Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5COINMASTER++WHİTES
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

white's XLT,Prizm III,Garret GTI 2500

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 234
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
xdefineci Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 22/Kasım 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 7
  Alıntı xdefineci Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Temmuz 2017/2009 Saat 08:37
selamunaleykum
naci baba ve degerli arkadaşlar,
umarım konuyu dogru yere açmışımdır...

naci baba
öncelikle büyük geçmiş olsun Allah şifalar versin. ben eski forumdan tanıyorum seni.
orada da yazılarını okurdum.. uzun bi aradan sonra
 nihayet bu işe adım atıyorum. tavsiye ettigin makinalar arasında kararsız kaldım..

Whites XLT® E-Series Metal Detector  ila Whites Prizm III ve Garret GTI 2500 arasında gidip geliyorum. bunların türkiye fiyatı çok pahalı. benim 2 ay içerisinde amerikaya gitme ihtimalim var. Whitesin kendi sitesinden baktıgımda Whites XLT için  USD $899.95  fiyat vermişler ki türkiyenin yarısı...
Whites Prizm III için ise 250 dolar...
daha önce hiç yurtdışına çıkmadım ilk kez amerikaya gidecegim 1 haftalıgına...
şimdi diyorumki nacibaba ben bu iki cihazdan birini alsam acaba türkiye ye sokarken
sorun yaşarmıyım? gümrük filan ödermiyim? sen belki böyle benim gibi bi vakayla karşılaşanla tanışmışsındır.
gurbetçiler sana bırakıyorlamış giderken ya o sebepten sormak istedim. acaba o gurbetçiler böyle bir sorun yaşamışlarmı yani gümrük, vergi filan sorun olmuş mu ödemişler mi?

bu birinci sorum diger sorum ise naci baba ben   daha önce hiç cihaz kullanmadım
ilk olacak... bana hangisini tavsiye edersin.? XLT pahalı ama BABA bi cihaz anladıgım kadarıyla.. PRIZM III sen tavsiye etmişsin... bir de  bu prizmlerin 4-5-6 sı var.
bunları inceleme şansın olmadı sanırım*?? o sebepten mi prizm III tavsiye ettin yoksa başka bildigin bir şey mi var?

nacibaba inanki çok kafam karışık. bi sürü şey sordum sana... Vakit bulurda beni aydınlatırsan sevinirim duacı olurum sana.
Allah razı olsun Acil şifalar diliyorum
inşallah tavsiyelerinle bi cihaz aldıktan sonra hem ben hem de makinem elini öpmeye gelicez...

saygılarımla
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 234

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50