Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 1819202122 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
kentli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 10/Aralık 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 29
  Alıntı kentli Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Temmuz 2017/2009 Saat 08:14

naci ustam şu gelibolulu komando işine biraz aklım takıldı....... askeri birliğin içine nasıl sokabilmiş bu çubukları.

askere teslim olduğum gün hiç unutmuyorum. didik didik arandık. küçük bir pilli radyo götürmüştüm gece belki dinlerim diye. mümkün deyil almadılar içeriye .
sadece ve sadece zorunlu ilaç kullanıyorsan ilacını yanına alabiliyorsun.
HER KİMSE BEN O KOMANDONUN ELLERİNDEN ÖPMEK İSTİYORUM.
yıllarcamı sürecekti hırsınız?
toprağın altında kalmaz farkınız...
Yukarı Dön
harami Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 12/Aralık 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 39
  Alıntı harami Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Temmuz 2017/2009 Saat 16:33
selamunaleykum   merhaba naci hocam  önceliklle ellerinden öperim saygılarımı sunarım.bahsetmış olduğunuz konu hakkında  bir kaç  düşüncelerimi sunmak istiyorum.bu 10 kişilik arkadaş  grubu. arabayla gidilmesi gereken noktaya  uçakla gitmeye çalışıyorlar.  doğru ve ya yanlış olumlu olumsuz neticeler olabilir  yapmış oldukları   uygulama hakkında . tamamen manevi  manyetik bir  ortam oluşturmaya çalışıyorlar anladığım kadarıyla  örnek olarak     bir enerjı kaynağını kutuplaştırmaya çalışıyorlar  mesela bir din grubunun zikir ortamını düşünecek olursak o zikir ortamında insanlar halka kurar ve elleri ve ya dizleri birbirlerine değecek şekilde   enerjı akımını birleştirerek   bir takım atmosfer oluştururlar   bunun detaylarını anlatmaya kalksam  belki günlerimi bulur detaylar çok derindir. bunu zaten anlayan anlıyor..  bu konu hakkında 10 kişlik  grubu şahsım adına destekliyorum.her ne şekilde düşünceleri görüşleri ne olursa olsun beni bağlamaz ama yapmış oldukları dairesel akım birleştirme düşüncelerini mantıklı görüyor ve başarılarını diliyorum..ama şu da  bir gerçektirki en ufak yanlışları büyük sorunlara yol açacaktır bunuda arkadaşların bilmesini isterim...saygılarımla....
HER TESPİH SALLAYAN DELİKANLI OLSAYDI,İMAM MAFYA OLURDU...
Yukarı Dön
ZONA Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 27/Nisan 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 2
  Alıntı ZONA Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Temmuz 2017/2009 Saat 19:24

selamünaleyküm  arkadaşlar 

nacibabamız bu 10 kişilik grup tamam da yapılan iş başkadır seni öyle kandırmışlardır  işin rengini söyliyemezler  evvelden her bir ağaç çubuğa üstüne 72 bin adet  okunması vardı  vede zor işti  bu seninkilerde bu işler yok kestirmeden neticeler alındığı için artık işler senin çubuklarına dönüyor yavaş yavaş bizde kullanıyoruz sistemi  dairedeki insan çokluğu nekadar kalabalık olursa neticeye o kadar çabuk varılıyor  olayın basit anlatımı şöyledir

orda dendiği gibi ortaya çubuk mubuk vesaireler konmuyor  orda ortada bir merkez yer  yapılıyor  herkesin alanı başka olduğundan herkes ilgili olduğu işe bakarlar  mesela bizim grubumuz hastalıklarlan ilgilidir   biz 20 kişilik daireyiz  ortada hasta durur herkes hastanın belli bir noktasına bakar  veya hastalık tek biryerde ise herkesin bekışı orası tek nokta olur
bunlar bilmiyenlere saçma gelir inanmazlar bilenler de bilirler  inanırmısın baba  pırıl pırıl çubuk ayin sonu  simsiyah kömür gibi oluyor 20 kişilik bu grup 1 ayin sonrası 1 hafta kendine zor gelir  ama hasta da iyileşir zor işlerdir bunlar  bunu herkez yapamaz uzun seneler bu şekle gelinmek için çalışılır ha dediğin adamda olamaz hepsi seçik kimselerdir bunlar bu 20 kişinin işi gücü yoktur  herkes kendi evinde  ufak bir yapılmış oda da ınzıvaya çekilir 24 saat okuma ve zikir ilen uğraşırlar  ve bunların mesraflarını cemaatler karşılarlar
zannederim kavramışındır nacibaba sen de boş adam değilsin bizler seni 20 senedir biliriz
ve 70 yıllık zikir yapan adam senin eline su  dökemez bunu da bilesin babam hörmetler saygılar ellerinden öper öperiz  saygıda kusur ettikse affola ..
sen tek başına o hastalığını yenersin baba  bunca senedir yeniyon  gene yenersin
geçmiş olsun hepimizden sana duacıyızda her zaman

