Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5MAKİNELER KONUSUNDAKİ <>5DEDEKTÖRLERDE ARANAN UNSURLAR
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kyzikos Pulse Dedektörler

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1234 5>
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
harami Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 12/Aralık 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 39
  Alıntı harami Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Haziran 2017/2009 Saat 06:54
SELAMUNALEYKUM  ..MERHABA NACİ HOCAM SON YORUMLARI DETAYLARINA KADAR  OKUDUM VE MANALARINI ÇIKARA ÇIKARA OKUDUM  ŞİMDİ SEN YILLARCA BİRŞEYİN İYİLİĞİ İÇİN UĞRAŞIYORSUN VE BUNU TOPLUMA KAZANDIRMAYA ÇALIŞIYORSUN.VE BU KONUDA İLK ADIMLARDA BAŞARIYA ULAŞIYORSUN..ÇOK GÜZEL.. GERÇEKTEN BEN SANA NE KADAR DUA ETSEM AZ GELİR... ÖNCELİKLE BU KONU ÜZERİNDE BİR ÇOK SALDIRIYA MARUZZ KALDIĞIN MALUM. VE YİNE YILMADIN VE YİNE MÜCADELENLE  BU EMEĞİNİ TOPLUMA BİLDİRMEYE VE BİLGİLENDİRMEYE ÇALIŞIYORSUN. VE BUNA BEZER AYNI SALDIRILAR  FORUM SAYFAMIZDADA GÖZÜKMEKTE ŞU AN OLDUĞU GİBİ  ŞAHSEN BEN 32 YAŞINDAYIM VE BAZI ETNİK DÜŞÜNCELERİ ANLIK KARAR VERMELERİ YEMİN EDİYORUMKİ SENİN YAZILARINI OKUMAKLA ÖĞRENDİM..  SEN DEMİYORMUYDUN KİM NE DERSE DESİN BEN EMEĞİMİN ARKASINDAYIM YILMAYACAĞIM MÜCADELEMİ SÜRDERECEĞİM. BİZLER BUNU ÖĞRENDİK SENDEN HOCAM ŞİMDİ KALKIPTA BİR KAÇ KENDİNİ BİLMEZ  VE YA DEDEKTÖR SATICILARI DİYEBİLİRİZ  ŞİMDİ BUNLARA MEYDANMI BIRAKACAĞIZ.. BOŞVER HOCAM KİM NE DERSE DESİN  SENİN DEMİŞ OLDUĞUN GİBİ BUNLAR ARADA BİR GELİR GİDERLER  BEN ŞUNA İNANIYORUMKİ KESİNLİKLE BİR KABAHAT İŞLEMEDİN BU BİR ARTI BAŞARIDIR SENİN İÇİN  ÖZELLİKLE ŞUNU BELİRTMEK İSTİYORUM İNSAN OĞLU KANAATSİZDİR  HEP İSTER HEP FAZLASINI İSTER BU ÇUBUKLARI KULLANAMAYAN VATANDAŞLAR DA  KANAATSİZ ŞEKİLDE KULLANDIKLARI İÇİN  İSTEDİKLERİNE ULAŞAMIYOR VE KALKIP ORTAYA ÇAMUR ATIYORLAR  GERÇEKTEN BU ÇUBUKLAR KULLANACAK ŞAHISI  TEST EDİYORLAR  İÇİNDE NANKÖRLÜK KANAATSİZLİK İKİYÜZLÜLÜK VARSA İNANIN BU ŞAHISI ÖYLE BİR ŞAŞIRTIYORKİ DALGA GEÇERGİBİ  KULLANICISINI   SEN BENİ KULLANMA  DER GİBİCESİNE.. YANİ ADAM GİBİ ADAM OLMASI GEREK  SÖZÜM İNATÇILARADIR  BAZI ARKADAŞLARIMIZDA ÇALIŞMADIĞI GÖRÜLMÜŞTÜR VE BUNLAR ANLAYIŞ İÇERİSİNDE YAPMIŞ OLDUKLARI KULLANMA PRÖSÜDÖLERİ ANLATTIKLARI YÖNUNDE BAZI HATALARI ÇIKMAKTADIR BUNLARI DİKKATE ALARAK BENDE AYNI KOMUTLAR ÜZERİNDE TESTLERİMİ UYGULAYIP AYNI HATAYI BİR KERE FARKEDİP BİR DAHA UYGULAMAMAK ÜZERE NOT ALMAKTAYIM   GEREKLİ ÇALIŞTIRMA KOMUTLARINI FORUMUN İLK SAYFALARINDA DETAYLARINA KADAR ANLATMIŞ BULUNMAKTAYIZ ..YANİ ŞİMDİ BİR İKİ ŞAHIS  YÜZÜNDEN BU TÜR SİNEYE ÇEKİLMEK  ADABIMIZA YAKIŞMAZ DEĞİLMİ HACİ HOCAM BOŞ VER BUNLARI ....BU ŞAHISLAR GERÇEKTEN  NEFİSLERİNİ   KONTROL EDEREK ARAMA YAPARLARSA BAŞARININ BİR UCUNU YAKALAMIŞ OLACAKLARDIR..SAYGILARIMLA. 
HER TESPİH SALLAYAN DELİKANLI OLSAYDI,İMAM MAFYA OLURDU...
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Haziran 2017/2009 Saat 04:35

HER KESE SELAMLAR SAYGILAR.........................................NACİBABA..............................O.N.K.

