Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5DEFİNECİLİĞE, FORUMA ve HAYATA DAİR <>5DEFİNECİLİK BİLGİ BANKASI
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Defineye musallat ve tılsımı çözmek

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 45678>
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
fatihgmc Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 11/Şubat 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 44
  Alıntı fatihgmc Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/ocak 2017/2010 Saat 12:15
Orjinalini yazan: fatihgmc

ARKADAŞ HERZAMAN YANIMDA TAŞIYORUM DİYORSUNDA ALLAH KORUSUN BAŞINA BİR İŞ GELDİ ARABA ÇARPTI ÖLDÜN GİTTİN POLİS ÜSTÜNÜ ARIYO ÜSTÜNDEN BU ÇIKIYOR ADAM DEMEZMİ BU YAHUDİYMİŞ YAV DİYE ? ORASINIDA Bİ DÜŞÜNÜN BEN BU DAVUT YILDIZI OLAYINA İNANMIYORUM. KURANDAN BÜYÜK BİRŞEYMİ OLURMUŞ YAPMAYIN ABDESTLİ OLUN BESMELENİZİ ÇEKİN ENBÜYÜK DUA AYETEL KÜRSİ HERŞEYE YETER DERİM.

Hıristiyan, Yahudi ve Müslüman inanç insanları dünyanın gidişatını konuştular. Daha doğrusu, ehl-i kitab yorumcuları o kitaplardan yola çıkarak, bu gidişatın nasıl hayırlı bir rota tutturabileceği konusunu tartıştılar.
Ve, aklın yolu gibi Allah'ın yolu da bir, ‘barış, beraberlik ve işbirliği' çağrısını İsevi istavroz, Davudi yıldız ve Muhammedi hilalle mühürlediler.

Masonluğun sembolü, iç içe geçmiş iki üçgenden oluşan altı köşeli yıldızdır. Aynı zamanda Yahudilerin geleneksel sembolü olan bu figür, İsrail Devleti'nin bayrağında da yer almaktadır. Mührün ilk kez Hz. Süleyman tarafından kullanıldığı kabul edilir. Dolayısıyla da bir "peygamber mührü" olan altı köşeli yıldız, Rahmani bir semboldür. Ancak bu konuda masonların farklı bir düşüncesi vardır. Onlar, altı köşeli yıldızı, bir peygamber olan Hz. Süleyman'ın sembolü olarak değil, Eski Mısır'ın putperest kültürünün sembolü olarak benimsemişlerdir.Masonluğun da benimsediği ve Davut'un yıldızı diye bilinen iç içe geçmiş iki eşkenar üçgen yani hegzagram; bugün Yahudiliğin sembolü olarak bilinir ve İsrail'in bayrağında yer alır.

BUNLARDANDA ANLAYACAĞIMIZ GİBİ DAVUDİ YILDIZI HZ SÜLEYMANIN MÜHRÜDÜR TAMAM, AMA ŞUAN BUNU KULLANAN VE DÜNYACA BİLİNEN YAHUDİLERDİR BENDE DİYORUMKİ BUNU ÜSTÜMÜZDE TAŞIRKEN BAŞIMIZA BİŞEY GELSE MAZALLAH BİZİ YAHUDİ SANARLAR KORKUM ODUR.
engüzel define hayatınızdır.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/ocak 2017/2010 Saat 10:48

DAVUT YILDIZI   HZ. SÜLEYMANIN MÜHRÜDÜR   VE SAĞ ELİNİN
ORTA PARMAĞINDA BULUNURDU  TÜM CİN ALEMİ BU YILDIZDAN GERİ DURUR KORKARLAR ÜRKERLER

YAHUDİLER BUNU ARAKLAYIP  BELKİ KORUNURUZ BAŞIMIZA Bİ İŞLER GELMEZ ŞEKLİNDE DÜŞÜNCELERLEN KENDİ BAYRAKLARINA EKLEMİŞLER VE HALEN DE BAŞLARI DERTLERDEN KURTULMAMIŞTIR  SEBEB BUNU KULLANAN ÜSTÜNDE TAŞIYAN İYİ NİYETLİ BİR KİMSE İSE TESİRİ VARDIR AKSİ ZARARDIR