................................................................................................ZONA/20.....istanbul/fatih...
Yukarı Dön
MECUZİ Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 04/Mayıs 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 5
  Alıntı MECUZİ Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Temmuz 2017/2009 Saat 20:47

NACİ BABAMIZ SELAMÜNALEYKİM  VE TÜM ARKADAŞLAR HEPİNİZE SELAM/ MECUZİ/30
ZONA 20 GRUBU ARKADAŞLARIMIZ  SELAMLAR OLSUN HEPİNİZE

Bizler aynı halkaların adamlarıyız kullarıyız  bizden başka da böyle grup çoktur  bizler daima hak yolunun adamlarıyız başka hiçbirşeylerlen uğraşmayız bu da bir bilim yoludur  bu eskiye de dayanır ama bu devirde çok azdı çünki her halkadaki bir kişinin yetişmesi çok zordur ve bu devirde böyle kişileri bulmak imkansızdırki birimizin acil ehemiyetli işi varsa başka grup halkalarından 10--20 kişiler alırız onların ihtiyaçları olursa biz veririz işler böyle devridaim ederler  bu işte rakip  rakipcilik sen ben yoktur olamaz da zaten

eskiler evliyalar zamanı belki 1000 kişi bir araya gelsek  bir evliyanın ağzından çıkanı ve oluru bizler yapamıyoruz çok uğraşıyoruz hep belli bir noktalara kadar ama gün gün ilerliyoruz  bu konuda  %99 umuzun işi şifacılıktır başka konulara bakaanları da vardır da onlar bizden değillerdir  çünkü onların yolları bizden uzaktır  bizler yasaksız işlere bakarız onlar için hiç farketmiyor onun için anlaşamayızdır  yani bunları niye yazıyorum bizleri farklı şarlatan şeytani işler yapıyorlar gibi algılamalar olmasın diyedir ve bu yazdıklarım milyonda birdir  bunu da bilesiniz ...
Naci babamız sen şimdi bana çok kızıcaksın da ama burda yeri gelmiş söylenmesi bir noktalar vardır çok özetli şekilde geçicem kızma ne olur  istersen sil çıkar bunları sana bırakıyorum   babamın da sana çok selamı vardır  allaeddin kalfa mustafa  artık görmez yatalak oldu ama hafıza süper herşeyi bilir anlatır 95 yaşında şu anda hep seni anlatır durur
bakın güzel kardeşlerim şimdi  bizim halkamız 100 kişi olsa ortaya  bir kolu bacağı sırtı herhangi bir yeri başı şiddetlen ağrıyanı bizim halka çok uğraşarak bu arızayı giderir kul üzerindekini ama nacibabada allah vergisi o ağrıyan yerin üstünden sağ elini bir sıvazlasın anında geçmektedir  aradaki farkı görün ve bu adam için ailesi için dil uzatmayın o allahın sevgili kullarındandır bunu hiçkimse unutmasın  beddua hiçbirzaman etmez ve sana bir de baktımı artık senden hayır gelmezdir o bambaşka bir insandır  onun hakkını kimse yemesin dil uzatmasın onu üzmeyin  .

