Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5DEFİNECİLİĞE, FORUMA ve HAYATA DAİR <>5Tamamen Söz Sizin Makineleriniz, Testleriniz, İddialarınız.
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Güvenilir Dedektör vb. Satıcıları !

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <123>
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Ağustos 2017/2009 Saat 08:49

BİRKAN  ARKADAŞA  NOT.................................................................NACİBABA..............O.N.K..

ARKADAŞIM SÖYLEMEYİ UNUTTUM O VERİLEN   WHİTESİN  KENDİ ŞARJ ADAPTÖR ŞEMASI SADECENE NORMAL ŞARJLI BATARYALAR İÇİNDİR  YANİ PİYASADAN ALIRSINIZ 8 TANE ARTIK 2800 MÜ MAH YAZARINDAN BUNLARI ŞARJ EDER

BENİM YAPIM OLAN YAKIT HÜCRELİ TİPLERİ YANİ DİZÜSTÜ BİLGİSAYARLARDA KULLANILAN BATARYALARI ŞARZ ETMEZ ONLAR İÇİN AYRI VE KARMAŞIK BİR ŞARZ DÜZENİ VARDIR

BİLGİNE  //SİTEDESİN BURDASIN İKİ KELİME DE YAZIVER

SAYGILAR................................................................................NACİBABA...............................
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Ağustos 2017/2009 Saat 17:46
Orjinalini yazan: birkan

Osman bey selamlar Önceliklen Ramazan ayını sızlerin ve tüm islam alemine hayırlara vesile olmasını diliyorum. Değerli açıklamalarınız için çok teşekkür ediyorum hemen her konuda detaylı ve annlaşılır. osman bey şemda  kullanılan kondansatörlerin hepsi kutupsuz mu yoksa giriş ve çıkışta kutupsuz diyotlar arasında kıler kutuplumu aradaki kırmızı çizgiler kullanılmış ben eksi olarak algıldım yanlışım varsa lütfen uyarın tam tersi de olabilir tam olarak orjinal olarak yapmak istiyorum . osman bey ikon ve grafiksel hareketlerdeki değerler ile kendi kutu üzerindeki değerler birbirlerini tutuyormu demek istediğim madenlerin frekans değerleri yoksa sadece sizin verdiğiniz listeyi kullanmamız yeterli olurmu  bu soruyuda cihaz üzerinde fabrkasıyon çalışma ayarlarıda bulunduğu için arda fark varmı diye sadece kafadakı bir soru işareti. saygilar
.............................................BİRKAN.................................................

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR.......................NACİBABA...........O.N.K..

SİZE ŞARJLI BATARYA SİSTEMİ YAPILMIŞTI BERABERİNDE ADAPTÖR DE GÖNDERİLDİYDİ ADAPTÖRE BİŞİ Mİ OLDU  NE OLDU İLK ÖNCE BUNU SORAYIM

KONDANSÖTÖRLER KUTUPSUZDUR   CERAMİC TİPLİ

SAYGILAR.............................................................NACİBABA.................O.N.K...

Yukarı Dön
birkan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 09/Ağustos 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 45
  Alıntı birkan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Ağustos 2017/2009 Saat 17:35
Osman bey selamlar Önceliklen Ramazan ayını sızlerin ve tüm islam alemine hayırlara vesile olmasını diliyorum. Değerli açıklamalarınız için çok teşekkür ediyorum hemen her konuda detaylı ve annlaşılır. osman bey şemda  kullanılan kondansatörlerin hepsi kutupsuz mu yoksa giriş ve çıkışta kutupsuz diyotlar arasında kıler kutuplumu aradaki kırmızı çizgiler kullanılmış ben eksi olarak algıldım yanlışım varsa lütfen uyarın tam tersi de olabilir tam olarak orjinal olarak yapmak istiyorum . osman bey ikon ve grafiksel hareketlerdeki değerler ile kendi kutu üzerindeki değerler birbirlerini tutuyormu demek istediğim madenlerin frekans değerleri yoksa sadece sizin verdiğiniz listeyi kullanmamız yeterli olurmu  bu soruyuda cihaz üzerinde fabrkasıyon çalışma ayarlarıda bulunduğu için arda fark varmı diye sadece kafadakı bir soru işareti. saygilar
.............................................BİRKAN.................................................
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18/Ağustos 2017/2009 Saat 13:15

Osman bey selamlar Azimden almiştım cihazı direk size  geldi eksik göndermişti hatta eksikleri ordan tekrar istettiğinizi söylediniz.size  batrayda yaptırmıştım teste gittiğimde zaten sizin batarya olmasaydı füzüli gezmiş olacaktık . osman bey ayrımlı ayrımsız ve farıkasyon vede kendi programladığımızda ikon ve grafık değerlerindeki rakamlarda anlam açısından deyişiklik oluyormu mesela 89 tam gümüş frekansı dır bu frekans değeri fabrikasyon ve kişiseldede aynı oluyor dımı yanlışım varsa soyleyin saygılar.yardım ve önerileriniz için ayrietten çok teşekkür ediyorum sağolun
............................................BİRKAN...............................................

