BURDAKİ 250 LİRAYA BİLMEMNERESİNLEN GÜLÜP DALGASINI GEÇİYOR BU DA VARDIR .

HEM SONRA BEN BURDA ARTIK HİÇKİMSEYE ÇUBUK YAPIP DA 250 LİRADAN VERMİYECEĞİM ADRES GOLD DEDEKTÖRDÜR ORDAN ALICAK HERKES ORAYLAN MUHATTAB OLUNUCAK BEN SADECE İMALATÇIYIM HEPSİ O KADAR .. BU 500 LİRA BİLE BU SİSTEME ÇOK KOMİK BİR RAKKAM DIR  YAPTIĞI İŞİ DÜNYADA HİÇBİR ALET YAPAMIYOR YAPAMAZDA ZATEN  BU KONUDA HER KİM VARSA İDAALIYIMDIR  BEN ŞİMDİYE DEK KONUDA SESİMİ ÇIKARMADIM  ÖYLECE GİTTİ BUNCA SENE AMA ARTIK  BIRAK İÇİNİN MALZEMESİNİ BUNUN BAKIRI BİLE ÖZEL ÇEKTİRİLİYOR  ÖZEL KARIŞIMLI YAPILIYOR  BU BAKIRIN AYNISINI PİYASADA BULAMASSINIZ SADECENE BEN ÖZEL SİPARİŞLEN YAPTIRIYORUM  BUNUN DA ÖZELLİKLERİ VARDIR  ADAM ÇIKIP 3 LİRALIK BAKIRA 250 LİRA DÜNYANIN NERESİNDE GÖRÜLMÜŞTÜR SORARIM SİZLERE DİYOR  KONUŞUYOR İŞTE  BİLİR BİLMEZ HEP SUSTUM AMA ARTIK YETERDİR ARKADAŞLAR DURUM BUDUR  İHTİYACI OLAN YAPTIRACAK OLMUYAN DA BAŞKA ŞEKİLLERE YÖNELECEKTİR  NE BENİM NE DE GOLDUN BUNDAN BİR KAZANCIMIZ YOKTUR  SIRF HİZMET OLSUN DİYE BUNU DEVAM ETİRMİYE UĞRAŞIYORUZ GERİSİ BOŞTUR..
SPONSORLUĞU GOLD ÜSTLENMİŞTİR BEN SIFIRI TÜKETTİM ARKADAŞ SERMAYE KOYUYOR YENİDEN İŞE GİRİŞİYORUZ  1 AYDIR KİM İSTEMİŞ DE ONA ÇUBUK YOLLANMIŞTIR ACABA YOKKİ NEYLEN YOLLANACAKTIR  BU ARKADAŞ YERDIM ETMESSE ÇUBUK İŞİ BİTİYDİ  3 AYA YAKIN BİR ZAMANDIR BİTTİ ZATEN  1 AYDIRDA EN SON MALZEMELER KULLANILMIŞ OLUP TAMAMEN İŞ DURMUŞTUR  ŞU ANDA GOLDA BENDE BUNDAN PARA KAZANALIM DESEK BU FİAT EN AŞAĞI 1.5 00 TL OLMASI LAZIMDIR Kİ BU BİLE AZDIR  YANİ BUN LARI GÖZ ÖNÜNE ALARAKTAN  KONUŞUNUZ ÖYLE GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ BASİT BİR İŞ DEĞİLDİR ..

DESEN Kİ HADİ HERŞEY VAR ELİMDE BANA YARINA 5 TANE YAP YOLLA  VALLA HAVANI ALIRSIN ANCAK YARINA 1 ADET  1 TAKIM ÇIKAR   74 YAŞINDA BEN  NE UYKU NE BİŞİ HABİRE UĞRAŞ  BEN YATAĞI ÇOK ZOR GÖRÜRÜM TEZGAHTA İŞ YAPARKEN İÇİM GEÇER 1 SAAT SONRA KENDİME GELİP GENE DEVAM EDERİM 24 SAAT BÖYLE İŞTE GEÇİYOR BUNUN YANINDA BU SİTE VAR TEK BAŞIMA İDARE ETMİYE UĞRAŞIYORUM ARAZİ İŞLERİ VAR TAMİR İŞLERİ VAR  OĞLU VAR HANGİ BİRİNE BAKAYIM KAÇPARÇAYA BÖLÜNEYİM  VE ŞUNA DA ALLAH İNANDIRSIN HEPİNİZİ ALEMİN SİZE YAPACAĞI 1000 LİRALIK AYNI İŞİ BEN SİZE BURDA YA 50 YE YA 100 E GARİPSEN DE  HİBE OLARAK YAPARIM  .KİMKİ DER NACİ USTA PARAYA PARA DEMİYOR SEN HEP GİZLİYORSUN DİYE DÜŞÜNENLER DE GİZLİDEN HİÇ HABER VERMEDEN GELSİN  GEL SADECENE BUZDOLABINI AÇ BAK BAKALIM İÇİNDE NE VAR FARELER BİLE TERKETTİ BURASINI SEN NE DİYON  GELİN ŞU YAŞTA YAŞADIĞIM SEFİL HAYATI GÖRÜN ANCAK O ZAMAN İNANIRSINIZ  BEN HER KONUDA ÇOK ÇEKTİM İSTİYORUM Kİ SİZLER ÇEKMEYİN BENİM BÜTÜN UĞRAŞIM SİZLER İÇİNDİR  BU BEN ÖLENE DEK DE DEVAM EDİCEKTİR  ÇEKMİYEN HİÇBİŞİ BİLEMEZ  HEPSİ BUKADAR ŞİMDİLİK KALIN SAĞLICAKLAN ..
BAKIN SÖYLEMESİ AYIP AMA BEN SÖYLERİM HERŞEYİ HİÇBİŞİ SAKLAMAM  1 HAFTADIR AĞZIMDA ALT SIRADA 6 TANE DİŞ KALDI BAŞKA YOK  SOL EN KENARDAKİ OYDU BEYNİMİ OYDU  75 LİRAMI NEYMİŞ BİR DİŞ ÇEKİMİ YOKKİ NEYLEN ÇEKTİREYİM  AKŞAM EN SON CANIMA TEK ETTİ NE OLURSA OLSUN DEDİM  PENSEYLEN KENDİM ÇEKTİM  NE YAPAYIM BAŞKA HİÇ UYUŞTURULMADAN DİŞE DİLİNLEN BİLE DOKUNAMIYORSUN ÖYLE IZDIRAPLI BİR HAL İÇİNDE BUNU YAPTIM   VE HALEN NACİ USTA PARA İÇİNDE YÜZÜYOR DİYEN VARSA ALLAHTAN UTANSIN BAŞKA BİŞİ DEMİYORUM...............................................