zannediyormusunuz ki nacibaba hep niye yalnız niye insanlardan uzaktır hiç düşüneniz varmıdır acep  bu allahtandır  o insanlardan hep uzak tutulur  ailesinden çocuklarından herkesten  bunları her kişi anlamaz  ve bu söylemleri saçma bulur bazılarınız  gelibolu demek 2 inci kabenin yeri demektir bunu bilirmisiniz bilmessiniz %99 unuz  orada her adımda her sokakta her bahçede evliyaların hasları yatar şehit olanlar bu evliyaların yanlarına adet olarak eski osmanlının ilklerinde dağıtılırdı  gelibolu osmanlının ilk başşehridir
burada gemiler gemilere savaşçılar ordular hep burda yapılırdı   bu leventler bu evliyaların yanında tam namuslu şekilde yetiştirilirdi  bunlar hak adamıydı hepsi kimsenin malına ırzına ihanet etmezlerdi savaşlarda dahi kazansalar çapulculuk etmezlerdi  dinler inançlar ne olursa olsun saygılıydılar  ama gayrımüslimler her devirde hainliklerini yaptılar fatihi bile has doktoru zehirlediydi gayrımüslümdü  anlayın işte size ne makam ne mevki veriyorlar bundan şeref duyacağınıza zamanı kolluyorsunuz  kuran bile der peygamberimiz bile der gayrımüslümden dost post olmaz uzak durun derler  neyse ne konu idi nerelere geldik ya

işte böyle dostlar  nacibabanın yaptığı çubuklar onun elinde şekillendiği içindirki bu kadar muazzam işler yapar bakın yeminlen diyorum inanınız  versin tüm ilmini birine o da yapsın aynısını aynı malzemeylen bakın ikisi de bir mi tutar mı tutmazmı  o zaman görürsünüz  o
çubuklara onun elindeki güç te işliyor biz bunun farkına çooktan vardık  da  varamıyanlar
çok terbiyesizlikler eder babamıza  buna kızarız biz  yapanlar da küllüm oluyorlar haberleri de yoktur  baba o hastalık sana vız gelir tırıs gider hiç canını sıkma  hepimiz kim varsa halkada herkes toplanıp gıyabında çalışıcaaz haberin olsun bak bişin kalmıyacak görücen
evvelden bir ağaç çubuk için 72 bin kerre okunması vardı bir kişinin yetişmesi il böyle başlıyordu ve kişi 24 saatini tam zikirlen geçirir  halen de öyledir çok zor iştir bunu başarmak ama bakınız babamız gezer tozar çalışır her işi yapar  hiçbir mecburiyeti de yoktur fakat en büyüğümüz babamızdır  biz onun eline su dökemeyiz hayatımız boyu çalışssak daha da konuşursam valla gelir buraya bizi döver burda kesiyorum herkese kim varsa kim okuyorsa bu satırları selamlar  saygılar

NACİ BABAMIZ LÜTFEN SAKIN KIZMA ALINMA  ÖL DE ÖLELİM YALN IZ KIZMA NE OLUR
ELLERİNDEN ÖPÜYORUZ SAYGIYLA  GÖRÜŞMEK ÜZERE...

....................................................MECUZİ/H-30/istanbul/langa.............................................
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Temmuz 2017/2009 Saat 21:01
TÜM ARKADAŞLARA SELAMLAR SAYGILAR.......................NACİBABA.................................O.N.K..