OSMANLI DA BUNU ÇOK YERDE KULLANMIŞTIR  İSTANBULUN ÜNLÜ EVLİYA TÜRBELERİNDE DE BUNLAR VARDI KORUMA AMAÇLI KONMUŞTU NE ZAMANKİ İSRAİL BAYRAĞINA KOYDU BUNLARI DA SÖKTÜLER BİRBİR  İYİCE ARAŞTIRIN GÖRÜCEKSİNİZ DOĞRULUĞUNU

MESELA BENİM DE İŞ YERİMİN YATIĞIM YERİN HER TARAFINDA BU YILDIZLARDAN KENDİM ÇİZMİŞİMDİR  KENDİ ÜSTÜMDE DE TAŞIRIM  HİÇBİR ŞEKİLDE DE BELA UĞRAMAZ
ASLI BUDUR   DÜŞÜNCELER DEĞİŞİKTİR YORUMLAR DEĞİŞİKTİR ARAŞTIRAN DA BENİM DEDİĞİME GELİR EN SON ....

SAYGILAR....................................NACİBABA....................ONK..
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/ocak 2017/2010 Saat 08:53
SELAMLAR  FATİHGMÇ KODLU ARKADAŞIM SİZE  TABİİKİ KATILIYORUM  OKUNAN AYETLER  MUTLAKA ARAPÇA OKUNUŞUNA VE TELAFFUUNA UYGUN OLMALI MESELA FELAK SURESİBNİ OKURKEN HALAKJKELİMESİNİ GIRTLAKTAN OKUMAZSAK TRAŞ ETME ANLAMI ÇIKAR HALBUKİ  DOĞRU OKURSAK HALK ETMEK ANLAMI TAŞIR. ÖRNEKLER ÇOĞALTILABİLİR.SAYGILAR
Yukarı Dön
fatihgmc Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı fatihgmc Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/ocak 2017/2010 Saat 07:18
KARABEY ARKADAŞIMA BİR UFAK DÜZELTME YAPMAK İSTİYORUM OKUMADAN OKUMAYA FARK VAR AĞZININIZIN UCUYLA EVELEYEREK GEVELEYEREK LAFLARI YUVARLAYARAK OKURSANIZ BİR KIYMETİ KALMAZ, DÜZGÜN BİR ŞEKİLDE KURALINA UYARAK OKUYACAKSINIZ. MİSAL BİR HOCAYA GİDİN VE DİYİNKE BEN AYETEL KÜRSİYİ OKUYUCAM SİZ YANLIŞIM VARMI BAKIN DÜZELTİN DİYİN GÖRÜN BİR ÇOĞUNUZ YANLIŞ OKUYACAKTIR. ESRESİNE ÖTRESİNE UZATILACAK YERİNE GIRTLAKTAN GELECEK SES YERLERİNE HERŞEYE DİKKAT EDEREK TAM MANASI İLE OKURSANIZ ANCAK O DUALARIN HÜKMÜ OLUR YOKSA YARIM YAMALAK HİÇ BİŞİ OLMAZ. BAŞIMIZDAN GEÇEN BİR HİKAYE BİR KOMŞUYA CİNLER MUSALLAT OLMUŞDU HOCA ŞUNLARI OKUYUN DÜZELİR DEDİ 7 GÜN OKUNDU DAHA DA KÖTÜ OLDU DÜZELME YOK HOCA DEDİ DÜZGÜN OKUYAMAMIŞSINIZ BİR CAMİ HOCASI VEYA KURAN KURSU TALEBESİ BULUN ONLAR GÜZEL OKUR. CAMİ HOCASI OKUDU VERİLEN DUALARI ALLAHA ŞÜKÜR HİÇBİŞİ KALMADI.
ŞÖYLEDE DÜŞÜNEBİLİRSİNİZ YARIM ÇATPAT İNGİLİZCESİ OLAN BİR ARKADAŞINIZLA YURTDIŞINA GİTMEYİ NEKADAR GÖZE ALIRSINIZ DİMİ BİTÜRLÜ ANLAŞAMICAK YARIM CÜMLELER LE DERDİNİZİ ANLATMAK İÇİN ÇEKİCEĞNİZ SIKINTIYI DÜŞÜNÜN.
YARDIMCI OLDUYSAM NE MUTLU.
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/ocak 2017/2010 Saat 05:43
SELAM VE  SAYGILAR ARKADAŞLAR BENCE DE  FATİHGMCKODLU  ARKADAŞ HAKLI NEDEN DERSENİZ BİZİM DİNİMİZ EN SON VE EN MÜKEMMEL DİNDİR DİĞER DİNLERE AİT SEMBOLLER BUGÜN GEÇERLİLİĞİNİ YİTİRMİŞTİR.BAŞKA DİNE AİT MESELA TEVRAT TA GEÇEN BİR DUA İLE ALLHA DUA ARTIK GEÇERSİZ DİR. KUR ANDA DİĞPER DİNLERİN HİÇBİRİNİN HÜKMÜ KALMADIĞI AÇIK ŞEKİLDE ANLTILMAKTADIR KORUNMA KONUSUNDA AYETEL KÜRSİNİN YETER SAYIDA OKUNMASI KAFİDİR.FAKAT OKUYAN KİŞİNİN DE MÜSLÜMAN OLMASI ŞARTIIYLA
Yukarı Dön
fatihgmc Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı fatihgmc Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/ocak 2017/2010 Saat 04:37
ARKADAŞ HERZAMAN YANIMDA TAŞIYORUM DİYORSUNDA ALLAH KORUSUN BAŞINA BİR İŞ GELDİ ARABA ÇARPTI ÖLDÜN GİTTİN POLİS ÜSTÜNÜ ARIYO ÜSTÜNDEN BU ÇIKIYOR ADAM DEMEZMİ BU YAHUDİYMİŞ YAV DİYE ? ORASINIDA Bİ DÜŞÜNÜN BEN BU DAVUT YILDIZI OLAYINA İNANMIYORUM. KURANDAN BÜYÜK BİRŞEYMİ OLURMUŞ YAPMAYIN ABDESTLİ OLUN BESMELENİZİ ÇEKİN ENBÜYÜK DUA AYETEL KÜRSİ HERŞEYE YETER DERİM.
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/ocak 2017/2010 Saat 14:41