ARKADAŞIM ŞİMDİ TAMAMDIR HATIRLADIM İŞİ   ŞİMDİ ONLARIN BANA SÖYLEDİĞİ SÖZ BENİ
ÇOK DERİNDEN YARALAMIŞTIR  NE DEMEK YAA TAMAM BEN YOLLUYACAĞIM AMA MÜŞTERİYE YOLLADIKLARIMI VER DEMEK NE DEMEK  SÖYLENEN CÜMLENİN MANALARINA BİR BAKINIZ
ARKADAŞ BANA GELMİŞ DİREKT SENDEN VE BUNDAKİ EKSİKLERİ TABİKİ BELİRTİCEM VE İSTİYİCEM BU MÜŞTERİNİN HAKKIDIR ÇÜNKÜ SANA TAM BİR ÜCRETİ ÖDENİYOR VS VS BOŞVER ÜSTÜNDE DURMAYA DEĞMEZ ARTIK  SİLDİM BİR ORASI KALMIŞTI ONU DA SİLDİM

ŞİMDİ GÜMÜŞLERDE DE AYAR VAR (999.999)  AYARI    TAM HAS GÜMÜŞ OLUYOR VE BUNUN MAKİNECE KARŞILIĞI OLAN FREKANSI  89   ESKİ MAKİNELERDE  8.9   DUR
BUNLARI TAVSİLATLI OLARAK YENİ BAŞLADIĞIM NASIL ÇALIŞIYOR DENEN YERDE DFX=300 DEN GREBİLİR VE TAKİP EDEBİLİRSİNİNİZ  BU AÇIKLAMALAR ORDA YAZMAKTADIR  VE BU AÇIKLAMALAR ÇOK TEFSİLATLI OLARAK DEVAM EDİCEKTİR...

SASYGILAR..............................................................................NACİBABA....................O.N.K.

Yukarı Dön
birkan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı birkan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18/Ağustos 2017/2009 Saat 12:47
Osman bey selamlar Azimden almiştım cihazı direk size  geldi eksik göndermişti hatta eksikleri ordan tekrar istettiğinizi söylediniz.size  batrayda yaptırmıştım teste gittiğimde zaten sizin batarya olmasaydı füzüli gezmiş olacaktık . osman bey ayrımlı ayrımsız ve farıkasyon vede kendi programladığımızda ikon ve grafık değerlerindeki rakamlarda anlam açısından deyişiklik oluyormu mesela 89 tam gümüş frekansı dır bu frekans değeri fabrikasyon ve kişiseldede aynı oluyor dımı yanlışım varsa soyleyin saygılar.yardım ve önerileriniz için ayrietten çok teşekkür ediyorum sağolun
............................................BİRKAN...............................................

Düzenleyen birkan - 18/Ağustos 2017/2009 Saat 12:48
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18/Ağustos 2017/2009 Saat 12:03

Osman bey Selamlar saygilar Önceliklen yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum eğer şahsımdandolayı bir sıknıtı verdiysem hakkınızı helal edın . Ben çocukluğumdanberi Elektronik meslek içerisindeyim neyin ne olduğunu çok iyyi bilirim deyişik ülusal servisler olsun isimlerini vermek istemiyorum medya guruplarınınkullandığı alıcı vericiler olsun tıbbı cihazlar ve görüntüleme sistrmlri olsun çok yüksek frekans sistemlerinde çalışmalarım olsun  kısacası  nerde ne kullanılmış kalitesi nedir dokunmam yada görmem yeterlidir hangi ülke neyi kaliteli yapar hangisi hangi konuda uzmanlaşmiştir az çok bilirim oun için özelliklen u.s malı ve uretimi olan DFX 300 dedekttör aldim bunun diğer ülkelerde montajı ve üretimide yapılıyor ve yarı fiyatına ve içerisinde osman beyin dediği gibi bir sürü piline varana kadar her şey orjinal eşantiyolarla beraber satılıyor canımın sıkıldığı nokta pil ve pil kutusu orjinal adaptoru yansanayi ne olduğu belli deyil soketi ucuna japonlan yapıştırılmış dönüştürücü artı eksi aparatları var ya ondan pil dersin oda yok neyse kulaklık dersın garette 1603000 sorsan alman 100 dolarlık eşantiyon ilkkullanımda yarım saat sonra sses kesildi soketin dibinden kestim baktım içinde 5 adet saaç teli kadar tel var oda oksitlrnmiş kulaklığın içine baktım oda ne lehim deyil  çok dandık  bir kanyak yapılmılmış kopacak gibiduruyor kulaklıklığın birtarafı gitti kalanı gidip geliyor  dağın başındayım kaçyüz kilometre yol gitmişim adaptörün ne kadar sağlıklı şaj ettiği belli değil  2 gün şajda bekletiyorum  ama bakmışın toplasan yarımsaat kullanımda pil zayıflamış ben nerden emin olayım şimdi cihazın sağlıklı çalıştığını benim bildiğim adamlar en ince detayına kadar hesaplar ona göre sistemi toparlar ve çalıştırır eğer hassas işlerle üğraşıyorsan butür  şeyler çok önemlidir .çok uzattım galiba osman bey  DFX 300 de kullanacağım kulaklık kaç ohm olması gerek orjinalı kaç ohm dur ona göre başka kulaklık alacam yazar sanız sevinirim şarj adaptorunde kaç mılıamper olduğu ve kaç volt olduğunu da. Ben butür satıcıların her zaman karşısındayım aklıma takılan cihaz us mi diye ondanda içim rahat deyıl doğrusu saygılar osman bey herşeyi açık ve net anlatmaya başlamışın soru sormaya gerek bile kalmayacak eline sağlık allah razı olsun
...........................................BİRKAN.........................................

