Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5RESİMLER - FOTOĞRAFLAR - HARİTALAR -BELGELER <>5RESİMLER, FOTOLAR, HARİTALAR, YERLER, İZLER, KALINTILAR, <>5SERBEST KONULAR
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Serbest Kürsü

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <123>
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Mayıs 2017/2010 Saat 08:45
naci abi vermiş olduğun bilgi için teşekkür ederim.yaptıramassak bunun 2 elini alıp emaneti geri vereceğiz.işte bilinçsiz bir elektronikci bizi yaktı.bu yüzden sizi bu cihaz tamir ve insanlık yönünüzü takdir ediyorum hic üşenmeden sayfalarca cihazlar konusunda bilgi vermeye calışıyorsunuz her şey için teşekkür eder işlerinizde başarılar temenni ederim
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Mayıs 2017/2010 Saat 05:22
Orjinalini yazan: kurtaran

sayın naci abi elimizde minalap g-ekstreme var fakat elektronikçi bir arkadaşın bataryayı yanlış bağlaması sonucu ic kartlar yandı.yetkili servisi depar idi yolladık elinde bu modele göre parca olmadığından yaptıramadık.elinizde  bunların atıl vaziyette iç kartları varmıdır eğer var ise bu cihazı yaptıracağız cünkü emanet  alınan bir cihaz bilgi verirseniz teşekkür eder işlerinizde başarılar temenni ederim

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

AARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR

MİNELAB DEDEKTÖRLERLEN HİÇ UĞRAŞMADIĞIM İÇİN  HİÇBİR PARÇASI DA YOK ELİMDE
BUNUN SATIŞ NÜMESİLLİĞİ KİMDEYSE TÜRKİYEDE  SORUMLU YER ORASIDIR  ÖYLE BAŞTAN SAVMA İŞLER OLMAZ  SATMIYA SAT  SERVİS İŞİNE GELİNCE KIVIRIN ?????
KİMSE TÜRKİYE AYAĞI BUNUN İSTERSE 30 SENE ÖNCEKİ MAKİNE OLSUN HİÇ FARKETMEZ  BULMAYA YAPMAYA SERVİS VERMİYE MECBURDUR  BENİM  BİLDİĞİM SERVİSLİK ANLAYIŞI BÖYLEDİR ....BEN BİLE BAKIN İLANLAN HERHANGİ BİR DEDEKTÖRÜN PARÇASINI ARIYORUM SONUNA KADAR DA ARAYACAĞIM ELBET  BİR YERDEN ÇIKICAK V E O VATANDAŞIN İŞİ DE GÖRÜLMİŞ OLACAKTIR  BU DA 30 SENE ÖNCESİNİN BİR WHİTES İN MALIDIR  MESELA  AMA ATIL VAZYETTE OLANI VARDIR SATMAK İSTEYEN VARDIR  İŞTE BU DURUMDAKİ CİHAZLARI TOPLUYORUM NEDEN SIRF İŞE YARIYAN YERLERİNİ BİR BAŞKA ARKADAŞA  VERMEK VEYA ONARMAK İÇİN VEYA PARÇA YAPMAK İÇİNDİR  DAHASI DA BU GİBİ ATIL CİHAZLARI  1 TAKIM ÇUBUK SİSTEMİ İELEN DE DEĞİŞTİRİYORUM DAHA NE YAPAYIM NE EDEYİM  SIRF PARÇA BULABİLMEK İÇİN...