Arkadaşlar bu konuyu fazla uzatmaya gerek yok.

Cinlerin ve Tılsımın varlığına kimsenin şüphesi yok.Bunlarla uğraşmanın gereğide yok.
Naci Babanın yapmış olduğu çubuklar definenin tılsımlı olup olmadığını kesin olarak söylemektedir.
Diyelimki bir bölgede define olduğundan şüpheleniyorsunuz.Çubuklara şüphelendiğiniz bölgede define olup olmadığını sordunuz.Çubuklar olumlu cevap verdi.Bundan sonra bu definenin tılsımlı olup;olmadığını sorunuz.Alacağınız cevap %100 doğru olacaktır.Eğer tılsımlıysa almak için hiç uğraşmayınız.Nasibinizi başka yerlerde arayınız.Hiçbirşey hayatınızdan daha değerli değildir.Gece arazide gezerken Euzu Besmele çekerek  3 kere Felak suresini,3 kere Nas suresini,3 kere İhlas suresini,7 kere Ayetel Kürsi yi okuyunuz.Yanınızda davut yıldızını da taşıyın.Ben aşağıdaki resmi yazıcıdan çıkardım.Devamlı taşıyorum.Bunların faydasını herzaman görürsünüz.Çubuklar etrafınızda cin olup,olmadığını da söylemektedir.dedeSaygılar...Sevgiler... 