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR............................NACİBABA.......................O.N.K.

DFX=300  ü siz nereden aldınız  azimden mi başka yerden mi yoksa azimden bana burda programlanıp size mi geldi hangi şıktır çünkü çok cihaz olduğundan karıştırıyorum ....
ilk önce bunu belirtiniz  ...

şarz adaptörünün  tam olarak 12 volt  yükte de aynı voltajı vericek boşta da
ve 500 ma  yı geçmiyicek şekilde
trafonun gücü de  20 wat veya daha yukarı olabilir
size şarj cihazının tam şemasını yolluyorum  bu orijinalidir kendisinin   burdaki değerleri aynen bulup kullanırsanız sorun yaşamassınız..
BELLİ BİR SÜRE SONRA BATARYAYI ELLE SICAKLIK KONTROLÜ YAPIN BATARYADA ISINMA OLUŞMUŞSSA TAM ŞARJLIDIR ŞARDAN ÇIKARIP SUKUNETE DİNLENMİYE BIRAKIN HEMEN CİHAZA TAKMAYIN  1--2  SAAT SONRA TAM KENDİNİ BULUR ......

BEN BU LAPTOPLARIN DİZİSTÜ BİLGİSAYARLARIN BATARYALARINI KULLANIYORUM HEM İSTEYENE YAPIYORUZ  24 SAAT 30 GÜN HİÇ KAPAMADAN ÇALIŞIN BU ŞEKİLDE BİR AY SONRA KISA BİR ŞARJLAN YİNE BİR AY DAHA KULLANIRSINIZ AMA İŞİNİZ AZ ARALIKLARLANSA 3--4  AYLARI BİLE GEÇER  BUNLAR DA BÖYLE CİNS BİŞİLERDİR YAKIT HÜCRELİ DENİLİYOR BUNLARA 1 ADEDİ 4 VOLTTUR3 TANESİ 12 Yİ TAMAMLIYOR YALNIZ ÇOK PAHALIDIR BUNLAR
50 TL TANE HESABU GELİYOR YALNIZ BUNUN ŞARZ CİHAZI KARMAŞIKTIR  O DA YÜKLÜ TUTUYOR  250 TL YE KOMPLE ÇIKIYOR AMA ASLA YARI YOLDA KALINMAZ .....

KULAKLIK İÇİN DE  4 OHM EMPEDANSLISINI BULUP   MONO BİR JAKTA BİRLEŞTİRİNİZ STEREO JAKLARDA HER ZAMAN SORUN YAŞANIYOR  BİLGİNİZE BAŞKA BİŞİLER VARSA SORUNUZ

dedeÜSTÜNE TIKLAYIN VE 3 AYRI AŞAMALI OLARAK İNCELEYEBİLİRSİNİZ

ÇIKIŞTAKİ + YOLDA OLAN RESİSTANS ÜZTÜNE KONULAN LEED  LAMBA
BATARYALAR ŞARJ OLDUKÇA LEEDİN DE IŞIĞI AZALACAKTIR  İYİCENE
SÖNMEYE YÜZ TUTUNCA ŞARJ BİTMİŞ DEMEKTİR  BİR DE ELLE ISI KONTRÖLÜNÜ YAPARSINIZ
NOT >BU LEDDE GÖZ KIRPMALAR OLUŞURSA ŞARJLI BATARYA DİZİSİNDEKİ BİRİ HASTADIR  BUNU DA ANLAMAK İÇİN 2.5 VOLTLUK EL FENERİ AMPÜLÜNLEN HEPSİNİ TEK TEK KONTROL EDİN MUHAKKAK SURETTE BİRİNDE YA ÇOK AZ YANICAK YA DA HİÇ YANMIYACAKTIR  MAALESEF YENİ ŞARJLI PİLLERDE DE BAZEN BOZUKLAR ÇIKABİLDİĞİ GİBİ İMALAT HATALARI DA OLUŞABİLİYOR BUNU LEED ÇOK ÇABUK BELLİ EDER ......

