Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Çubuklara Sorulan Komutlar

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 23456>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
harami Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 12/Aralık 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 39
  Alıntı harami Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25/Kasım 2017/2008 Saat 15:14
s.a merhaba gerçekci kardeşim  bende istanbul bağcılarda oturuyorum..bana yakınsan bir hafta sonu..  buluşalım..sadece altın değil aklına ne geliyorsa yeterki madde olsun neyı saklarsanız saklayın..bende idda ediyorum. bulacağım.şuınuda belirteyım.. bulursam.. bunun bı karşılığı olacakmı..?
HER TESPİH SALLAYAN DELİKANLI OLSAYDI,İMAM MAFYA OLURDU...
Yukarı Dön
harami Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı harami Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25/Kasım 2017/2008 Saat 16:21
5 çeyreginizi alacağım oradan.LOL.ama bölge olarak biraz uzak sayılırız..  ama yınede geleceğim .. basın köye
Yukarı Dön
harami Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı harami Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25/Kasım 2017/2008 Saat 16:45
arkadaşım bahsetmış olduğunu çeyrekler okun bahçesindemi...? ona göre  arama yapacağım  araziyi bilmeliyim.şimdi belirtirsen bu gece altınlarınızı alacağım oradan ..ok
Yukarı Dön
harami Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı harami Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26/Kasım 2017/2008 Saat 15:45
s.a arkadaşlar.EXAMİNERE HİTABEN....bak kardeşim..bu form sayfasında çatapat kişiler gelir geçer kimine dersini veririz kimini doğru yola koyarız ..ve bu arada dostumda düşmanımda çoğalır. sen şimdi beni basın köye davet edip beni katakuleye getirmeye çalışıyorsun değilmi..Wink ama yemezler.. madem o arazıde dedektör testi yapıyorsunuz..  ileriki gunlerde tekrardan test ettiğiniz bir gunu belirtirsin gelir bakarım çaktırmadan mevzu doğruysa  aranıza katılırım.ama yıne beni tanıyamazsınız. buna emin olun..Smile bir şekilde iddalaşırım sizinle orada..  istediğimi alır giderim..anlaşıldımı..Dead
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26/Kasım 2017/2008 Saat 17:38

HARAMİ //>> BAK BENİ DİNLE BOŞVER BUNLARIN DEDİKLERİNE  UYMA

1> BU SİTE DEVAMLI EMNİYETİN KONTROLÜNDE BU HACKER OLAYLARI İÇİN  BEN KENDİM MÜRACAAT ETTİM  VE SİTENİN HER YERİNE DE YAZDIK BUNU BİLDİKLERİ HALDE SANA ADRES YER VERİYOR AÇIK AÇIK   ORDA NE OLACAĞI MECHUL  
BU DEVİRDE ZATEN BİLMEDİĞİ TANIMADIĞI İNSANA BU ŞEKİL AÇIK ADRES VERİLMEZ GİDERSİN ORDA SAP GİBİ KALIRSIN

BAK Bİ SÜRÜ KABADAYILANLAR VAR  BANA ADRES YER VERİRLER KENDİ MUHİTLERİ KENDİ YERLERİ TEK BAŞIMA GİDERİM KİMSE YOK HANİ NEREDESİNİZ  BEN GELİBOLUDAN KALKAR İSTANBULUN BİR YERİNE GELİRİM NEREDESİNİZ BUNLARIN KABADAYILIKLARI DA BUKADARDIR SÖZLERİ DE

BUNLAR BU YANLIŞLARI YAPANLAR İŞTE BÖYLE ABUK SABUK YAZIP TÜYERLER  SANKİ YAZDIKLARINLAN MİLLETİ ETKİLEDİKLERİNİ SANIRLAR  PİSLİKTEN BAŞKA İŞLERİ YOKTUR VE TÜMÜ DE BÖYLELERİ MAŞADIR 

BAK BU GECE DE DOĞUDAKİ BİR KARAKOL İÇİN 5 TAKIM DAHA SİPARİŞ VAR ONLARI YETİŞTİRİCEM YARINA KARGOYA  İŞ YAPMASSA BUNLAR İSTENMEZ ALINMAZ KENDİ KENDİLERİNE GELİN GÜVEY OLURLAR MİLLET ZATEN BİLİYOR BUNLARI  DA İŞTE ARAMIZDA BU TİPLERİ DE İDARE EDİCEZ NEYAPALIM