ZONA VE MECUZİ YE HİTABEN

YA ARKADAŞLAR NE YAPTIKLARINIZI AÇIKLAMAK ZORUNDAMISINIZ SONRA BENİ NE KATIYORSUNUZ KELİMELERİNİZİN ARASINA BEN NEYSEM OYUM İFŞAA ETMİYE HAKKINIZ VARMIDIR BAKIN İLK YAZIDA BEN BU İŞLERİ SAÇMA BULDUM GÜLDÜM DİYEREKTEN GEÇİŞTİRDİM HAY NERDEN YAZDIM O YAZIYI  SİZİN DE BUNDAN BİR MANA ÇIKARIP SUSMANIZ GEREKİRKEN KALKIYORSUNUZ BURDA BALLANDIRA BALLANDIRA ANLATIYORSUNUZ
ELBETTE BAŞARIYI ZOR YAKALARSINIZ SİZ GİZLİLİĞE SAHİP ÇIKMIYORSUNUZ Kİ  SÖYLENMESİ  VE  MEZARA KADAR DA SÖYLENMEMESİ GEREKEN DURUMLAR VARDIR TOPLUM İÇİNDE BUNLARA SADIK KALMADIĞINIZ SÜREÇTE 10 BİN KİŞİ DE TOPLANSXANIZ İŞLER OLMAZ  YAZIK O KİŞİLERİ  SOKUYORSUNUZ HALVETE 24 SAAT SENELERCENE  BU ADAMLARIN TÜM YAŞAMLARINI ÇALIYORSUNUZ  DÜZGÜN İŞ YAPSANIZ TAMAM AMA SAĞDA SOLDA BUNLARI İFŞAA EDİYORSUNUZ REKLAMINIZI YAPIYORSUNUZ CEMAATEN GEÇİNMEYİP PARAYLAN DA İŞLER YAPIYORSUNUZ DUYMUYOR DEĞİLİM FISILTIYLAN SÖYLESENİZ GENE DE DUYARIM BEN  BEN NİYE HEPİNİZE UZAĞIM ÇÜNKÜ HİÇBİR ZAMAN TAM OLAMIYACAKSINIZ ONDANDIR LAFI KISA KESİYORUM  VE BİR DAHA KESİNLİKLEN BENİ BENDEN ANLATIMLAR HİÇBİRİNİZ YAPMIYACAKSINIZ AKSİ KENDİNİZ BİLİRSİNİZ BUNU DA SÖYLİYEYİM

ALLAH İŞİNİZİ GÜCÜNÜZÜ RAST GETİRSİN DİYORUM

..........................................OSMAN NACİ KANAT.........................NACİBABA.................O.N.K..
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
zaman41 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 40
  Alıntı zaman41 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Temmuz 2017/2009 Saat 01:08
sevgili naci usta eyer topluma halka faydalı işler yapıyorlarsa neden açıklamasınlarki?
BİR İNSANA ŞİFA VERMEKTEN BAŞKA SEVAP NE OLABİLİRKİ NEDEN YAZMAYIN DİYORSUNUZ? HALA ANLAMIŞ DİİLİM. AMA SİZ TABİİ DAHA İYİ BİLİRSİNİZ.
MUTLAKA İŞİN UÇUNDA BİLİNMEYEN ŞEYLER VARDIR. SİZE SAYGIMIZ SONSUZDUR.
VATAN SAĞOLSUN
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Temmuz 2017/2009 Saat 05:07

ZAMAN 41 //  KODLU ARKADAŞA HİTABEN

...................................................................................................NACİBABA....................O.N.K..

ARKADAŞIM SİZLER DE KENDİNİZE GÖRE HAKLI OLABİLİRSİNİZ DE İŞİN İÇİNDE DÖNEN BİR SÜRÜ İŞLER MEVZULAR VARDIR BUNLARI BİLEMESSİNİZ
BUNLAR ZATEN BURALARIN MEVZULARI DEĞİLDİR YERİ DE DEĞİLDİR SEN ALMIŞIN ÇUBUĞU NE YAPARSAN NE İŞE KULLANIRSAN KULLAN O KULLANANI İLGİLENDİRİR  AMA DEFİNECİLİK KONUSUNDA NE BİLGİ VARSA ONLARI YAZIN BURAYA DA  BAŞLANDI ARTIK BU SON GÜNLERDE İŞLERİN RENGİ DEĞİŞMİYE MİLLETİN DE KAFASINI BULANDIRIRLAR  YAKINDA DAHA BAŞKA ŞEYLER DE ÇIKARIRLAR BU SEFER DE MİLLET KORKUDAN ALMAZ ALAN KULLANMAZ ASLI ASTARI OLMUYAN ŞEYLERLEN UĞRAŞILIR  BAŞLANMIŞTIR ŞİMDİDEN UFAK UFAK ÇEŞİTLİ HİKAYELERE  BUNLAR BÜYÜYİCEK SONUNDA ALTINDAN BAŞAKA ŞEYLER ÇIKICAK   YANİ ŞİMDİYE DEK YAPMADIKLARI KALMADI  BAKIYORLAR KALELER SAĞLAM NASIL NERESİNDEN YIKARIZ DİYE UĞRAŞIYORLAR HER YOL MUBAHTIR BUNLAR İÇİN