A>8 ADET NORMAL PİL  1.5 VOLTTAN TAM 12  VOTU TAMAMLAR
B>8 ADET  ŞARJLI PİL  1.2 VOLTTAN  TAM   9.6 VOLTTA KALIR
C>YAKIT HÜCRELİ ZATEN TAMDIR VE 10 AMPER GÜÇTEDİR

NOT> 8 ADET 1.2 VOLT ŞARJLILARIN ÜZERİNDE  NE MAH YAZIYORSA MESELA DİYELİMKİ
2800 MA     8 TANESİ SERİ BAĞLI OLDUĞUNDAN  TOPLAM GÜÇ  2800 DE KALIR YANİ 2.8 AMPER 

NORMAL PİL ÜZERİNDE DE YAZABİLİR BAZILARINDA GÜÇ BRİMİ VE 8 ADEDİNİN GÜCÜ BİR TANESİ ÜZERİNDE NE YAZIYORSA ODUR

BATARYALARIN + LARI BİR YERE   EKSİLERİ BİR YERE BAĞLANIRSA DA  KAÇ TANESİ YAN YANA PARELLEL BAĞLANIYORSA  TEKİNİN ÜSTÜNDEKİ NEYSE 5 TANE KORSANIZ BU SEFER 5 LEN ÇARPMANIZ GEREKİR

+       +      +      +     +>>>>>>+

--       --     --      --    -->>>>>>>--

5X 1.2 VOLT  BATARYA  ÜSTÜNDE 2800 YAZIYORSA TANESİNDE
2800X5=14.000  YANİ 14 AMPER   

BU ŞEKİLDE DE AMPERYÜKSELİYOR

SİZ BUNLARI BİLİYORSUNUZ DA DİĞER BURAYI OKUYAN ARKADAŞLAR İÇİN BU TEFERRUATI VERİYORUM HATA YAPMASINLAR DİYE

BU VESİLEYLEN DE YERİ GELMİŞKEN BİR DE HATIRLATMA YAPAYIM  BURDAN

SAKIN SİZ SİZ OLUN CİHAZLARINIZA  KESİN__

LİKLEN DIŞARDAN AKÜ VE BENZERİ ŞEYLER

TAKMAYINIZ....................................O.N.K.

EVET KESİNLİKLEN DIŞARDAN BİR AKIM VERMEYİNİZ BU NE DEMEKTİR BİLİRMİSİNİZ SİZ KURNAZSSINIZ BUNU YAPAN FABRİKA VE MÜHENDİSLERİ SALAKTIR ..
AYNEN BU DURUM OLUŞUR  SANKİ BUNU YAPAN BİLMİYORMU  BİNLERCE ÇEŞİDİNİ BİLİR DE BİR DEVRE NE ŞEKİL ÜZERİNE YAPILMIŞSSA  VE NE AKIM ŞEKLİ KULLANILMIŞSSA
SİZ DE AYNI ŞEKLİ KULLANMAK MECBURİYETİNDESİNİZ  BUNU UNUTMAYINIZ

DIŞARDAN HERHANGİ BİŞİ VERMESSENİZ   VE İÇİNİ KURCALAMASSANIZ  BU CİHAZLARIN ÖMRÜ 150 SENEYİ BİLE GEÇER BU ŞEKİLDE BİR SAĞLAM YAPILARI VARDIR
Kİ BUGÜN ELİMDE DE MEVCUT 50 SENELİK WHİTES VARDIR AYNI İLK GÜNKİ GİBİ DE ÇALIŞIR  BUNA ÖZEN GÖSTERİNİZ

SAYGILAR.......................................................NACİBABA...................O.N.K...

