Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 3839404142 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
birkan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 09/Ağustos 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 45
  Alıntı birkan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Mayıs 2017/2010 Saat 12:22
Osman Bey Selmalar sizden bir isteğim ricam olacak çubuk alamk istiyorum 30cm olanlardan şu anki fiyattan ama para biriktirmem lazi birkaç ay sürebilir bir aksilik olmazsa kanpanya yaptınız ama para olmayınca birşey olmuyor inaniki siz daha iyyisini bilirsiniz.benim için bir kolaylık düşünürseniz sevinirim. (olursa da olmasda) sağolun varolun Hayırlı uzun ömürler diliyorum.
Saygılar.......................BİRKAN.........................
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Mayıs 2017/2010 Saat 04:55

DİKKAT,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,DİKKAT,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,OKUYUNUZ ÖNEMLİDİR

BU SATIŞ  İŞİ ANLAŞMASI OLMUŞTUR BUNDAN BÖYLE  SADECENE AŞAĞIDAKİ ADRESTEN SATIŞLAR YAPILACAKTIR DUYURULUR.

BURDAN YAPILACAK SATIŞLAR SADECENE SIRF DEFİNECİLİK ÜSTÜNE OLANLARDIR...

DİĞER   BAŞKA ALANLARIN MEVZULARINDA DA HALEN ESKİDEN OLDUĞU GİBİ BENDEN BURDAN İSTEK ÜZERE ÖZEL SİPARİŞLEN YAPTIRILACAK  BENDEN ALINICAKTIR ...

ADRESS.............................................................................................................................

GOLD DEDEKTÖR

K.KURSU CADDESSİ  NO 41------------------------SULTANBEYLİ / İSTANBUL
TEL>0216 398 65 81-------------------CEP TEL> 0532 456 75 38

.............................................................................................................................................

SIRF DEFİNECİLİK İÇİN OLAN ÇUBUK SİSTEMLERİ ARTIK BU ADRESTEN TEMİN EDİLECEKTİR
BENDEN BURDAN ARTIK SATIŞ YOKTUR  VE HİÇKİMSE DE ISRAR ETMESİN.
TÜM HEPSİ AYNI BENİM GARANTİM ALTINDADIR  VE BENİM İMALATIMDIR
KİMSENİN AKLINA DA BU İŞTEN DOLAYI FESATLIKLAR GELMESİN  ÇÜNKÜ HERŞEY  DÜŞÜNÜLMÜŞ OLUP  HERŞEY DÜRÜSTLÜK VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÜZERİNE KURULUDUR

HEM BENİM BURDA BU KANUDA BİR TEST ALANIM VE GİDİP BAKILMA GİBİ İŞLER YOKTU AMA ORDA VARDIR GİDİP İSTENİLDİĞİ GİBİ DENİYEREKTEN GÖREREKTEN AKLINIZ KESERSE  ALICAKSINIZ  GARANTİLERİ GENE HEM BENİM HEM ORASIDIR  ..

BU SİSTEM KARŞILIKLI İYİ NİYET ÜZERİNE KURULMUŞTUR BENİM BU KONUDAKİ HASSASLIĞIMI HERKES BİLİR  ONUN İÇİNDİRKİ HİÇKİMSE HİÇBİR AKIL VE HERHANGİ AYKIRI BİŞİLER ÜRETMESİN YAZMASIN BU KONUDA KONU EN İNCE AYRINTISINA KADAR DÜŞÜNÜLMÜŞTÜR  ...  HERHANGİ BİR AYKIRI BİŞİ OLURSA  YİNE TÜM BU İŞLER BANA DÖNECEKTİR HERKESİN BİLGİSİ OLSUN ...

SAYGILARIMLAN.........................................................NACİBABA..............................ONK.....
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Mayıs 2017/2010 Saat 05:40

Naci Baba'dan yeni çubuk alacak arkadaşlar için hayırlı uğurlu olsun.İnşallah yeni uygulama herkesin gönlüne göre olur.

Yukarı Dön
gold Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 20/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 39
  Alıntı gold Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Mayıs 2017/2010 Saat 05:49
Naci bey teveccühünüz için teşekkür ederim.Gold dedektör buna layık olacak bu işin hakkını verecektir.
Gold dedektör olarak test edip onaylamadığımız dedektör, gpr yada alan tarama satışının sorumluluğunu almamaktayız..
Naci beyin çubukları bu testlerden başarıyla çıkmıştır.Görmek denemek isteyen arkadaşları İstanbul Sultanbeylide ofisimize davet ediyoruz.
Saygılar

Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Mayıs 2017/2010 Saat 07:55
hayırlı olsun her iki tarafada yanlız gold arkadaşımız bunların parekende satış fiatlarını belirtirse alan ve kullanıcı arkadaşlara fiat bilgisi yönünden fayda sağlar gibi geliyor
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Mayıs 2017/2010 Saat 09:21
SELAMLAR GOLD ARKADAŞIM HAYIRLI OLSUN  İŞNİNZ ZOR GERÇEKTEN FAKAT ELİNİZDE BU İŞİ İYİ BİLEN USTA ÇUBUKÇUNUZ VARSA SANIRIM BU İŞN ÜSTESİNDEN GELİRSİNİZ HEM BU ŞEKİLDE KULLANMAYI DA ÖĞRETMİŞ OLURSUNUZ .SİZE KOLAY GELSİN   
Yukarı Dön
saygun Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 01/Haziran 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 16
  Alıntı saygun Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Mayıs 2017/2010 Saat 13:02
Hayırlı olsun. Allah iş rastlığı versin.
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Mayıs 2017/2010 Saat 13:54
Benim düşünceme göre artık çubukların satış fiyatı 750TL.-1000TL. arası olur.
Yukarı Dön
gold Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 20/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 39
  Alıntı gold Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Mayıs 2017/2010 Saat 14:28
Amin..İlginize teşekkür.
Çubukların satış fiyatı 500 tl dir.Satışa başlanılmıştır.Bana göre değeri yüksektir.Bugün eloktronik saçma sapan alan taramalar 5.000-10.000 tl den satılmaktadır ve bir işe de yaramamaktadır.
Bugüne kadar 5 alan tarama kullandım hepsi başarısızdı.Ondan sora alan taramalara itibar etmedim.
Son olarak Naci beyin çubuklarını inanın en başta gülerek denedim inanmıyordum çünkü..
Gömdüğüm metalleri buldu..20 defa denedim şaşmadı..Şaşırsaydı bırakacaktım..Stabil olduğunu gördüm..
Yeterki kullanmasını bilelim..Gerisi çok kolay..
Dileyen arkadaşlara İstanbul da eğitim verilebilir.

..............................Gold dedektör..............................
Yukarı Dön
uflenti Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 06/ocak 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 9
  Alıntı uflenti Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Mayıs 2017/2010 Saat 15:20
allah pazarina müşteri versin ne diyelim

Düzenleyen uflenti - 27/Mayıs 2017/2010 Saat 15:22
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 3839404142 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50