HEM SONRA BENİM YAPTIĞIM ÇUBUKLARDA DİNİ KERAMETLER BENZERİ ŞEYLER YOKTURKİ BUNLAR NE ANLATIYORLAR NE DEMEK OLUYOR ANLAMIYORUMKİ  NEREDE İSE BENİ EVLİYA YAPACAKLAR TÖVBE YARABİİ YAA BEN KİMİM Kİ BÖYLE SIFATLAR YAKIŞTIRIRSINIZ  BENİM GÜCÜMLEN BİLMEMNEMLEN SİZE NE  SİZLER BAKSANIZA KENDİ İŞİNİZE  BENİ NE KARIŞTIRSINIZ  BENİ MALZEME YAPMAYIN İŞLERİNİZE  SONRA BİLİRSİNİZ NELER OLACAĞINI

ALIN BİTANE DE ( DEFİNE YOLU COM ) SİTESİNDE  BU MAKAK DENEN SOYTARI  BENİM ADIMI İMZAMI KULLANIP SANKİ BEN YAZMIŞIM GİBİ BENİM GIYABIMDA ORDA ABUK SABUK İPE GELMEZ ŞEYLER YAZIYOR O DA BİR ÇEŞİT MANYAK  Bİ DE DİYOR GELİN BENİM SİTEMİ DE BİR ZİYARET EDİN DİYOR AKILA BAK MANYAĞA BAKIN GELİN DEDİĞİ SİTE DE BURASI PİŞKİNLİĞE BAKIN BİRKERRE BU SİTELER DE BUNUN MANYAK  KAFADAN SAKAT OLDUĞUNU BİLE BİLE ÇANAK TUTARLAR  NE BİLEYİM BAŞKA NE DENİR SENİN SİTENE GİRMİŞ MANYAĞIN TEKİ YAZIYOR DA YAZIYOR SEN SİTE SAHİBİ OLARAK UMURUNDA BİLE DEĞİL NASIL SİTE İŞLETMEK BU  BUNUN ALTINDA BEN BAŞKA ŞEYLER ARARIM HAKLI OLARAKTAN DEĞİLMİ GEL BAKAYIM BURDA DA YAZ 2.Cİ GÜNÜ TAMAMİYLEN ŞUTLANIRSIN   AKILLIM KIYIDAN KÖŞEDEN GİRMİYE UĞRAŞIYOR AMA BİR TÜRLÜ MUAFFAK OLAMIYOR ÇÜNKİ BİZİM SİTEDE BİR YAZILIM VAR BUNUN İŞİ HEWRKESİN YAZISINI İMLASINI İFADELERİNİ BİR BİR HAFIZASINA ALIP  AYNI KİŞİ İSİM CİSİM KOD HATTA BİLGİSAYAR DEĞİŞTİRSE BİLE BURDAN YAKALANIP ANINDA İHRAÇ EDİLİYOR DAHA BAŞTAN KAYIT KISMINDA TAKILIYOR HAZIMSIZLARDAN BİRİ DE ESKİ SİTEMİZ YAŞARCANIN OLDUĞU YER HALEN ORDA BURDA ABUK SABUK YAZILAR ŞİKAYETLER  BİR DXE DELİKANLIYIM DİYE GEÇİNİRLER DAHA KAÇ TANE ÖYLE HAZIMSIZ VAR   ESKİ SİTEDEN GENE DEFİNEM COM DA (MUSTANG ) İYİCENE ŞIMARDI O DA KAFAYI TAKTI ABUK SABUK  EN SONUNDA PATRON HEPSİNE YOL VERDİ BAZI SİTELER KAPANDI MAKAKIN YÜZÜNDEN  BUNLARI BİLENLER BİLİRLER  .....MAKAKIN YÜZÜNDEN ADAMIN SİTESİ KAPANIYOR BU BAŞKA YERE SIÇRAYIP AYNI ŞEYLERİ ORDA DA YAPIYOR VE SAHİPLERİ SUSUYOR YAKINDA ORASI DA KAPANIR GÖRÜR GÜNÜNÜ ........