Düzenleyen nacibaba - 18/Ağustos 2017/2009 Saat 12:33
Yukarı Dön
birkan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı birkan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18/Ağustos 2017/2009 Saat 11:06
Osman bey Selamlar saygilar Önceliklen yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum eğer şahsımdandolayı bir sıknıtı verdiysem hakkınızı helal edın . Ben çocukluğumdanberi Elektronik meslek içerisindeyim neyin ne olduğunu çok iyyi bilirim deyişik ülusal servisler olsun isimlerini vermek istemiyorum medya guruplarınınkullandığı alıcı vericiler olsun tıbbı cihazlar ve görüntüleme sistrmlri olsun çok yüksek frekans sistemlerinde çalışmalarım olsun  kısacası  nerde ne kullanılmış kalitesi nedir dokunmam yada görmem yeterlidir hangi ülke neyi kaliteli yapar hangisi hangi konuda uzmanlaşmiştir az çok bilirim oun için özelliklen u.s malı ve uretimi olan DFX 300 dedekttör aldim bunun diğer ülkelerde montajı ve üretimide yapılıyor ve yarı fiyatına ve içerisinde osman beyin dediği gibi bir sürü piline varana kadar her şey orjinal eşantiyolarla beraber satılıyor canımın sıkıldığı nokta pil ve pil kutusu orjinal adaptoru yansanayi ne olduğu belli deyil soketi ucuna japonlan yapıştırılmış dönüştürücü artı eksi aparatları var ya ondan pil dersin oda yok neyse kulaklık dersın garette 1603000 sorsan alman 100 dolarlık eşantiyon ilkkullanımda yarım saat sonra sses kesildi soketin dibinden kestim baktım içinde 5 adet saaç teli kadar tel var oda oksitlrnmiş kulaklığın içine baktım oda ne lehim deyil  çok dandık  bir kanyak yapılmılmış kopacak gibiduruyor kulaklıklığın birtarafı gitti kalanı gidip geliyor  dağın başındayım kaçyüz kilometre yol gitmişim adaptörün ne kadar sağlıklı şaj ettiği belli değil  2 gün şajda bekletiyorum  ama bakmışın toplasan yarımsaat kullanımda pil zayıflamış ben nerden emin olayım şimdi cihazın sağlıklı çalıştığını benim bildiğim adamlar en ince detayına kadar hesaplar ona göre sistemi toparlar ve çalıştırır eğer hassas işlerle üğraşıyorsan butür  şeyler çok önemlidir .çok uzattım galiba osman bey  DFX 300 de kullanacağım kulaklık kaç ohm olması gerek orjinalı kaç ohm dur ona göre başka kulaklık alacam yazar sanız sevinirim şarj adaptorunde kaç mılıamper olduğu ve kaç volt olduğunu da. Ben butür satıcıların her zaman karşısındayım aklıma takılan cihaz us mi diye ondanda içim rahat deyıl doğrusu saygılar osman bey herşeyi açık ve net anlatmaya başlamışın soru sormaya gerek bile kalmayacak eline sağlık allah razı olsun
...........................................BİRKAN.........................................
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18/Ağustos 2017/2009 Saat 06:12

SAYIN GİZ  VE SAYIN BİRKAN ARKADAŞLARA CEVABEN .....................NACİBABA.............O.N.K..