SAYGILAR................................................................................NACİBABA..................ONK...

Düzenleyen nacibaba - 27/Mayıs 2017/2010 Saat 20:16
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Mayıs 2017/2010 Saat 02:50

Naci baba

Size  kimse para içinde yüzüyor  demedi.
Yüzmediğinizi de bilenler var.
Herkezde  olduğu  gibi ekonomik sıkıntı  sizde de var,bizlerde de var
Her neyse  cok önemli değil  benim anlatmak istediğim farklı  birşeydi.

kolay gelsin
Yukarı Dön
gold Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 20/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 39
  Alıntı gold Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Mayıs 2017/2010 Saat 07:03
Ben size sadece şunu yazayım;
Test sahamızda bir çok dedektör ve gpr resmen mantarlamıştır..Buna alan taramalarda dahil.Bunların fiyatlarını herhalde yazmaya gerek yok..Derin aramada Dedektör olarak sadece stinger2 ve lorenz başarıyla çıkmıştır..
Bir adam bir icatta bulunuyor sizde diyorsunuzki;bunu maliyeti nedirki bu fiyata veriyorsunuz?
Cevap çok basit bunun maliyeti malzemesi değil icadıdır..50 yıllık emeğidir..Esasen onuda almıyor..

Hiç bir firma;
gelin 100 metrekareye bir metal gömdüm bulun alayım cihazınızı diyene gidemiyor..
Gold dedektör adına diyorumki gömün bir metal İstanbul içi olmak şartıyla gelip bulayım..
Fiyatı 500 tl çokmu sizce..Bu emeğe çok mu..
Yukarı Dön
saygun Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 01/Haziran 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 16
  Alıntı saygun Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Mayıs 2017/2010 Saat 15:20
Orjinalini yazan: gold

Test sahamızda bir çok dedektör ve gpr resmen mantarlamıştır..Buna alan taramalarda dahil.Bunların fiyatlarını herhalde yazmaya gerek yok..Derin aramada Dedektör olarak sadece stinger2 ve lorenz başarıyla çıkmıştır..
Bir adam bir icatta bulunuyor sizde diyorsunuzki;bunu maliyeti nedirki bu fiyata veriyorsunuz?
Cevap çok basit bunun maliyeti malzemesi değil icadıdır..50 yıllık emeğidir..Esasen onuda almıyor..

Hiç bir firma;
gelin 100 metrekareye bir metal gömdüm bulun alayım cihazınızı diyene gidemiyor..
Gold dedektör adına diyorumki gömün bir metal İstanbul içi olmak şartıyla gelip bulayım..