ZAMAN 41//>  KODLU ARKADAŞA CEVABEN...............................................................................

ŞİMDİ ARKADAŞIM  KONUDA DÜŞÜNCELERİNİZDE KENDİLERİNİZE GÖRE HAKLI OLABİLİRSİNİZ  BU KONUDA KABAHATİN BÜYÜĞÜ BENİMDİR Kİ BU ŞEKİKDE AÇIKLAMALAR YAZDIĞIM İÇİN   BUNLARIN YAZILMAMASI LAZIMDI  ESASINDA DA İŞTE AĞIZDAN KAÇMIŞTIR BİR KERRE   VE KONUYU BURDA KAPATIYORUM KİMSE DE BİDAA AÇMASIN  BUNDAN BÖYLE DE BU KONUDA HİÇBİR DEMEÇ VERMİYECEĞİMİ BİLDİRİRİM

SAYGILARIMLAN............................OSMAN NACİ KANAT/  NACİBABA /.......................O.N.K...

NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Haziran 2017/2009 Saat 04:34
selam ronin kodlu arkadaşım .Naci Beyin açıklamalarını tam okuduysanız çubukların yanıldığı tek konünün mineral halinde altın ve gümüş  olduğunu  görmeniz gerekirdi
Yukarı Dön
AYSELİ Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 05/Haziran 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 3
  Alıntı AYSELİ Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Haziran 2017/2009 Saat 04:02

ZAMAN41 ARKADAŞIMIZA

Site içini dolaşırken sizin bu yazınıza takıldım  bakınız benim erkek kardeşim de büyük bir şehirin emniyetinde başkomser    bunları buralarda yazmak zaten olumsuz şeylerde  yine de söyliyeceğimi söyliyeyim  evet maalesef bu sitemlen çok yoğun çalışılıyor  mesela köpek arıyor sadecene uyuşturucu bunun yanısıra başka şeyler de vardır onları bulamaz bu çok sıkmış  ne varsa ortaya çıkarıyorlarmış bunu kendisinden dinliyoruz  bilahssa gümrüklerde çok yoğun kullanılıyor  her yerde sorgularda bile ne diyeyim başka hepsi bu daha da açıklamak olmaz bakın açıklıyamıyorum çünkü herşey normalde elde iki çubuk  arama yapılırken bunu komik bulan çok kişiler olduğundan söylenemiyor  derdini anlatamazssın ki kimseye hemen seni tiiye alıyorlar işin içyüzünü bilmiyorlarki  ve bu kadar bir açıklamayı da kendinden izin alaraktan zaten kendi dikte etti hepsi bu kadardır gerisini anlayın artık sizler

saygılar    AYSELİ
Yukarı Dön
zaman41 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 40
  Alıntı zaman41 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Haziran 2017/2009 Saat 02:29
merhaba naci ustam bir konuyu lütfen açığa kavuşturalım. burada yazılarınızı birsürü arkadaş okuyor, kafamızda hiçbir soru işaretini kalmaması gereklidir.aynen katmadan aktarıyorum:
BU SİSTEMİ NARKOTİK KULLANIYOR ALINAN BAŞARILAR KÖPEKLERE MAAL EDİLİYOR.
bunu biraz açarmısınız. sizin sisteminiz 3 yıldır piyasada. eğitimli köpekler ise yıllardır piyasada.
emniyet tarafından kullanılan arama kurtarma köpeklerinin eğitim belgesellerini izledim.
çok uzun ve zorlu bir süreçten geçiyorlar.

size katılmıyorum bu konuda diyer arkadaşların ve sizin deyerli görüşlerinizi ve eleştirilerinizi beklerim..      SAYGILARIMLA.
VATAN SAĞOLSUN
Yukarı Dön
Ronin Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 26/Nisan 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 7
  Alıntı Ronin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Haziran 2017/2009 Saat 18:15
Üstadım çok güzel bir noktaya temas etmişsiniz. Aynı sizin dediğiniz gibi, çubukla bakılmış bir yere ben de makina tuttum. Makine de 1,5x1,5 başlığı ile sinyal verdi, ama tır tırr yani mineral sesi gibiydi. İsterseniz kazın dedim ama metal sesi değil dedim. 360cm'de 25cm kadar çapı olan acayip mineralli bir kaya çıktı.
Ha ne oldu? Çubuk kesin dedi, makina bir ihtimal dedi. Sizdeki yerleri bir kazın da görelim sonuç ne olacak.

Saygılar..