ŞİMDİ ARKADAŞLAR SİZLERDEN BAŞKA ÇOK KİŞİLER VAR HEM DE SES KAYDINA HEM  DE GİZLİ KAMERA İLEN ALINMIŞ  DURUMLAR VAR BUNLARI BANA İLETTİLER KESİNLİKLEN MONTAJ VEYA SESE MONTAJ VS VS ŞEYLER YOK  BENDEKİ ESKİ  TELEFON KASETLERİNDEN BULDUM  VE OSİLASKOPLAN KARŞILAŞTIRDIM SES LERİN HEPSİ BİREBİR UYUŞUYOR  BİRTÜRLÜ  EMİN OLAMIYORUM DUYUYORUM VE GÖRÜYORUM HAFIZAM ALMIYOR ESKİDEN BÖYLE DEĞİLDİ BURASI BİLEMİYİCEĞİM VE ŞUNA HERKES İNANSIN   BABAM ÖLMÜŞTÜR DAHA 1 SENE BİLE OLMADI BİR ALLAHTAN MUCİZE OLSA BABAM MEZARDAN ÇIKSA BENİM FİKRİMİ VE VERMİŞ OLDUĞUM KARARIMI HİÇ KİMSE ÇEVİREMEZ HATTA SENİ İDAM EDİCEZ FİKRİNİ DEĞİŞTİRİRSEN KURTULURSUN DESELER BİLE O İPİ BOYNUMA KENDİM GEÇİRİRİM KENDİM TEKMELERİM İSKEMLEYİ DE  BEN DE BÖYLE CİNS BİRİYİM ...
ARKADAŞLAR BUGÜN YİYECEĞİM TEK LOKMA EKMEĞİM OLMASIN BEN YİNE DE HİÇBİRKİMSENİN HİÇBİR HAKKINA TECAVÜZ ETMEM  VE ÇALIŞACAĞIM KİMSELERİN DE AYNI AYARLARDA OLMASINA ÖZEN GÖSTERİRİM AMA BİTMİŞTİR ARTIK BUNDAN BÖYLE HERKES KENDİ BAŞININ ÇARESİNE BAKICAKTIR   ........
ÇÜNKİ TEK YALNIZ KALDIM  VE TÜM İMKANLARIM TAMAMEN KISITLIDIR  DEDEKTÖR SATIŞI GİBİ İŞLERİ YAPAMAM  BENİM İŞİM AYRIDIR BU KONUDA HAL BÖYLE OLUNCA DA BENDEN  ARTIK  HİÇBİR YERE  ADRES VERME İŞİ KALMAMIŞTIR ..
DİKKAT >>BAKIYORUM DA 4--5  SENEDİR  İSTANBULDAN ALINAN HER DEDEKTÖRÜN  KUTUSU İÇİ TÜM MALZEMELERİ ORİJİNAL VE TAMDIR ŞİMDİYE DEK HİÇ EKSİK GÖRMEDİM VE SATICI BUNUN YANI SIRA DA SİZE EŞANTİYON  HEDİYELERDE VERMEKTEDİR  BİRİNDE VERMİŞLER LAZERLİ ISI ÖLÇER ÇOK GÜZEL BİR ALET BİRİNE VERMİŞLER MİNNACIK EL DEDEKTÖRÜ TEKTEKTE ÇIKAN TOPRAĞIN İÇİNDEKİ PARAYI HEMEN BULMAK İÇİN   HEMEN HEMEN HEPSİNDE BAŞLIĞIN ALTINA GEÇEN KORUMA KABI  ÇANTALARI  HEM DE ORİJİNALLERİ
KULAKLIĞI ORİJİNAL  ADAPTÖRÜ YANİ ŞARZ CİHAZI ORİJİNAL  BAZILARINDA EŞANTİYON ÇOK GÜZEL KÜREK  VEYA TOPLANIR AÇILIR KÜREK   ÇANTASI DA VAR  BEL KÜREK CİNSİ KENARINDAN AYAKLAN BASMALI ŞEKİLDE   LEEDLİ ÇOK GÜZEL EL FENERLERİ NE BİLEYİM Bİ SÜRÜ BİŞİ BEN BUNLARIN HİÇBİRİNİ AZİMDE GÖRMEDİM  KUSURA BAKMASINLAR  VE EN AĞIRIMA GİDEN ŞEY DE EN SON BİR ARKADAŞA BİR DFX=300 ALDIRDIM ARKADAŞ PARASINI ORAYA ÖDÜYOR CİHAZ BANA DİREKT GELİYOR BURAYA PROGRAMA  VE ÇANTA YOK PİLLİK YOK KULAKLIK GARRETT ADAPTÖR BAŞKA BİŞİ  AÇTIM TELEFON SÖYLEDİM BUNLARI YOLLA DİYE ADAM SANA TAM TEŞEKÜL PARASINI SAYIYOR BANA DİYORKİ (( BUNLARI YOLLUYACAĞIM AMA MÜŞTERİYE VER DİYOR)) LEN BEN HIRSIZMIYIM SAHTEKARMIYIM NEYİM Kİ BUNU SÖYLÜYORSUN BANA BEN ARAYA GİRMİŞİM ADRES SENİ GÖSTERMİŞİM ARADA KEFİL OLAN BENİM SENİN SÖYLEDİĞİNE BAK  İŞMİ YANİ BU LAFLAR VE BİRDEN SOĞUDUM  .. SONRA US OLACAK ŞEKLİMİZ O UK GELİYOR BU OLMAZ  BUNU HEPTEN KABULLENEMEM  VE İŞLER KOPMUŞTUR HİÇ BİDAA BAĞLANAMAZ ŞEKİLDE   ORDA SENELERCE BENİ DXE KÖTÜLÜYORLAR DEVEMLI İNSANLAR DÖYLÜYOR VE WHİTESİ DE KÖTÜLÜYOR YANİ KENDİ SATIĞINI KÖTÜLÜYOR BU OLUCAK İŞMİDİR  HADİ BIRAK BENİ DE BEN BUNCA SENE SESİMİ ÇIKARMADIM ÇÜNKÜ İNSANLARIN YANLIŞLARI ÇOK OLUYOR AMA  HEPSİ BİRİKE BİRİKE  BÖYLE OLMUŞTUR...........................................................NACİBABA..............................O.N.K..