YANİ KAPANAN HER KAPININ ARDINDAN YENİ İCADLARLAN SAHNELERE ÇIKIYORLAR SONUNA KADAR DENEYECEKLER  ÇÜNKÜ KENENİN KENESİ BUNLAR  BENİM VAZİFEM DE SİZLERİ BUNLARA KARŞIN BİLİNÇLENDİRMEMDİR BEN BURDAYIM 60 SENEDİR YERİMDEYİM  AMA ONLAR BİR AN VAR SONRA HEPTEN YOKLAR  ÇAMUR AT İZİ KALSIN HESABI YAPARLAR AMA MİLLET YEMEZ KİMİN NE OLDUĞUNU ÇOK İYİ BİLİRLER ........

BU ANLATILAN DA İŞTE NASIL TEK BAŞINA YAPAMIYAN KARŞISINA BİR KİŞİ ALINCA OLUYORSA BUNLAR DA BİRBİRİNDEN GÜÇ ALARAKTAN BİŞİLER YAPIYORLAR HAYIRMI ŞERMİ BİLEMEM NE YAPIYORLARSA YAPSINLAR AMA ORTALIĞI BULANDIRMASINLAR

TÜM ARKADAŞLARA  BU ÇUBUK SİSTEMİ SADECENE DEFİNECİLİK İÇİN YAPILMIŞ BİR ARAÇTIR
BUNUN DIŞINDA BU SİSTEMDEN BAŞKA İŞLER BEKLEMEYİN VE BAŞKA ŞEKİLLERİN PEŞİNDE KOŞMAYINIZ   BİR ŞEY NE İÇİN YAPILMIŞSSA O ŞEKİL ÜZERİNE KULLANINIZ   ŞİMDİ DESEM Kİ MAKİNENİN BAŞLIĞINI ÇEVİR GÖKYÜZÜNE TAK KULAKLIKLARI UAZAYLILARIN KONUŞMALARINI DİNLE DESEM İNANIRMISINIZ İŞTE BUNLARIN HESABI DA BUNA BENZER
ONUN İÇİN YAZILAN HERŞEYE KULAK VERMEYİN BEN O KISIMDA NE YAZMIŞSSAM ONUN ŞEKLİ ŞEMALİ YAPACAĞI İŞLER BELİRTİLMİŞTİR ONA GÖRE ÇALIŞIRSINIZ  YAPARSINIUZ GERİSİ TEFERUATTIR BENDEN SÖYLEMESİ  BU YAZILANLARI DA AZ BİR ZAMAN  SONRA TÜMÜNÜ SİLİCEM ZATEN  OKUYAN OKUSUN DA ONDAN SONRA   ŞİMDİLİK UFAK UFAK GİRİP SONRADAN  BAŞLIYACAKLAR   ABUK SABUK İŞLERE BU İŞLERE DE MERAK ÇOK HALKIMIZDA
ONDAN SONRA DA ÇARPILAN MI İSTERSİN SAKAT KALANMI İSTERSİN NE İSTERSEN İSTE BUNLARIN İPİNLEN İNDİNMİ MUHAKKAK SURETTE ADAMIN BAŞINA BİR İŞ GELİR BEN BUNU BİLİRİM BUNU SÖYLERİM SONRA NACİBABASÖYLEMEDİ DEMEYİN

VE HACI HOCALAR KİM VARSA BU KONULARDA BUNDAN BÖYLE BURAYA GİRİP DE BU ŞEKİLDEKİ YAZILAR ANINDA SİLİNİCEKTİR HABERİNİZ OLSUN

....................................................................................NACİBABA............................O.N.K..