Yukarı Dön
AWCI Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 15/Ağustos 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 10
  Alıntı AWCI Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/ocak 2017/2010 Saat 10:50
Arkadaşlar  ben bu konuyu şu açıdanda tehlikeli buluyorum.cin meselesini kafaya fazla takmamak lazım.onlar bizden uzak olsun biz onlardan uzak olalım derim vede düşünmemeye çalışırım.Duamı okurum işime bakarım.Gece dağda yada ıssız bi yerde tek kalanlar iyi bilir,karanlıkta orman biraz ürpertici olur yani insan böyle şeyleri kafaya taktımı hayal makinasıda devreye girer. kafada da böyle düşünceler oldumu herhangi bi ses çıtırdı vs... lerde hemen cinler geldi zanneder ve onları görmüş gibi hayeller görebilir.buda dağda yada ıssız bi yerde olan yanlız bi insan için çok tehlikeli sonuçlar doğurur.O yüzden bu konuları düşünmemek ve kafa yormamak en iyisi.Beynimiz gerçekten çok ilginç bi mekanizma kullanmasını bilmedinmi insanı çok rahat uçuruma sürekleyebiliyor.
Yukarı Dön
voyvodawolcan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 13/Şubat 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 45
  Alıntı voyvodawolcan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/ocak 2017/2010 Saat 16:48
Ben kimseye azımı bozmadım Naci Baba inanıp inanmamakta herkes serbest ama kimsenin karalamasına cirkin kelimeler etmesine gerek yok.Tşk ederim ilgine.
Vermeyince Mabud,neylesin Sultan Mahmut.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/ocak 2017/2010 Saat 16:33

ARKADAŞLAR  LÜTFEN HERKEZ SAKİN
OLSUN  BU GİBİ YAZILAR VE OLMADIK LAFLARLA KİMSE HİÇBİRYERE VARAMAZ
BENLEN ARKADAŞIN ARASINDAKİ  OLAYA
HİÇKİMSE GİRMESİN  ZATEN BİTTİ DEDİK
TAMAM DEDİK  KİM HAKLI KİM HAKSIZ
ORTAYA BIRAKTIK  YANİ BUNLARA YENİDEN YORUMLAR VE KARŞI YAZILAR YAZILIRSA BURANIN  HUZURU TAMAMEN
BOZULUR   BU KONULARIN  GETİRİSİNİN
BÖYLE OLACAĞINI ZATEN EN BAŞTAN BİLDİĞİM İÇİN  SİTEDE BU 2 KONUYA YER VERMİYORDUM  ARKADAŞ GETİRDİ BU 2
KONUYU  İŞTE SONUÇLARI  BIRAKILSA DAHA DA ALEVLENİCEK SONRASININ DA
NE OLACAĞI MALÜMDUR ..

SİZLER ŞİMDİYE KADAR BENİM HİÇ BU ŞEKİLLERDE ARGO VE KÜFÜRLÜ YAZDIĞIMI GÖRDÜNÜZMÜ  HERKES DİLİNE LÜTFEN SAHİP OLSUN  KARŞI YAZI YAZACAKLAR GAYET SAKİN DÜZGÜN  SAYGILI ŞEKİLLERDE YAZARLARSA HERŞEY GÜZEL OLUR  KANISINDAYIM

BEN SİZLERE TAA BAŞTAN SÖYLEDİMDİ BU GİBİ ŞEKİL OLAN YAZILAR  GÖRÜLDÜĞÜ YERDE SİLİNİCEKTİR VE SİLİYORUM BUNDAN DOLAYI DA BANA KİMSE GÜCENMESİN
VE DIŞARDAN GELEN BİR MİSAFİR BİLE BUNLARI OKUSA BİDAA BU SİTEYE GİRMEZ 
HER YERDE DE SÖYLERLER KÖTÜ REKLAM OLUR  ONUN İÇİNDİRKİ DEVAMLI SİLİCEM BU GİBİ YAZILARI   LÜTFEN TEKRAR EDİYORUM KONUDA HERKEZ HASSASİYET GÖSTERSİN ..

SAYGIALR.....................................................................................NACİBABA...............ONK... 
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 45678>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50