YALNIZCANA YENİ VE ÇOK BÜYÜK RİSKLER ALARAKTAN BÜYÜK BİR SAVAŞ DAHA BAŞLATIYORUM  BUNU YAPARKEN CANIMI MDA ORTAYA KOYUYORUM  YAŞASAM NE OLUR YAŞAMASAM NE OLUR BU SAATEN SONRA ...
KİMKİ NEREDEN BİR DEDEKTÖR ALIR DA  BİSÜRÜ PRÜZ ORTAYA ÇIKARSA  GELSİN BURDAN BAŞINA NE GELDİYSE YAZSSIN    VE BEN DE YAZICAM HEM DE ŞİRKET İSMİ CİSMİ ADRESİ NEYİ VARSA TÜMÜNÜ HATTA CASUSLAR DA YOLLUYACAĞIM HEM SE HEM GÖRÜNTÜ BU ŞEKİLDE HİÇBİRİ KIVIRAMIYACAK GEREKİRSE MEDYAYA DA VERİLİCEKTİR ARTIK BU İŞE BİR ÇEKİ DÜZENİN VERİLMESİ LAZIMDIR   VE BEN TEK BAŞIMA  BU TÜRKİYE İÇİ PİYASASINI KONTROL EDEBİLİR YÖN VEREBİLİRİM  HANGİ MARKAYA AĞIRLIK VERİRSEM HERKES DE ONA GİDİCEKTİR  BU KESİNDİR  BUNU SATICILAR DA ÇOK İYİ BİLİYORLAR   YANİ BU İŞLER İNADA BİNERSE  ÇOK KİMSE DE EKMEĞİNDEN DE OLUR  VE HİÇBİŞİ DE SATAMAZ HALE DE GELEBİLİR   İŞLERİN BU RADDELERE GELMEMESİ İÇİN TÜM BU İŞLERİ YAPANLARIN İNSAFLI DÜZGÜN  VE KUTU İÇİNDE NE GELİYORSA MÜŞTERİYE AYNI ŞEKLİ VERMELERİ GEREKİR EKSİK VE BUNLAR BUNA DAHİL DEĞİL DEYİP TE AYRICA SATMALAR  ÇOK YANLIŞ İŞLERDİR  ...
BUNLARIN VEBALİ BÜYÜKTÜR SONRA ALTINDAN KALKILAMAZ   YAŞAM ÇOK KISA BUGÜN VARSAK YARIN YOKUZ BİR SANİYE SONRAMIZ MEÇHULDÜR   ARTIK ESKİ ALIŞKANLIKLARIN DEĞİŞMESİ LAZIMDIR  BUGÜNE KADAR NE OLMUŞSSA OLMUŞ BUNDAN SONRA HERKES DÜRÜST DAVRANSIN   VE DÜRÜST OLAN  HER ZAMAN ARANIR HERKES ONA GİDER  ZATEN PARA SAHİBİ OLUR DA FAZLASI HARAMDIR TENEZÜL ETMEYİNİZ ...
VE BOŞUNA ÇENEMİ DE YORDUĞUMUN DA FARKINDAYIM YİNE AYNI TAS AYNI HAMAM OLUCAKTIR  ......

DESİNKİ  BİR SATICI  BURDAN DA AÇIKLASIN  BENDEKİ FİATLAR ŞUDUR  BEN ŞUNLARI ŞUNLARI TAHHADÜT EDİYORUM SATIĞIM MALIN SÜREKLİ ARKASIDAYIM  MÜŞTERİ DEVAMLI HAKLIDIR FELSEFEM   ŞU MARKALARI SATIYORUM KİM NE İSTERSE ONU ALSIN DİYORUM
ŞU ŞU İYİDİR BU KÖTÜDÜR DİYE REKLAMIM DA YOKTUR  VS VS

SATILAN MAL GERİ ALINMAZ BU BİR KAİDEDİR  DE İLK ÖNCE DESİNKİ SATICI ALICIYA SEN İLK ÖNCE NACİBABA İLEN BİR GÖRÜŞ BİR DANIŞ ONDAN SONRA BANA GEL  VE HERHANGİ BİR YANLIŞ OLMASIN SONRA HEM BENİM HEM SENİN BAŞIN AĞRIMASIN KONUDA  MALI SATMAK
PARAYI ALMAK FELSEFESİ OLMASIN  VEYA MALI SATMAK İÇİN KIRK DEREDEN SU TAŞINMASIN

SATICI RAFTA KALICAK MALI GETİRMESİN  PİYASADA HANGİ MARKA REVAÇTAYSA SADECE ONLAR SATILSIN  ÇÜNKİ PARA KOLAY KAZANILMIYOR  VEBAL ALMAYINIZ ..

YANLIŞIM VARSA KONUDA UYARINIZ  AÇIKÇANA SÖYLEYİNİZ YAZINIZ ÇEKİNMEDEN

SAYGILARIMLAN .............................................NACİBABA............................................O.N.K..

Yukarı Dön
birkan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı birkan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Ağustos 2017/2009 Saat 13:30
Osamn bey selamlar burda stıcılar dan konu açılmışken bir şey öğremek istiyorum bu kadar para verdiğimiz halde DFX 300 bu amerikalılar bu cihazın içine orjinal kulaklık orjinal şarj adaptörü koymazmı  aklıma takıldı yoksa siz tamamlayımı der kafamda soru işareti olarak kaldı
ilk kullanomda jak içerisinde temassızlık yapmaya başladı garette marka kulaklık konmuş güya çok kalitelimiş kabosunu kestim içinde tam 5 adet saç teli kadar ince oda oksitlenmiş kabo dandik bildiğim amerikan pirizleri 110 ve 220 ayrı adaptorleri var ve de adaptorlerin fişe takılan uçlar ytsı ve onunda apartları var nese yazamay başlasam hepsini uzun olacak sadece osman beyeden şunu oğrenmek istiyorum bunların  içinden herhangi birşey çıkmıyormu da satıcı tamamlıyor yoksa tam takımmı ? sağolun varolun osman bey
.................................................BİRKAN...........................................
Yukarı Dön
giz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 22/Ağustos 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 11
  Alıntı giz Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Ağustos 2017/2009 Saat 10:30
SELAMLAR.