Düzenleyen nacibaba - 06/Temmuz 2017/2009 Saat 05:43
Yukarı Dön
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 176
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Temmuz 2017/2009 Saat 14:44
sayın karabey sanırım çok mineralli bir bölğedesiniz. madem makina ötüyorsa çubuk yanılmıyor demektir.ama bu toprağa dağılmış vede kaya  parçacıkları içinde de yer alabilir. yinede  yılmadan azimle üzerine değinirseniz sanırım daha isabetli olur
. nasibinizin bol olması dileklerimle
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Temmuz 2017/2009 Saat 15:28
Orjinalini yazan: karabey

selamlar hocamBU SIRA SIK SIK ARAZİYE ÇIKIYORUM SİZDEN ALDIĞIM ÇUBUKLARLA NOKTA TESPİTİ YAPIYORUM .MAKİNA DA MUTLAKA TESPİTLİYERE ÖTÜYOR LAKİN YİNE HÜSRAN .ALTIN DENİLEN YERLERDEN HEP DEMİRLİ KAYALAR, PASLI ÇİVİLER ÇIKTI HOCAM BU ÇUBUKLARIN DA DİĞER ÇUBUKLARDAN FARKI YOK GALİBA.ARKADAŞLAR ARASINDA İTİBAR DA KALMADI TABİİ.BUNUN SEBEPLERİNİ BEN ARTIK AÇIKLIYAMIYORUM SİZCE NEDEN OLABİLİR.SAKIN ŞUNU BUNU DA YAPTIN MI DİYE SORU SORMAYIN  ÇÜNKÜ HEPSİNİ YAPIYORUM .ÇUBUKLARI BİR YILDIR KULLANIYORUM .ALTIN VAR DEDİĞİ YERDE HAREKETİNİ DE YAPIYOR.AMA YİNE SONUÇ YOK. SİZ BİR AÇIKLAMA GETİRİR SENİZ ÇOK İYİ OLACAK

KARABEY ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR....................NACİBABA..............O.N.K..

ŞİMDİ ARKADAŞLAR ARASINDA İTİBAR KALMADI DEDİĞİNİZE GÖRE  ARAZİYE ARKADAŞLARINIZLAN ÇIKIYORSUNUZ BU BUNU İFADE EDER   BEN DE DİYORUM Kİ TEK BAŞINIZA KİMSEYİ YANINIZDA GÖTÜRMEDEN BİR BAKINIZ  ÇÜNKÜ YANINIZDAKİ KİŞİ SİZDEN 100 METRE UZAKTA BİLE OLSA NİYETİ VARSA GİRER VE İŞ KARIŞIR %99 ZATEN BÖYLE OLUYOR  SONRA ŞUNA İNANIN TIOPLU BÜYÜK PARA İŞİ KİŞİNİN KISMETİNDE ÖMRÜ HAYATINDA VARSA YAZIKSA ANCAK ALABİLİR AKSİ HİÇKİMSE KENDİNİ HER TÜRLÜ ARAÇ EDEVATLAN YOKLASIN HATTA EN SAĞLAM HARİTA BİLE ELİNDE BULUNURSA GENE DE ÇEŞİTLİ VESİLELERLEN KISMETİ YOKSA ALAMAZ  İLK ÖNCE BUNU BİR KERRE BENİMSİYELİM ...
MESELA BEN DE DE 20 METRE ÖNÜMDE BİR PARA VAR AMA ALAMIYORUM HER DEFASINDA BİRŞEYLER ENGELLER ÇIKIYOR YATIRA TAM 5 METRE MESAFEDE  METRUK KARANKLIK  SABAHA KADAR ÇALIŞ KİMSE FARKETMEZ AMA BİR TÜRLÜ OLMUYOR YER ÇUBUKLAN TESPİTLİ EN AZ BURAYA GELEN KAÇ TANE MAKİNE VARSA TÜMÜNLEN DE YERİ KONTROL EDİYORUM TÜMÜ VAR DİYOR  4 PARMAK ALTINDA İŞ ÜSTTE MERMER PLAKAJI MEVCUT  BURAYI DA AÇIYORUM HER ŞEY DOĞRU FAKAT OLMUYOR ENGELLERİN  NELER OLDUĞUNU BURDA AÇIKLAMIYACAĞIM HİÇBİR ŞEKİLDE HİÇBİRŞEYDEN DE KORKUM YOKTUR  AMA BANA KISMET DEĞİL KISMET BAŞKASININ   BUNLAR UZAR DA GİDER BU GİBİ OLAYLAR BENDE 30 A YAKIN VAKKA VAR ALAMIYORSUN ZORLANDA OLMUYOR  ARADAN NE ZAMAN GEÇMİŞ 50 YILI AŞKIN BİR SÜRE GEÇTİ HALEN YOK KISMETİM AMA YILMIYORUM ÖLENE DEK BELKİ OLUCAK BELKİ DE OLMUYACAK  BİLEMEM AMA PES ETMEK YOKTUR DEVAM ..
ŞU SIRALAR NE İŞ VAR NEDE BİŞİ ÇUBUKTAN MEMNUN DEĞİLSENİZ YOLLARSINIZ GERİ SATILINCA PARASINI ALIRSINIZ PROBLEM TEŞKİL ETMEZ MEVZUU DA DEĞİLDİR