SAYGILARIMLAN...........................OSMAN NACİ KANAT............................................O.N.K....
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
harami Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı harami Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26/Kasım 2017/2008 Saat 17:42
s.a...çok iyi anlıyorum. hocam.. ama işte bunlar eli kolu boş dolaşıyorlarya  aramızda..      ama arada bi kulaklarını çeksek iyi olur..
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Kasım 2017/2008 Saat 07:12

SLM VE SAYGILAR BAŞT A 

GERÇEKÇİ BAK BANA SENİN NİCKDE DAHİ ANLAŞLIYORKİ   SALDIRMAYA
GELMİŞSİN ARPA BOYU KADAR İLERİYE DÖNÜK BİRŞEY   SÖYLE SENİ TAKDİR EDELİM .
YOK ÖYLE Y6AĞMA GELİCEKSİN İKİ LAF EDİP GİDECEKSİN  KARALAMAYLAN ÖYLE BASİTLEŞTİRMEYLEN
HİÇ BİR ŞEY OLMAZ BU MİLLETİ APTAL ZANEDEN KENDİSİ APTALDIR UNUTMAYIN HATIRLATIRIM DEDEİM YA

NACİ BABA GİBİ SIRF BİLİMSEL TEMLEDE KATKIDA BULUNMUŞTUR BUNU TAKDİR EDECEĞİNE KARALIYORSUN   DÜN YANIN NERESİNDEN GÖRÜLMÜŞKİ 
SAKLANAN NE VARSA ÇUBUKLAN EVET GÖRÜYORUZ NE OLDUĞUNA KADAR HA DEFİNEYE SIRA GELECEK GERÇEKÇİLİK BUDUR İŞTE SENİN GİBİ DEĞİL   BENDE BURDA TÜM ARKADAŞLARA SÖYLÜYORUM  ARKADAŞLAR BU TİP SALDIRILARA PABUÇ BIRAKMIYLIM İTİBAT ETMEYLİM BU KİŞLERE İFTİRALARA  NACİ BABAYI TANIYAN BİLİR TANIMAYN İÇİN SÖYLÜYORUM DÜNYADA BU KADAR DÜRÜST İNSAN İNANIN  NACİ BABA TÜRKİYENİN ÖBÜR UCUNDA BENDE TÜRKİYENİN ÖBÜR UCUNDAYIM BU DÜNYA YARIN AHİRET DOĞRU OLMAK ZORUNDAYIZ

NE BENİM HİÇ BİR ÇIKARI VAR NE NACİ BABANIN BİR ÇIKARI VAR BENLE İLGİ YEMİNLEN SÖYLÜYORUM
NEDEN SÖYLÜYORUM BU İFTİRACI İNSANLARIN MASKESİ DÜŞSÜN ARTIK  
HERKESE KOLAY GELSİN BU TİP KİŞİLERE KARŞI HERKES DOĞRU DURUŞUNU KOYSUN

SAYGILARIMLAN
Yukarı Dön
harami Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı harami Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Kasım 2017/2008 Saat 15:37
S.A  arkadaşlar....GERÇEKCİ.hiç iyi espiri yapamadın..yaa bulan söylermı ?.söyleyenın aklında noksanlığı vardır . biraz orjınallğine sığınıp gerçekçi olsan anlarsın. hayatın çakma yönlerine kapılmış gidiyorsun.ciddi diyorum yaa biraz gerçekci ol ..
Yukarı Dön
harami Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı harami Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Aralık 2017/2008 Saat 03:03
selamunaleykum....derince ..arkadaşım... bence o arkadaşımız yoluna gitmesin..çünki yolu bence hiç iyi değil katılsın bize belki  bir dönüş vesilesi olurda ..hakikatı anlar.. ve doğru yola girer..ne.dersin..iyi olmazmı...?Smile
Yukarı Dön
cubukcu Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 18/ocak 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 4
  Alıntı cubukcu Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Aralık 2017/2008 Saat 07:52
bendende o kadar...
NACI ABI CUBUKLARIN COK SUPER
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 23456>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50