Gold arkadaş. Bulacağını iddaa ediyorsunuz, fakat bir sorun var. Acaba kapalıçarşıda bulunan sarraflar merkezi bir çekim gücü yaratabilir mi? Çubukları kendine çeker mi? Ben de uzun zamandır çubuklarla ilgileniyorum. Bu konularda çok araştırma yaptım. Atölyemde nice denemelerle bir sürü metali birbirine katarak yeni alaşımlardan çubuk ürettim. Açıkçası diyeyim, bir türlü başarılı olamadım. Yaptığım çubuklar maalesef ayrımsız. Ben de sizden bir çift çubuk almayı düşünüyorum, sırf bu işin teknik yanını çözebilmek için. Artık define aramaktan ziyade kafama sürekli takılan bu çubuklar beni rahatsız etmeye başladı. Açıkçası benim için bir saplantı oldu. İçinde bulunan gazın etkisi olduğuna eminim çubuklarınızın başarısında. Bu çubukları kimya labaratuarında inceletip içindeki gazın analizini, tanımını yapmadan zannediyorum başarılı olabilmek veya bire bir kopyalayabilmek mümkün olamayacak. Sakın yanlış anlamayın, amacım ticari değil, benimki saplantı oldu, çözmeden bu güne kadar hiç bir girişimimi yarım bırakmadım. Ben inatçı bir adamım, keçiler bile benim yanımda uysal birer koyun kalır. Neler yaptım neler, büyük bobinli dedektör devreleri, riskli bölgelerde arama yapmak için ayakkabımın altına monte ettiğim bobinler vesaire vesaire. Ben kafaya takarsam yaparım. Sadece masabaşı definecisi veya icatçısı değilim, eylem adamıyımdır. Duyayım Afrikada define varmış, piramitlerin dibini gidip kazmazsam huzur bulamam. En son Perudaydım. Çok bakir bir ülke. Havalimanı denetimi çok sıkı, her yerde dedektör de bulabilmek mümkün değil, ee sonuçta çareler tükenmez, ben de kendi devremi kendi imkanlarımla montajladım. Tam iki buçuk ay dağlarda dolaştım benim gariban yoldaşım Simmele de, ona da buradan selam gönderiyorum, gerçi Türkçe bilmez ya o, La mejor parte es el final de todo lo bueno, diyeyim bari. Bütün bu yaşadığım serüvenleri bir yana bırakayım, benim asıl meselem hep böyle işe yarar bir çubuğa ihtiyacımın olmasıdır. Dedektörler biliyorsunuz en kralı bir karış, sıkılamaya gerek yok, elli kuruş çapında bir parayı taş patlasın 25 santimden öte toprak altında yakalayamaz hiç bir cihaz, aksini söyleyen varsa ben 100 bin  koyuyorum, kaybedenden de alırım. O yüzden çubuk teknolojisi bütün arama sistemleri içerisinde tek umut vaadeden seçenektir. Övünmek gibi olmasın bu işlerde bir parça profesyonelimdir Gold arkadaş. Kendimi bildim bilesi bu işlerin en koyu gölgesindeyim ve derviş uçmaz, mürit uçurur! Size de işlerinizde başarılar dilerim. Rie ültimo, rie mejor, y el papino.

Uploaded with ImageShack.us
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Mayıs 2017/2010 Saat 15:47
Orjinalini yazan: gold

Hiç bir firma;
sanırım  aşagıdaki link size  ait  olmalı

neden  stinger2  ve lorenz dedığinizi anlıyorum

ClapClapClap

Ben  olsam artık sadece Nacibabanın çubuklarını satardım.
Kolay gelsin  ne diyelim  pazar ola hayır ola,
nasipse bir ziyaretinize geliriz inşallah

eğer gömülü bir şey varsa  bulacağım diyorsunuz inceiz de magaraların orada  bir sey gömülü bulun  o şeyi ve buraya bulduğunuz şeyin adını  yazın. Ben ne olduğunu yazıp sizi  yönlendirmiş  olmayayım. Buradan  bekleyeceğim cevabınızı yer belli  olduğu için  her kezce bilinir   piknik için  bile gitseniz  bulabilirsiniz.

NOT: inceiz köyü ve magaraları  Çatalca dadır ben yinede size biryol haritası  vereyim

tekrar kolay  gelsin   sayın gold  bekliyorum cevabınızı
Yukarı Dön
saygun Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 01/Haziran 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 16
  Alıntı saygun Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Mayıs 2017/2010 Saat 16:03
Sayın cewiz arkadaş, şöyle demişsiniz:
Ben  olsam artık sadece Nacibabanın çubuklarını satardım.

Tamamen katılıyorum. Bu çubuklar belirlenen fiyata bence dedektörlerden hem ucuz, hem de tartışılmaz bir gerçeklikle dedektörlere göre daha işe yarar olduğu ayan beyan ortada. Saygılarımla.
Yukarı Dön
gold Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 20/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 39
  Alıntı gold Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Mayıs 2017/2010 Saat 17:45
Arkadaşlar,test etmek ayrı aramak ayrıdır.Bir bahçeye yada araziye gömersiniz bizde ispatlarız.Şuraya bakın orda şu var derseniz  bende derimki varsa neyi bekliyorsunuz.:)

Stinger2 satıyoruz evet.Bunu saklamıyoruz zaten ayrıca lorenzide örnek gösterdim..
Çubuklar büyük malzeme için.Tekleme için değil.Derin aramada dedektörlerden daha iyi..
Son çalışmamızda 10 mezardan 7 si boş 3 dolu olarak tespit ettim..Tabi mezarlar açılmadı izin gerekiyor..
Kazılarak test edilen diğer bir konuda madenli taşlardır.Artık bunuda ayırabileceksiniz..Cihazların sinyal verdiği medenli taş kütlelerinede saf metalden ayırabileceksiniz..
Yer altıyla alakalı çözülemeyen bir kaç mevzu kaldı..İnşallah bunuda hep beraber aşarız..

........................................Gold dedektör.......................................
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 3940414243 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50