TOPLU İŞLER YERİNE TEKTEK SAHALARI BULUN VE ÇALIŞIN RASTLANICAK TEK BİR PARA BİLE KİŞİNİN HAYATINI DEĞİŞTİRDİĞİ GİBİ BUNLAR BOŞTA GEZEN VE HİÇBİR TAKINTISI OLMUYAN PARALARDIR HERKESİNDİR YANİ KİM BULURSA HELAL CİNSİNDENDİR

AMA TOPLU ÇIKAN PARANIN KONUŞ AKIBETİNİ BİLEMESSİNİZ  EŞKİYA PARASIMIDIR ŞEHİTLER ÜZERİNDEN TOPLANANLARDANMIDIR  AHLIMIDIR NEDİR BİLİNMEZ VE KİŞİYİ FELAKETLERE DE SÜRÜKLİYEBİLİR BUNLARIN BENDE NUMUNULERİ ÇOKTUR  BU ALANLARIN ALDIKTAN SONRAKİ YAŞAMLARINI TAM MERCEK ALTINA ALIP TAKİP ETTİM  NELER OLMADIKİ NELER  HER NEYSE İŞTE BÖYLE   SİZ NASIL İSTERSENİZ ÖYLE YAPARIZ   BUNLARIN DİĞER ÇUBUKLARDAN FARKI YOKTUR DEYİP İADE EDEBİLİRSİNİZ BU DA VARDIR   VEYA AZİM EDİP TE
BAŞKA ŞEKİLLERDE ÇALIŞABİLİRSİNİZ  TEKRAR SÖYLÜYORUM TOPLU PARA İŞİ TAMAMİYLEN KISMET İŞİDİR VARSA KISMETİNİZDE MUHAKKAK SURETTE ALIRSINIZ YOKSA DA TALİHİNİZE KÜSERSİNİZ....

SAYGILARIMLAN................................................................NACİBABA..........................O.N.K..

Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10/Temmuz 2017/2009 Saat 14:30
SELAM VE SAYGILAR  NACİ BRY CEVAPLARINIZI OKUDUM İADE GİBİ BİR NİYETİM YOK .TESPIT KONUSUNA  GELİNCE ,TESPİTLERİN BAZILARINI TEK OLARAK YAPTIM BAZILARI DA TOPLU OLARAK HER İKİSİNDEN DE ŞU ANA KADAT SONUÇ ALAMADIM .DOĞRUDUR KISMET İŞİDİR BUNLAR FAKAT TEK PARA İŞİ DE ÖYLEDİR. BİLİRSİNİZ KISMETSİZ SOPA BİLE YENMEZ DERLER.DOĞRU BİR SÖZDÜR BU . YANİ HA TEK PARA HA TOPLU NASİPTE YOKSA HER İKİSİNİ DE BULAMAZSINIZ. ŞU ANDA ÇUBUKLARA İNANCIM BİTMİŞ DEĞİL.BELKİ HATA BENDEDİR.BU HUSUSU DA GÖZARDI ETMİYORUM.YALNIZ ŞU SÖZÜNÜZE KATILMIYORUM.ÇUBUKLARIN ÇEKTİĞİ YERDE EN DANDİK MAKİNA BİLE OLSA ÖTTÜMÜ İŞİ ALDINIZ DEMEKTİR SÖZÜNÜZ YANLIŞ .AYRIMLI BİR MAKİNE ŞART YANİ İYİ BİR MAKİNE GEREKLİ SAYGILAR
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 1819202122 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50