SAYGILARIMLAN.....................................................................NACİBABA......................ONK..
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Mayıs 2017/2010 Saat 02:53
sayın naci abi elimizde minalap g-ekstreme var fakat elektronikçi bir arkadaşın bataryayı yanlış bağlaması sonucu ic kartlar yandı.yetkili servisi depar idi yolladık elinde bu modele göre parca olmadığından yaptıramadık.elinizde  bunların atıl vaziyette iç kartları varmıdır eğer var ise bu cihazı yaptıracağız cünkü emanet  alınan bir cihaz bilgi verirseniz teşekkür eder işlerinizde başarılar temenni ederim
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Mayıs 2017/2010 Saat 04:23

FIRTINA  38      ARKADAŞA

BELKİ GÖRÜRSÜN DİYE BÖYLE
BÜYÜKÇE YAZIYORUM

BU ESKİAYIN ADRESİNİ Bİ ZAHMET BANA BİLDİRİVER SEN
TANIYORSUN ONU BİR AN ÖNCE BUNU YAP VEYA TARİF ET

NACİBABA.....................ONK....

Düzenleyen nacibaba - 21/Mayıs 2017/2010 Saat 05:37
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Mayıs 2017/2010 Saat 04:20

BU NEDİR ??
DİKKAT  OKUYUNUZ VE MALUMATI OLAN VARSA BU ANLATACIĞIM İŞTEN BURAYA YAZSSIN

MESELE ŞUDUR
GOOGLE EARTH  A  GRİYORSUNUZ VE GÜNEY KUTBUNA GİDİYORSUNUZ BU KUTBUN TAM MERKEZİNİ BÜYÜTMEYE BAŞLAYIN VE BURDA ÇOK DÜZGÜN BİR SİYAH RENKLİ HALKA  ÇIKIYOR ÇAPI ÇOK BÜYÜK İŞİN ENTERESAN TARAFI DA BU HALKANIN BİR BÖLÜMÜNÜ ELE ALIP DEVAMLI BÜYÜTMEYE BAŞLAYIN  SON ADDEYE KADAR BÜYÜTÜN  BUNUN NE OLDUĞU HAKKINDA BİLGİSİ OLAN AÇIKLASIN  BU NEDİR ??????????

SAYGILARIMLAN HERKESE.........................................................NACİBABA...................ONK.....

Düzenleyen nacibaba - 13/Ağustos 2017/2010 Saat 20:21
Yukarı Dön
FIRTINA38 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 21/Eylül 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 41
  Alıntı FIRTINA38 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/ocak 2017/2010 Saat 16:11
eskiay arkaaşım.özelmesaj kutun dolmuş.mesaj attım alamıyorsun.dolu diyor.musayit bi zamanında aşağıda bi çay içelim dicektim.görüşmek üzere.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

FIRTINA   SEN BU ESKİAYI TANIYORMUSUN  TANIYORSAN YERİNİ YURDUNU BİZAHMET YAZIVERSENE BURADAN
TAMAMMI  ..............

SAYGILARIMLAN,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,NACİBABA,,,,,,,,,,ONK,,

Düzenleyen nacibaba - 17/Mayıs 2017/2010 Saat 04:53
Yukarı Dön
amale Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 109
  Alıntı amale Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Ekim 2017/2009 Saat 06:02
sonuna kadar arkandayız naci abi bu sömürgecilere tek dur diyecek sen varsın allah seni başımızdan eksik etmesin
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Ekim 2017/2009 Saat 10:13

ESKİAY  VE ZAMAN 41 //  ARKADAŞLARA   CEVABEN..........................................NACİBABA.....

Arkadaşlar bu gibi şahıslar zararlının da ötesinde zararlıdır  ve sitenin kalitesini düşürürler
sonradan onun ayarında yüzlercesi var hepsi üşüşür buraya sonra gel çık işin içinden onun için bu gibilere burda yer yoktur kesinliklen  benim son sözüm budur

SAYGILAR..............................................................................NACİBABA.........................O.N.K..
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Ekim 2017/2009 Saat 16:28
Orjinalini yazan: zaman41

tama ustam biz yine tüttürelim tüttürmesinedeee.KOLAY SİNİRLENMEM SABIRLIYIM DİYORSUNUZ.

peki,ihtisas uzmanlık alanınızın dışına çıkıp,sigaranın kanser yapmadığını,kaç yıllık araştırmalarınız sonucunda ortaya çıkardınız.yazıcam. muhtemelen kızacaksınız..