SÖZ AZİM DEN AÇILMIŞKEN BEN DE BİR HATIRAMI AKTARAYIM. (NACİ BEY YARIN BARIŞ YAPAR SİLMEZSİNİZ DEĞİL Mİ? :) )

TAVSİYELER ÜZERİNE WHİTES TM 808 CİHAZINI ALMAK İÇİN İZMİRE AZİM TİC. E GİTTİM. MAKSADIM DERİN BİR MAKİNEYDİ, TM808 İŞİMİ GAYET DE İYİ GÖREBİLECEK BİR MAKİNEYDİ. ANLATTIM DURUMU. BANA BU CİHAZIN ÇÖL TOPRAKLARINA UYGUN YAPILMIŞ OLDUĞUNU, BULUNDUĞUM BÖLGENİNSE ÇOK MİNERALLİ TOPRAK YAPISINA SAHİP OLDUĞUNU, CİHAZIN ZIR ZIR ÖTÜP DURDUĞUNU-PARAZİT YAPTIĞINI ALANLARIN BU YÜZDEN HEP GERİ İADE GETİRDİĞİNİ...VS SAYDI DA SAYDI. DAHA ÖNCE HİÇ MAKİNE KULLANMAMIŞ, BU KONUDA HİÇ BİLGİSİ OLMAYAN BEN BAYA TEREDDÜTE DÜŞTÜM. ÇÜNKÜ TM808 İÇİN REFERANSLRIM BAYA SAĞLAMDI, PARAZİT KONUSUNDA HİÇ BİR DUYUM YOKTU. HER NEYSE BUNLARI SÖYLEYEN NADİR BEY Dİ VE SÖZÜ DOLAŞTIRIP EN SONUNDA GARRETİ TAVSİYE ETTİ. ALACAĞIM MAKİNEDEN BEKLENTİM DERİNLİKTİ YANİ TOPLU HEDEF İÇİN UYGUN OLMASIYDI. DEDİM, TOPLUYA ÇEKER Mİ? 1.80 DEN YAĞ TEKESİNİ ÇEKER DEDİ. HER NEYSE UZUN DİL DÖKMELER SONUNDA NİHAYET BENİ İKNA ETMEYİ !!!!!  BAŞARDI!!! VE  GTP 1350 TEK TEK MAKİNESİNİ TUTUŞTURDU ELİME.....!! ALDIM VE ÇIKTIM ORDAN. EVDEKİ KENDİMCE YAPTIĞIM TESTLERDEN KUŞKULANINCA CİHAZI ALIP TEKRAR İZMİRE FİRMAYA GİTTİM. BUNU DEĞİŞTİRECEĞİM BANA SÖYLEDİĞİNİZ GİBİ DERİN MERİN DEĞİL BU CİHAZ DEDİM. NE DESE BEĞENİRSİNİZ? SATILAN MAL GERİ ALINMAZMIŞ, MEĞERSE VERDİKLERİ GARRETİN FATURASININ DİPLERİNDE BİR YERDE MİKROP EBADINDA , SATILAN MAL İADE ALINMAZ YAZIYORMUŞ, BUNU GÖSTERDİ BANA. YAZIK Kİ OKUMADAN İMZALAMIŞIM FATURAYI. ) HEM ZATEN STOKLARINDA TM 808 DEN HİÇ KALMAMIŞ VE EN ERKEN 3 AY SONRA GELİRMİŞŞŞ..!!!
AZİM TİCARETTTTTTEYKEN HAFIZAMA KAZILAN BİR ANEKDOT DAHA: 2 KİŞİ GELİYOR. NEKSUS GELDİ Mİ DİYE SORUYORLAR. DAHA ÖNCEDEN YA SİPARİŞ VERDİLER, YA DA GELECEĞİ FİLAN SÖYLENDİ SANIRIM. ONLARA YOK HAYIR GELMEDİ DİYOR NADİR BEY! O İKİ KİŞİ ÇIKIP GİTTİKTEN SONRA BANA GÖZ İŞARETİ YAPTI. GEL BAK SANA GÖSTEREYİM DEDİ DİĞER ODADAKİ ASILI DURAN NEKSUS U GÖSTERDİ. BİZ MÜŞTERİYİ BÖYLE SEÇERİZ!!! DEDİ. )))))

BENİ DE (AV) OLARAK SEÇEN AZİM TİCARET YETKİLİLERİNE BURADAN SELAM(!) GÖNDERİYORUM! KAZANCINIZ BOL OLSUN, KURSAĞINIZDAN ZORLAMADAN GEÇİYORDUR UMARIM... RASTGELE!

Düzenleyen giz - 17/Ağustos 2017/2009 Saat 10:32
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <123>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50