Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5BAKIM / TAMİR / ONARIM / SERVİS / SATIŞ / TAKAS / <>5NACİ BABA GÜVENCESİNDE KULLANILMAMIŞ / İKİNCİ EL DEDEKTÖRLER
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Nacibaba 'dan Satılık Makineler Yazınız

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
mimaras Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 26/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 22
  Alıntı mimaras Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/ocak 2017/2011 Saat 12:51
merhaba naci baba, yurt dışı alışveriş artık kolay ebay ve diğerlerinden alıs veris yapılabilir özellikle amerikadan dedektör özellikle whites ürünleri alınabilir. benim    prizm dedektörebaşlık lazım oldu burda t..s dedektöre sordum 375 tl dendi a bay dan 180 dolar prizm 4 dedektor baslığıile beraber buldum. 40 dolar nakliye1 haftadan erken geliyor. whites kendisi türkiyeye göndermiyor. ama world wide satış yapan satıcılar var onlar gönderiyor.ikinci el whitesler u sa da çok ucuz xlt 400 .600 dolar arası. abay için googlede iyi bey diye aradığınızda türkçe bir site çıkıyor yardım ve yol gösteriyor. denemenizi tavsiye ederim . hoş ca kalın
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Şubat 2017/2011 Saat 08:56
SELAMLAR MİMARAS ARKADAŞIM BEN DE MAKİNE GETİRTTİM ABD DEN FAKAT BİLDİĞİM KADARIYLA 150 DOLARI GEÇERSE GÜMRÜĞE TABİ SİZ GÜMRÜK ÖDEMEDİNİZ Mİ YA DA GÜMRÜĞE TABİ OLAN MİKTAR DAHA MI YÜKSEK ŞİMDİ.BİR DE EN ÖNEMLİ HUSUS GÜMRÜK BİRLİĞİNE DSAHİL OLAN ÜYE ÜLKELERİN MALLARI SERBEST  YANİ GÜMRÜKSÜZ ALINABİLİYOR DAS BU HER MALI KAPSIYOR MU  DEDEKTÖRLER BUNA DAHİL Mİ BU KONUDA BİLGİNİZ VARSA YA DA BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR VARSA LÜTFEN AÇIKLASINLAR TEŞEKKÜRLER
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50