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞIM MERHABA..........................................................................NACİBABA............O.N.K

şimdiye kadar yani bu 73 yaşa gelene dek merak etiğim ve incelediğim  konunun başında geliyor bu sigaranın kanser yaptığını ya hiç içmeyen de aynı oluyor vs vs bunları bir kenara bırakıp ben şöyle diyorum ..
tüm  aile breylerini onların da dostlarını arkadaşlarını  kendi çevrem ve tüm arkadaşlarım tüm ne varsa senelerdir gözlem altında tutuyorum   ve bu kişilerin  %60 ı kimi orta yaşta kimi ileri yaşta kimi genç yaşta  öldüler  bu ölümleri de araştırdım neden ölmüşler diye  ve bunların %40 da kanserden ölmüşler  bunların içinde benim bildiklerimi not ediyorum yani sigara içenleri ve içmiyenleri olaraktan  bu  ölenlerdeki vucuttaki kanser dağılım şekilleri nelerdir diye araştırıyorum sigara içenler üzerinde  çıkıyor  %20 lik bir durum  ortaya
kanser olarak %75 lik sırayı bağırsak mide kısmında ağırlıklı    %10 luk kesim akciğerden hasta  ve bu kişileri özenlen seçtim tümü çünki sigara içerler ..
şimdi esas mevzuya geliyorum
akciğercileri inceliyorum   tümü sinirli +hırçın+ve en ufak bişiyi kafaya takıp onlan yatıp onlan kalkan kişiler bunlar  yani dertleri beyinlerinde çoğaltıp vucutta besliyorlar  ve sonuç 4 kollu

yine böyle bir %10  luk kesim hiçbişiyi kafaya takmıyan şen şakrak türler de hiçbişi yok
hatta doktora bile gitmeyenler yaşı 50 lere gelmiş kişiler vardır  ben de dahilim bunlara

incelemelerim sonucunda gördümki kim  kendine dert yapmış onlan boğuşuyor bunların tümü kanser oldu gitti
babam da mesela  herşeye boş verirdi herşey bir kulağından grip öbüründen çıkardı geçen sene 9 kasımda fevat ettiydi yaşlılıktan hastalıktan değil  öldüğünde 99 yaşındaydı
ben de hiçbişiyi dert edinmem aynenim ki günde 4 paketten çok fazlasını götürürüm biri söner hemen yenisi yanar sadece uyurken içmem  ve ne yürüyüş ne cimlastik buna benzer hiçbişi ilen uğraşmam  ve dağa gelince tüm gençlerin önünde giderim bi de onları beklerim gelmeleri için mesela  bilinen türlerden hiçbir şekilde hastalığım yoktur  ve 3 çocuğum var doğdular büyüdüler duman altında hiçbirinde en ufak bir sorun dahi yoktur

başka bişi diyemiyeceğim  benim tek gördüğüm kim kuvetli derdi bünyesinde barındırdıysa hepsi bugün toprak altındadır  içkiden sigaradan yoktur gördüklerimin söylediğim şekillerin içinde  ben buna dayanaraktan söylüyorum .....

SAYGILARIMLAN........................................................................NACİBABA..................O.N.K..
Yukarı Dön
zaman41 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 40
  Alıntı zaman41 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Ekim 2017/2009 Saat 01:37

tama ustam biz yine tüttürelim tüttürmesinedeee.KOLAY SİNİRLENMEM SABIRLIYIM DİYORSUNUZ.

peki,ihtisas uzmanlık alanınızın dışına çıkıp,sigaranın kanser yapmadığını,kaç yıllık araştırmalarınız sonucunda ortaya çıkardınız.yazıcam. muhtemelen kızacaksınız..
VATAN SAĞOLSUN
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <123>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50