Düzenleyen Ronin - 04/Haziran 2017/2009 Saat 18:21
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Haziran 2017/2009 Saat 17:29
selam ronin kodlu arkdaşım .yorumlarınzı okuyunca iki kelime de ben edyim dedim.epey eski bir çubukçu olarak şunu hemen belirteyimki görüşlerinize katılmıyorum.Bu olayın radyestezi ile ,ilgisi var fakat çok hassas yönleri de var o yüzden de herkeste aynı doğrulukta çalışmaması normaldir.ben şasen çok denedim enküçük bir taraflı düşünce yanlış neticelere sebep oluyor. bunundışında doğru sonuçlar veriyor arazide çubuktespiti yaptığım dört noktanın  üçüne makine  de sinyal verdi.yerlerin konumu uygun olmadığoı içinbakamadım.Sonuçta herkeste olmasa da iyi kulanıcıda  iş yapacağından eminim saygılar
Yukarı Dön
Ronin Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 26/Nisan 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 7
  Alıntı Ronin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Haziran 2017/2009 Saat 16:55
Sn. Naci Amca Üstadım,
Size hayran olmamak elde değil. Yani bu kadar zamanınızı verip de en detayına kadar yazmanız ve tartışma adabınız gerçekten takdire şayan. Bu konuda çok teşekkür ederim.
Bu şekilde uslubuyla tartışma yapan, her ne kadar bazı konularda hala daha katılamasam da, az bulunur. Tekrar teşekkür ediyorum.
Katılmadığım konu ise, çubuk konusu, bu konuda yeterince yazdım çizdim, radyestezye yönteminin bilimsel geçerlilikten ziyade, pratik öğrenilmiş bilgiye dayandığını ve tesadüfi çalıştığını ben çok defalar tatbik ettim ve Dünya'daki hemen hemen en büyük defineci forumlarını takip ederim ayrıca da İngilizce olarak bazı forumlarda yazılarım da mevcuttur. Buralardan da yararlanırım ve dowsing, long range locator ya da remote sensing olaylarının geçerliği konusunda onlarca makale okumuş ve denemiş birisi olarak da, su bulma(boşluk da) dışında çalıştığı görülmemiştir. Sizin iddia ettiğiniz çubukları da inşallah Çanakkale'ye yolum düşerse, beraber test ederiz, ve gömmediğim noktada nasıl da mal var dediğini ve boşa kazdıracağını size gösteriririm.

Eskiay üstad tamamdır sizinle veya diğer hiçkimseyle şahsi sorunum olamaz, sadece ben seviyeli bir tartışma ararım, onu bulunca da bırakmam. Bakın bu siteye bir daha girmem dedim ancak Naci Amca'nın (bu arada yaşım 29) yaklaşımı ve tartışma adabı çok hoşuma gitti ve nerdeyse her gün buralara takılmaya başladımThumbs%20Up.

Moderatör olduğum sitede ve burada heryerde dediğiniz gibi sana-bana-ona uymayan yorumlar olacaktır. Bunlar zenginliktir, ama iş hakarete vardı mı evet o konuda haklısınız, benim de hoşuma gitmiyor, bu konuda mod olduğum sitede de daha uyarıcı ve müdahaleci olacağım.

Saygılar...

Düzenleyen Ronin - 04/Haziran 2017/2009 Saat 16:58
Yukarı Dön
kentli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 10/Aralık 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 29
  Alıntı kentli Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Haziran 2017/2009 Saat 16:54
ronin arkadaş sizleri burada görmek güzel deyerli fikirlerinizi herzaman bekleriz. gerçi siz naci ustanın çubuk sistemine inanmıyorsunuz herkes biliyor. sırf denemeniz ve görmeniz için naci usta size bedava bile gönderir. 
                                                                          herkese saygılarımla
yıllarcamı sürecekti hırsınız?
toprağın altında kalmaz farkınız...
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Haziran 2017/2009 Saat 19:12
Orjinalini yazan: Ronin

Ha bu arada eskiay denen şahıs magandalığa soyunmuş ve güzel küfür eden bir tip arkadaş,
Gerisine siz karar verin

Saygılar..
Ronin arkadaş, istemeden kalbinizi kırdıysam özrümü lütfen kabul eyleyin. Sizi bir an yalnış değerlendirdim, şu işe yaramayan cihazları satan kimselerden. Görüyorum dürüst bir arkadaşmışsınız, ön yargılı davrandım. Lakin bana da lütfen anlayışı olun bu alemde definecileri av gibi gören firmalar var. Bir de şu sizin moderatör olduğunuz sitede buradaki bir muhterem için yazılanları görünce Crybir an hissiyatıma engel olamadan size olumsuz yaklaştım. Tekrar affınızı isterim, sevgi saygılar sayın ronin arkadaşım. Umarım bundan böyle sağlam dostluklarımız olur. Zaten bir deyim vardır, /kavgayla başlayan arkadaşlıklar, daha sağlam oluyormuş/ ...
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1234 5>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50